Najdou se tu nějací Papíčkers? Klikněte na Mírův kanál a dejte odběr!:) Zanechte komentář a lajky:) --> http://www.youtube.com/user/sirec12?feature=watch

Máš na mě otázku? Napiš ji do komentářů: ZDE


♥♥ ℬℯℓιℯℬℯr ♥♥

Jak na Silvestra

31. prosince 2011 v 15:30 | Anette Lollipop ♥ |  Svátky
) ORGANIZACE
Vše je nutné pečlivě připravit. I když téměř na poslední chvíli, ani tak to není marná snaha. Je třeba zjistit 2 základní údaje:
a) KDO - Pravděpodobně není moc veselé trávit velkou silvestrovskou noc sama doma s prskavkou v ruce a televizní estrádou v televizi. Pokud už máš nějaké lidi domluvené, klidně přeskoč k dalšímu bodu, ale v opačném případě je úplně nejdůležitější vzít mobil nebo zapnout ICQ a začít jednat. Ne každý má už nějaký neměnný plán. Zkrátka přesvědč kámošky, že na trávení Silvestra s rodiči v obýváku jsou už velké a je na čase zažít něco dobrodružnějšího. Heslo: Kdo se bojí, nesmí do lesa!
b) KDE - Čím víc lidí, tím větší šance, že alespoň někdo z vás bude mít volný byt, chatku nebo alespoň prostorný pokojíček. Pokud se večírek bude konat u tebe, dopředu se domluv s rodiči, co smíte a co rozhodně ne a informuj o tom i všechny přítomné - aby v zápalu zábavy nedošlo k nějaké katastrofě, kvůli které by ses musela potýkat půl nového roku s domácím vězením.
Je-li obojí vyřešené, máš to nejdůležitější v kapse. Zanedbatelná však není ani příprava občerstvení nebo zábavy. Pokud nalákáš partu rozjásaných vrstevníků na super party a pak jim rozdáš lízátka a vyložíš na koberec pexeso s Křemílkem a Vochomůrkou, asi je moc nenadchneš!party
2) MŇAMKY, BALÓNKY A SPOL.
Nejprve je třeba si ujasnit, v jakém stylu se večer ponese. Nejjednodušší je vyzdobit místnost například pár balónky nebo krepákovými řetazy (je-li ovšem v místnosti vánoční stromeček a kompletní vánoční výzdoba, nech ostatní radši být). Možné také je udělat party na nějaké téma - třeba "pyžamová párty", kdy všichni přijdou v pyžamech, rej strašidel, 60.léta atd. - k čemuž je velká řada možností, jak stylově místnost zkrášlit. Jsi-li pořadatelkou, nedělej všechno sama a pozvi si pár účastníků dříve, aby ti pomohli.
Důležitou součástí je také jídlo. Jednohubky, chlebíčky, saláty nebo vánoční cukroví přijde jistě na chuť každému. Nejlepší je, když každý z vás přinese něco - pití, chipsy, domácí cukroví, jak kdo chce.
3) PROGRAM
I když nemáte dokonale připravený zajímavý program zábava se obvykle postupně nějak rozproudí, ale je třeba ji trochu popohnat. Tady jsou osvědčené tipy:
HUDBA - Je daleko lepší pustit nějaké chytlavé písničky nebo rádio než televizi s uprskaným Novotným vyprávějícím vtipy. Můžete tančit (nebo alespoň předstírat, že je to tanec:-)), zpívat anebo si nechat v rádiu zahrát písničku.
SPOLEČENSKÉ HRY - Pokud to není jediný plán na úplně celý večer, ani karty, srabble nebo člověče na úvod neurazí. Jsou-li přítomni i kluci, s "líbací" flaškou počkejte, až se večer rozproudí trochu víc.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Michael | Web | 31. prosince 2011 v 15:40 | Reagovat

Dobré tipy, já budu trávit silvestra doma a ty?

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama