Najdou se tu nějací Papíčkers? Klikněte na Mírův kanál a dejte odběr!:) Zanechte komentář a lajky:) --> http://www.youtube.com/user/sirec12?feature=watch

Máš na mě otázku? Napiš ji do komentářů: ZDE


♥♥ ℬℯℓιℯℬℯr ♥♥

Březen 2013

Předběžné plány na léto 2013

31. března 2013 v 12:13 | Anette Lollipop ♥ |  Anette
Jelikož se na léto strašně těším, tak jsem už přemýšlela, co všechno bych tak mohla dělat, aby se tohle léto stalo nezapomenutelným :) Toto léto si hodlám užít jak se patří. Protože až skončí, tak budu akorát brečet, že už je pryč, že skončilo a že jsem si ho neužila.
Nechci sedět doma na prdeli a znuděně koukat do počítače.. chci pořád někde být!:D
Plánů mám zatím jen pár a jsou předběžné, hodně věcí se do té doby může ještě změnit, ale já bych byla hrozně ráda, kdyby mi všechny vyšly:)

Půlka června - Od roku 2011 jezdíme většinou v tuhle dobu, před hlavníma prázdninama k moři:) Já, mamka a babička.
Jenže vůbec nevím jak to bude letos.
Mamka koukala na Djerbu a Menorcu. Já bych radši tu Djerbu :3 ale třeba to taky vůbec nemusí vyjít a my nikam nepojedeme;)

Začátek července, začátek prázdnin:)! - Při čekání na letní čas:DDD jsme s Dennym dostali výbornek nápad♥ .. Jet spolu někam na tábor k moři. Oba jsme hledali nějaký na internetu a musím říct. že jsme našli celkem suprový a v Itálii:) Věřím tomu, že by to vyšlo :')

Půlka července - Také jezdíme s rodičema každoročně na chalupu. Nejspíš tam tedy pojedeme i letos. Je to tam fajn. Koupání, lesy, různý procházky, výlety ..:D

25.červenec - aano, moje narozeninky:D
letos by to chtělo něco obzvlášť legendárního!:D:)
Loni jsem si je totiž "užívala" u počítače, protože jsem se ještě dostávala z mononukleozy:/ Takže bych si to letos měla vynahradit :D

Konec července, začátek srpna - v tuhle dobu jsem už od svých asi 7 let u babičky.
Letos to určitě nebude jinak:) Mám hrozně super babičku, je s ní strašná sranda, je takový moderní:DD takže se tam za ní už těším:))

Půlka srpna - konec srpna - Plánuji jet na tábor Nový Řadov. Včera o něm byl menší článek:)
Vlastně ani pořádně nevím, jestli tam chci:D, ale těším se tam hlavně na ty lidi, které uvidím po roce:) Hlavně Kačenku♥

A až budou dny, kdy budu doma?:) Budu pořád jenom venku!:) Takže také samozřejmě očekávám, že v létě bude teplo:D, kterého se taky nemůžu dočkat:)

Vyloženě se těším na to opalovááníí! áááá!:D docela sexy fotečka že?:DDDDDDDDDDDDDDD nenamalovanost a řekla bych, že to bude momentka :D Ale co, sranda musí být:)

A co vy? Už jste přemýšleli o létu?:)

DT Nový Řadov

30. března 2013 v 12:49 | Anette Lollipop ♥ |  Články
Rozhodla jsem se napsat o skvělém táboře, kam jezdím.
Jezdím tam pravidelně od roku 2010 a pokaždé se mi tam moc líbilo. Chystám se tam i letos a už se těším! :D
Tábor se nachází na jihu čech :)
Na táboře jsou většinou 4 nebo 5 běhů. Je to vždy na 14 dní, teda až na ten 5. běh. Ten je už úplně na konci prázdnin, takže je to asi jen na týden.
Přihlášku na tento tábor můžete odeslat elektronicky na jejich stránkách, ale myslím, že se to dá i poštou. S tím nemáme zkušenost a navíc si myslím, že přes ten internet je to nejlepší, nejjednoduší a hlavně nejpohodlnější.
Do přihlášky si můžete napsat jednoho kamaráda nebo kamarádku, se kterým pak budete v oddílu a v chate nebo srubu.
Po příjezdu na tábor, tam sedí u stolu takoví ti hlavní lidé a vedoucí :D Doplatíte u nich peníze, něco se tam ještě prodiskutuje, prohrábnou vám vlasy, jestli nemáte vši :D, řeknou vám v jakém jste oddíle a poté už můžete do tábora:)
Oddíloví vedoucí (oddíláci :D) tam jsou vždycky seřazení a čekají tam na děti:D Ohlásíte se u ní/něj, řekne vám v jaké jste chatce a můžete se jít ubytovat a i různě seznámit. Pak se už jenom čeká až přijedou úplně všichni :)
Když už je všechno kompletní, každý oddíl se jde někam projít nebo si sednout a všichni se spolu seznámí :D My jsme většinou hráli i takové hry na lepší seznámení a hlavně zapamatování jmen všech lidí z oddílu :DD
Na Řadově se nesmí pochopitelně kouřit, pít, drogy..nesmějí holky a kluci k sobě do chatky, nesmíte se tam ..sbližovat:DD prostě pusy a tak.. ale když se chce, tak jde samozřejmě všechno;DD
Budíček je na Řadově asi v 7:30.. Pak se běží někam na rozcvičku -_- a po ní se jde na snídani. Po snídani si jdete vyčistit zuby a začíná dopolední program. Většinou se chodí někam do lesa po oddílech a hrajou se různé hry. Po obědě je typicky polední klid! :D Můžem se koupat v bazénu, dostáváme mobily, které vlastně musíme po příjezdu na tábor odevzdat oddílákovi:/..Odpoledne je celotáborovka, jakože hra, kterou vždy hraje celý tábor.. Večer je nástup a myslím, že i vyhlášení celotáborovky. Večer se také hrajou nějaké hry, někdy je bojovka a 3x za celých 14 dní je diskotéka:) Ta 1. je vždycky taková seznamovací a po ní už je všechno takové víc uvolněné :D Jsou tam i táboráky.. Někdy se místo dopoledního programu jde i do městečka:D které je asi kilometr daleko..Stráž nad nežárkou. Můžete si tam nakoupit a různěě :D
A když je odpoledne velké vedro, tak se žádná celotáborovka nehraje, ale jde se na pískáárnu koupat :))
Všem tenhle tábor hrozně doporučuju, pokaždý se tam seznámim s úžasnýma lidma a mám hrozně zážitků, na které ráda vzpomínám:)

http://www.novyradov.cz tady jsou stránky tábora:) najdete tam všechny informace, na které jsem možná zapoměla:)

Tuhle fotku vubec neznám:O Teď jsem jí našla v počítači:) je z léta 2012, Řadovaaa:)

11 věcí co nesnáším

29. března 2013 v 11:41 | Anette Lollipop ♥ |  Články
Na asku jste mi poradili typy na články:) udělalo mi to hroznou radost a tak se budu snažit všechny nápady a návrhy zužitkovat:)
Je tady 11 věcí, co opravdu nemám ráda.

1. Ranní vstávání
S tím mám strašný problém. Ráno nedokážu vstát. Vždycky se tam válím ještě alespoň 10 minut, i když se jde třeba do školy. A pak se divím, že nestíhám :D
Přijde mi, že ta noc vždycky hrozně rychle uteče. Zavřu večer oči a najednou je ráno a já jsem nevyspalá :D

2.Uklízení
Opravdu nesnáším úklid. Já vím, že se to prostě musí, je to docela důležitý, ale .. vždycky je to taková práce a pak je tu za pár dní zase bordel a můžu začít znova!:D A dokud jde vidět ještě koberec, tak je to v pohodě:)

3. Kouření, drogy
možná i ten alkohol, ale vlastně.. jednou za čas se napít, ale v určité míře samozřejmě.
Myslím, že to kouření a drogy.. to je fakt zbytečný. Jen se po*ere zdraví, který je důležitý..
Lidi za to neodsuzuji, protože je to jejich věc..

4. Lež, pomluvy
Nesnáším, když lidi začnou tvrdit něco, co vůbec není pravda a nebo si nějakou určitou situaci začnou přikrášlovat, podle toho, jak se jim to zrovna hodí! A když mi někdo lže přímo do očí a já stejně zjistím, co je pravda? Nemám slov.
Nesnáším, když někdo pomlouvá za zády, má plnou hubu nějakých řečí, ale říct mi to do očí? To už ne..

5. Přetvářky
Člověk dělá, že je všechno OK a uplně nejvíc v pohodě, ale za zády to stejně rozebírá.

6. Hádky
Opravdu nemám ráda hádky. Obzvlášť s lidmi, na kterých mi strašně záleží a pak je třeba i ztratím :(

7. Zimu
Takhle.. na horách mi zima a sníh nevadí. K horám to prostě neodmyslitelně patří, to je jasné:)!
Ale tady? V česku? Když je zima ještě teď.. Budou Velikonoce:/ Před chvílí padal sníh. Tohle už je na hlavu. Zima je letos nějaká zdlouhavá. Minulý rok si pamatuji, že v tuhle dobu už bylo strašný teplo, svítilo sluníčko a konečně to vypadalo jako jaro:) Teď budou Velikonoce a docela to vypadá, jako by měly být Vánoce..

8. "Frajerky"
Neveděla jsem, jak přesně to nazvat..ale myslím si, že tohle sedí.
Myslím tím holky, hlavně v mém věku, které kouří jednu cigaretu za druhou, i trávu, chrápou se 40 letýma chlápkama za prachy.. a podobně. Pár takových holek bohužel znám.
Nejhorší je na tom, že si myslí, že jsou něco mnohem víc než ostatní..

9. Otravnou havěť
Vosy, mouchy a hlavně komáry .. Nejhroší je, když si v létě spíte a teď u hlavy "Bzzzz!".. Mlátíte kolem sebe a myslíte, že už je po něm..Jenže..OMYL :D Uběhne pár minut a znova.. "Bzzz"! V tomhle případě se už schovávám pod peřinu:)

10. Fake profily
Nechápu to a asi to ani chápat nebudu.
Založit si profil, nasázet tam fotky někoho jiného, vydávat to za svoje, přidat si co nejvíc lidí, který to budou komentovat stylem "dokonalost" a podobně .. K čemu to je dobrý? Tím si zvyšují svoje ego? Nebo už jsou ze sebe tak strašně zoufalí? Asi to vážně nikdy chápat nebudu.

11. Krev, zlomeniny
Nikdy mi to moc nevadilo, ale poslední dobou začalo. A to tak, že dost!
V televizi mi to moc nevadí, protože vím, že to není opravdu :D I když.. nedávno mi někdo poslal takový odkaz. Mnozí z vás to třeba už viděli.. Číňanka sedí na stole a celá se požírá. Nejdřív si vytáhne něco z ..vagíny, sežere to. Pak si uřízne bradavku, kterou také sežere..a pak si píchne do oka, které si vytáhne z důlku. Nic hnusnějšího jsem snad nikdy neviděla!!
Ale kdybych na vlastní oči viděla nějaké otevřený rány, zlomeniny. To ne, nevydržela bych se na to koukat. A pokud by se stalo i mě něco takového? :D Umřela bych..


20 faktů o mně

28. března 2013 v 22:35 | Anette Lollipop ♥ |  Anette
Ahooj:)
Rozhodla jsem se sepsat takové menší fakta o mně :D Něco možná víte, ale něco třeba nee:)
Teď jsem měla problém..jestli napsat mě nebo mně :D Napsala bych mně..tak jsem šla "googlit" a napsala bych správně!:D Teda alespoň z toho co jsem se dočetla:D

1. Narodila jsem se v neděli .. Prý se řiká, že děti naorzené v neděli mají štěstí:D Nedělňátka :3

2. Když jedu autobusem a je tam místo, tak si většinou sedám do jeho pravé části :D

3. Nedělá mi dobře když jedu v MHD proti směru jízdy. Né jako, že bych se uplně poblila:D Neni mi to příjemný,ale přežiju to:D

4. Miluju saláty! Ať už zeleninový nebo ovocný.. :3 ♥

5. Ze zeleniny mám nejradši okurku. Dokázala bych jí jíst od rána až do večera:D

6. A z ovoce miluju jahody,melooun♥ A je toho vlastně víc, ale tohle je naprosto uuuh!:D

7. I když je to zvláštní, tak se ráda koukám na horory, protože se při nich ráda bojím :D Nevím, jak bych to líp řekla. Prostě takový ten pocit napětí! :D

8. Když jsem byla mladší, tak jsem nejradši hrála takové ty hry, kde se vaří :DD
Včera mi to jedna holčina poslala na ask, tak jsem si po dlouhé době ráda zahrála:DD

9. Ve školce a pak i v 1. a 2. třídě v družině jsem měla pořád samé průšvihy, poznámky a tresty:D
Buď jsem někoho šikanovala a nebo jsme po sobě s někým flusali a tak no..Ale to už je všechno pryč!:D

10. Mám ráda upřímnost a říkání věcí narovinu.

11. Spím pokaždý s takovýma těma chlupatýma ponožkama:D Bez nich se neobejdu!

12. Každý den musím mít žvejkačku:D Bez nich to nejde:D Záávislost.

13. Není den, co bych neposlouchala písničky:)

14. Večer, když už ležím v posteli, tak vždycky jsem minimálně ještě půl hoďky na mobilu.. Facebookuju, askuju nebo smskuju, na tom už nesejde :D

15. Když vidím nějaký dobrý čas, jako je například 22:22 , přesně půlnoc a podobné, tak si vždy něco přeju:')

16. Nenávidim pomalý internet!:D Vždy mě to dokáže vytočit. Trvá to 100 000 let, než se načte jedna stránka:D

17. Nesnáším hádky s lidma, který mám obzvlášť ráda! A nerada ty lidi ztrácim!!:(

18. Snesu kritiku:) Ale kritika je to, když ti řeknou, co děláš špatně a jak by to třeba bylo lepší. Toho si cením!
ALe myslím, že komentáře plný sprostých nadávek není kritika, ale zakomplexovanost :)

19. Miluju čokoládu! S mamkou ujíždíme na těch kuličkách od Lindt:D♥

20. Miluju ten pocit, když jdu po ulici se sluchátkama v učích, ve svým světě, můžu o všem přemýšlet:)!


Večerní pohodička

27. března 2013 v 22:29 | Anette Lollipop ♥ |  Deníček
Dneska byl konečně poslední den školy:) A zítra a dalších pár dní? Prádzniny :3
Yeah! :D už to zase nějaký to volno chtělo:)
Tohle jsou naše poslední prázdniny, protože pak už přijdou jen ty velké, na které se samozřejmě těším nejvíc!♥ Nevím, jestli to mám brát pozitivně nebo negativně. Asi od každého kousek:(
22:22 -> přejte si něco!!:D
Sakra, pozdě .. ale třeba se vám to i tak splní:)

Dneska po škole jsem byla venku..Naprosto úžasné♥ Zvednutí nálady o 100 stupňů k lepšímu!
Domů jsem asi v 19h a od té doby se tak nějak..flákám! :D
Užívám si takové té večerní pohody, toho nic nedělání .. a navíc.. ten pocit, když zítra budu moct dlouho spát, protože nebudu brzo ráno vstávát do školy!:D
K nezaplacení!:DDD
Vlastně.. chtěla jsem ještě koukat na film, ale jak koukám na ten čas, asi nebudu. Nejsem ani vykoupaná a mě to pokaždé trvá šíleně dlouho:D takže néé:D
A ty jahůdky na prvním obrázku mi před chvílí přinesla maminka:3 Jahody a rozteklá čokoláda :')) No miluju to♥ Jahody bych dokázala jíst pořád. Živit se s nima:D K snídani, obědu, večeři :)

+ večerní gifkooo:D

Chystáte něco na prázdniny?
Co kdybych udělala takové video z velikonoc?:)

Justin Bieber♥

26. března 2013 v 17:15 | Anette Lollipop ♥ |  Anette
Většina ho známe.
Někteří ho milují,někteří si ho nevšímají a někteří ho nenávidí...
A co já?
Justina jsem neměla nikdy v oblibě.
Slyšela jsem od něj jedinou písničku "Baby" , nelíbila se mi a tak jsem ho hned odsoudila a nic jiného od něj už neposlouchala. Tenkrát se mi nelíbil ani jeho vzhled. Však víte, byl ještě takový dětský a ty vláásky:D:)
Změnilo se to na jaře/ v létě 2012. Měla jsem kamaráda, který je mu opravdu podobný a Justin je jeho vzor. Pořád mi posílal různé odkazy na jeho písničky, fotky nebo videa. Naučil mě poslouchat Justina. Stala jsem se "belieberkou" ♥♥♥
Zjistila jsem, že Justin už není takový jako byl předtím.
Zdál se mi jiný. Lepší. Dospěl a změnil se :)
Začala jsem se o něj více zajímat. Hledala jsem si jeho akutální fotky, poslouchala písničky, hledala o něm všelijaká fakta a přidávala se do fans stránek na facebooku, koukala na jeho Twitter.
Pořád si "googlím", jestli někdy bude v Praze:) Můj sen je vidět ho naživo! Pořád doufám v to, až uvidím někde titulek : Justin Bieber v Praze!! .. Ano, teď bude mít koncerty v sousedních zemích, jenže.. rodiče by mě tam nepustili. A že by tam jeli semnou? Ne, to opravdu nehrozí. Proto já jen doufám, že někdy zavítá k nám:') Je tu neskutečně moc lidí, kteří ho milujou♥ Samozřejmě mezi ně patřím i já:*

A ti co ho tolik nesnášíte, nadáváte mu, že je gay a tak?
Proč? On vám přeci nic neudělal. Je to jen kluk, který si splnil svůj sen. Jasně, nemůže se přece líbit kažédmu, ale aspoň ho respektujte.
Koukněte se na film Never say never. Možná se váš názor zmení ..
A .. v celém článku ještě jedna poznámka :)

25.března 2013

25. března 2013 v 19:42 | Anette Lollipop ♥ |  Deníček
Dneska byl fajn den:)
Ve škole jsem v podstatě byla na 2 hodiny a 15 min z té třetí. I přes to, že jsem tak skoro vůbec nebyla, tak jsem byla zkoušená z matiky a ještě ke všemu u tabule. Takže za 5 no:D Já to u tabule nedávám a asi nikdy dávat nebudu. A normálně jsem tomu výsledku byla fakt blízko!:D Ale stejně to bylo blbě.. A další hodinu jsem byla zkoušená z ájiny a to jsem dala na 1, takže aspoň něco:)
Skoro ze začátku té třetí hodiny jsem odešla, protože jsem byla na 11 obědnaná na rovnátka:)
V 10.30 jsem měla sraz u metra s lááskou, stíhala jsem to jen tak tak:D A pak jsme tam šli spolu. Děsně dlouho na mě čekal:/
Na rovnátkách mi lepila na dolní zuby zevnitř takovej drát, kterej mi ty zuby udrží takhle poměrně rovný a už se mi nerozjedou. Nandavala mi ho kolem hodiny. Neni to na těch zubech zrovna dvakrát příjemný;D
Bude mi to brzo sundavat:3 Přemýšlela jsem o tom a nějak mi došlo, že se nevyjádřila, jestli ty spodní nebo horní. Možná oboje.. Tenhle měsíc je s rovnátkama poslední:') 24.dubna ráno už nebudoou! Pořád tomu nemůžu uvěřit. Bude to uplně hroznej nezvyk po 2 a půl roce:)
Potom jsme jeli do Palládia, kde jsme prošli pár obchodů:DD* a potom jsme šli do Newyorkeru.. protože, nedávno jsem jedla jahody a vystříkla z nich na mě nějaká ta šťáva:( A přímo na moje bílý tílko.. A už to na něm zůstalo:( Moje nejlepší a nejoblíbenější!! Ale měli ho tam. Jenže né mojí velikost. Zkoušela jsem si S, ale já potřebuju XS, protože to S je takový prostě větší a nevypadá to dobře :D Takže jsem si ho nakonec nevzala. Ale musím se podívat ještě do hodně NY, protože já ho prostě potřebuju. Je úžasný a musím ho zase mít. Jsem fakt debil, že jsem si ho takhle blbě zníčila:/
Zítra je škola. Ve středu se tak učíme/neučíme.. Jdeme na nějakej přírodovědnej dokument o Madagaskaru:) Přijdem o tělocvik:DDD .. A pak? Už jsou konečně prázdniny! Hodlám si je nejvíc užít. Naplno!:)

Miluju když jdeme a jen tak z ničeho nic .. "Dáme si brejle" .. :DDDDDD:*
Lepšího nemáš!♥

Voňavky

23. března 2013 v 22:37 | Anette Lollipop ♥ |  Kosmetika
Rozhodla jsem se napsat článek o mojich voňavkách.
Některé z nich používám víc a některé zas míň, ale snažím se to tak vystřídat :D
Nevím, co k úvodu napsat, tak už asi začnu :)

Tuhle voňavku Adidas Pure Lightness jsem dostala od taťky k Vánocům:)
Nic takového jsem nečekala.
A úplně dokonale se trefil do toho mého vkusu, protože mi přijde naprosto úžasná:)
Těžko se mi popisuje její vůně :D Ale popsala bych jí jako takovou květinovo - ovocnou.

Moje "pilotky"

22. března 2013 v 21:57 | Anette Lollipop ♥ |  Móda
Rozhodla jsem se Vám ukázat moje sluneční brýle, které nosím v podstatě nejčastěji :)

Jsou to tyhle pilotky, které se mi zalíbily už někdy v červnu 2012.
Do té doby jsem měla akorát ty brýle toho typu Wayfarer..Takový ten tvar..Snad víte jaké myslím:D
Tak jsem začala koukat po jiných, aby to byla trochu změna:) Toužila jsem po nich opravdu dlouho.
Denodenně jsem hledala na internetu obchody, kde by se daly koupit zlatohnědé pilotky. Našla jsem asi 3 internetové obchody :) Pak mi někdo napsal, že je viděl v NewYorkeru. Neváhala jsem, jela jsem tam .. a! Byly tam:) Měli je tam poslední. Chvíli jsem ještě uvažovala, jestli si je mám opravdu koupit, ale nakonec jsem si je teda koupila a rozhodně nelituji:) Stály něco kolem 2-3 stovek:)

A když jsem je měla asi mesíc, tak jsem nastupovala do auta a měla jsem je na hlavě. Bimbla jsem se hlavou o strop toho auta a oni se celý nějak pohly a jsou od tý doby takový celý nakřivo :D Ale naštěstí to moc vidět neni, takže to je jen malá závada :)


Gifyo.com

20. března 2013 v 21:09 | Anette Lollipop ♥ |  Články
Určitě jste si všimli, že jednou za čas přidám na blog takovou animaci, která je složená buď z fotek a nebo je to takové krátké video, které se opakuje pořád dokola:) Hodně jste se mě ptali, kde tyto animace dělám:)
Na tuhle skvělou stránku, kde se dají tyto animace tvořit, jsem přišla zhruba před rokem.
Nevím, jak jsem se k tomu dostala,ale tuším, že to určitě bylo nějak přes facebook. Klikala jsem, až jsem se proklikala:D
http://gifyo.com/ --> ÁÁno, to je ta čarovná stránka :D
Můžeš si tam vytvořit asi neomezeně animací, můžeš vyhledávat své přátelé a "Follownout" je a někdo může follownout i tebe:) :D Můžeš lajkovat animace druhých, komentovat :)
Všem Vám to doporučuji, je to občas dobré na zahnání nudy :DDD Stačí se tam registrovat, nebo se to možná dá i nějak propojit s facebookem. To si teď nejsem jistá:) Ale za nějakou malou registraci přece nic nedáte a za zkoušku to stojí, no ne?:)19.března 2013

19. března 2013 v 17:57 | Anette Lollipop ♥ |  Deníček
Dnešní den uplně docela na pohodičku :D Měli jsme mít ve škole do 15h, ale učitel, kterého máme na poslední hodinu je na lyžáku, takže nám to naštěstí odpadlo:3 .. Poslední dobou nám tam 7. hodina vždycky odpadne, což je samozřejmě dobře :D
Ale .. horší zpráva je ta, že toho učitele, který je na lyžáku nás má i na tělocvik. On je celkem na ten tělocvik v pohodě, ale jak je na tom lyžáku, tak budem mít supla..jinýho učitele na tělocvik. Mnohem přísnějšího. V mém případě je to fakt špatný, protože já jsem uplnej antitalent :D jako jo mám ráda třeba v létě plavání, v zimě lyžování atd..jenže já a tělocvik ve škole? Ne to nejde dohromady!:D A myslím že ani nepůjde.. A jen tak mimochodem! Asi jsem někde chytla kašlík,,echh echh:D Takže doufám, že na zítřejší tělocvik to bude omluvenka s tím, že jsem nachlazená:D Tělocvik ve škole, to prostě NECHCEŠ:D A nebo kdyby někdo z vás věděl oooopravdu dokonalou výmluvu na tělák?:) Budu jen ráda:DDD
Zítra ještě navíc pravděpodobně píšeme písemku z češtiny.. Nevím, jak se tomu přesně říká:D , ale je to takový poměr mezi větami. Dá nám tam nějakou větu a my musíme určit jestli je slučovací,odporovací, vylučovací ..atd:D a pak ještě matika!:X Zkouší 4 lidi u tabule a 4 v lavici. Je to v háji, pokud mě vyvolá a půjdu k tabuli .. Jsem tam vždycky strašně nervózní a nebude to nic dobrýho, ale budu jenom doufat, že na mě tentokrát řada nepadne a zkoušená nebudu :D
Taky už asi od září dělám projekt :D.. To "Zrcadlo mého života", jednou jsem o tom psala, pokud si ještě pamatujete:) Už to mám téměř hotové, ale taťka teď musí opravit jeden disk, kde je většina mých fotek, které bych do toho projektu chtěla ještě vložit :D tak snad už brzo budu mít hotovo:) a až to budu mít, určitě z toho udělám video :)

Ale musím říct..už aby byl pátek.
http://sphotos-h.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash3/67302_617711958244435_1994115185_n.jpg
A jak se máte vy?:P

Good night and sweet dreams!

18. března 2013 v 21:37 | Anette Lollipop ♥ |  Anette
Vám všem!:)
♥♥♥

Jak pečuji o své vlasy

17. března 2013 v 11:01 | Anette Lollipop ♥ |  Videa
A máme tady zase další videjko:)
Tentokrát o mých vlasech.
Doufám, že se vám bude líbit :)

Balzám na rty - manufaktura

16. března 2013 v 16:33 | Anette Lollipop ♥ |  Kosmetika
Dnes bych vám chtěla představit jeden naprosto úžasný balzám na rty, který jsem zakoupila v obchodu MANUFAKTURA. Dá se sehnat tak do 100 Kč, možná lehce nad 100.
Tento balzám na rty obsahuje bambucké máslo, včelí vosk, vitamín E, hroznový olej a karlovarskou vřídelní sůl.
Balzám má zjemňující a zvláčňující účinky, takže vám ošetří suché i popraskané rty. Ani nedokážu slovem popsat, jaké ty rty poté jsou :) Nedá se to vyjadřit, jak jsou přepychové :)
Voní po ovoci a medu, je to strašně přijemná vůně:)
Vám všem můžu akorát doporučit:)

A&P - Shopping with us ♥

15. března 2013 v 15:09 | Anette Lollipop ♥ |  Videa

Videjko ze včera :)

Péťův další vlog:D

15. března 2013 v 14:53 | Anette Lollipop ♥
Petřík se odvázal a natočil další video..
Byl by rád, kdyby jste se na něj koukli ..


Táákže, jako vždycky!!:D
LAJKY, KOMENTÁŘE, SHLÉDNUTÍ, ODBĚRY! :DD
Díkeee:)

Dnešní parádní úlovky - 14.3.2013

14. března 2013 v 18:04 | Anette Lollipop ♥ |  Móda
Dneska jsem po dlouhé době vyrazila s Péťou nakupovat.
Obě jsme měly jasný cíl..Něco si koupit, a tak se taky stalo. Zašly jsme nejdřív do NewYorkeru, jen tak obhlídnout pár věcí a pak u nás jasně zvítězila naše oblíbená Tally Weijl! :) a už to jelo :DD
Už minule, když jsem se byla podívat po krámech, mi padla do oka taková krásná kabelka :) A dnes je moje :)
Od Vánoc jsem neutratila pomalu ani korunu, takže se mi to docela nastřádlo:)
A teď už zase jen šetřit, šetřit a šetřiiiiiiit :D


Kabelka / Tally Weijl - 799 Kč
Šátek - šálka / Tally Weijl - 269 Kč
Peněženka / Tally Weijl - 269 Kč
Tričko / Tally Weijl - 319 Kč
Přívěšek na klíče YES, NO / Tally Weijl - jako dárek za nákup nad 1000 korun :DDD))

Tričko má takovej větší výstřih, takže ho asi budu nosit takhle.. Protože výstřih a já? :DD Špatná kombinace :D

Další cíl? Nějaká světlá, džínová košile :33 Uuuh!♥

Naše kočičky :)

12. března 2013 v 17:19 | Anette Lollipop ♥ |  Videa
Je tu dlouho slibované video o našich kočičkách :D))
Mohlo být lepší, ale snad se vám bude alespoň trochu líbit :)


O čem mám natočit příště?:)

Moje zimní boty

11. března 2013 v 12:39 | Anette Lollipop ♥ |  Móda
Zima už je pomalu za námi (Díky Bohu:) ). Už se konečně blíží to nádherné období, jaro.
Ale i přesto jsem dostala návrh, že bych mohla ukázat své zimní boty.
A jak jsem je tak fotila, zjistila jsem, že na tu zimu jich nemám zas až tolik, ale bohatě mi to stačí.
Některé z nich se vlastně dají nosit když je chladnější podzim a nebo chladnější jaro.
Ale samozřejmě, že když je na podzim ještě teplo a i na jaře už je krásně, je to o něčem jiném :33
Už se těšim až budu moct vytáhnout balerínky, žabky, conversky a různé tenisky!:) Ale tenisky bych mohla nosit už teď:)

Válenky
Tyto botičky vlastním už přes rok (taky na to už vypadají:D) a je to prostě taková klasika.
Jsou z Terranovy.
Jsou naprosto pohodlný, je v nich teplo a je v nich skoro jako v bačkůrkách.
Řekla bych, že jejich nevýhoda je ta, že když je mokrý sníh tak rychle promoknou a pak mam v botách rybník:D
A když je náledí, tak to v nich hrozně klouže. Vždy když uklouznu, tak není důležité, že to bolí, ale hlavně že to nikdo neviděl!:D
Hrozně ráda je nosim:)
v celém článku více.

Můj nejlepší kámoš:D

10. března 2013 v 12:17 | Anette Lollipop ♥ |  Anette
Na asku jsem dostala pár návrhů o čem psát články:) Všechny se mi moc líbily a tak je zkusím všechny nějak zužitkovat:)
Tenhle článek bude o jednom z mých nejlepších kámošů ;D
Nechává si říkat opičák.
Ano, je mu 14.
Sedím s ním v lavici už od září, tedy od začátku šk. roku. Zatím jsem to všechno přežila ve zdraví, ale myslím, že do konce roku mě zabije. Je to tyran, který mě akorát terorizuje. Víte ...
když takhle ve škole píšu, najednou mi strčí do ruky a já to zkazím. Píchá mě perem a kružítkem do ruky, náplní od propisky mě střílí do nohy, mlátí mě a směje se mi ..
No, dobře .. je to naopak :D Mám ho ráda, i když to tak nevypadá :D
Ale on mi ztrácí pérka od propisek, který pak hledáme na zemi. A hrozně opisuje :DD Ale zas, kdo ne..
Je hrozně škodolibej.. A to fakt!:D
Známe se už od školky. Když nám bylo asi 8-10 , tak jsme spolu "chodili" , znáte to.-:D
Teď jsme kamarádi:)
Když bych vzala všechny kluky ze třídy.. nejlíp z nich se umí chovat on.
On mě viděl v tom nejhoršim stavu.
Jo! On mi půjčil mikinu, když jsem měla horečku :P
On mi dokáže vždycky pomoct.
Jemu se dá ve všem věřit .. skoro:D
Je s ním největší sranda.
Kamaráda jako je on, by chtěl každý.
Prostě kamarád za všechny prachy:DD
Ne, mám ho ráda :))♥

Ale jinak je celkem milej:DD