Najdou se tu nějací Papíčkers? Klikněte na Mírův kanál a dejte odběr!:) Zanechte komentář a lajky:) --> http://www.youtube.com/user/sirec12?feature=watch

Máš na mě otázku? Napiš ji do komentářů: ZDE


♥♥ ℬℯℓιℯℬℯr ♥♥

Květen 2013

Katalog od Avonu

30. května 2013 v 21:19 | Anette Lollipop ♥ |  Kosmetika
Před pár dny mi dala kamarádka tento úžasný katalog od avonu !!
Holky si to takhle jednou za čas přinesou do školy a prohlížejí si v tom a vybírají si, co by si asi tak koupily. Nikdy jsem moc nechápala, jak si v tom můžou tak hrozně dlouho prohlížet, ale když jsem ho měla v ruce a otevřela první stránku..pochopila jsem to!
V katalogu najdete nespočetně kosmetiky, která je skvělou volbou pro léto:) Teda pokud ovšem nějaké bude. Zatím to moc nedějně nevypadá. Skoro červen a ono dnes celý den lilo -_-.. Tohle je nejhezčí období, protě jaro, kdy už by to počasí mělo být příjemné a né takhle hnusně.
Samozřejmě už mezi těmi všemi věcmi mám jasné favority, ale ještě se do toho musím pořádně podívat a zažrat:D Protože je tam toho dost!:')

Doslova mi padly do oka tyto ovocné balzámy na rty! Malinový, citronový a pomerančový.
Hrozně se mi líbí ten malinový a pomerančový. Na rtech to musí vypadat určitě úchvatně :)
A po chvíli jsem až zjistila, že ta chytrá letní sleva se vztahuje na tyhle balzámy, což je prostě naprosto supeeer!:')

Nevím prostě proč, ale vždcky když vidím něco ovocného, tak se u toho musím zastavit. Takže tohle mi taky padlo do oka:D Je to takový sprej na tělo. Ptala jsem se holek, co přesně to valstně je a není to prý úplný antiperspirant (víte co myslím:D) ale taková vůně prostě:) Je tam i Vyzkoušejte vůni .. A ta vůně je boží!! A slovy..nepopsatelná :D A asi si objednám ten jahodový a melounový :) Mám nejradši :D

Pleťový krém! To nutně potřebuju :D Dávám té pleti zabrat. A taky to podle toho vypadá :D Krém s citronovu trávu a výtažky z okurky? To musí být přímo něco úžasného!:D Hrozně se na to těším! Chci si to koupit:))

Vanilkový krém na ruce!
Ach božee, už jen ten název :D Je to tak úžasný! Jsem z toho uplně totálně unešená :D Narazila jsem na něj uplnou náhodou. Kamarádka ve třídě ho už měla a překrásně voněl. Prozradila mi, že je to z toho katalgou a tak jsem hledala, až jsem našla♥

Chystám se je objednat uplně všechny a tak vám později napíšu nějaké recenze, jak jsem s výrobky spokojena:)

29.května 2013

29. května 2013 v 20:26 | Anette Lollipop ♥ |  Deníček
Ahoj:)
Dnešek byl vážně zajímavej den. Ve škole jsme měli tělocvik. Máme ho navíc 2 hodiny za sebou. A jak už je možná známo..jsem hotový antitalent a antisportovec:D Jako když je léto, tak jasně, samozřejmě voda, v zimě lyžování..atd, ale takhle.. já a školní tělocvik, to nejde dohromady :D Minulý tělocvik jsme běhaly 6 minut kolečka, jako přípravu na dnešních 12 minut!! A známkovalo se to -_- i to minulé. Minule jsem dostala jedničku, ale pak jsem byla už totálně vyřízená, tak jsem si nedokázala představit, jak dneska budu běhat 12 minut. Pan učitel řekl, že jedničku budeme mít aspoň za 14 a více koleček, což je 2 a více km. Celou dobu jsem běžela tak nějak v klidu, tak střední rychlostí, ale sanžila jsem se vydržet. U 12 kolečka jsem už nemohla, strašně mě píchalo tam v boku:D pomalu jsem se nemohla pohnout,ale zbývalo jen pár minut do konce a já chtěla jedničku. Tak jsem se chytla na tom boku, zmáčkla si to a snažila se běžet:D i když to tak vubec nevypadalo. Nakonec jsem těch 14 dala!!:) A snad budu mít jedničku. Ale řeknu vám, bylo to fakt něco. Nejhorší je, že já vlastně nedělám žádnej sport, takže nejsem zvyklá se takhle hejbat a tak dlouho běhat:D Já behám maximálně tak na autobus, když nestíhám:D.. A po tělocviku mě strašně rozbolela hlava. Byla to nepředstavitelná bolest. Doma jsem si vzala prášek a bylo to už v pohodě:)
Teď se tady doslova morduju s úkolem z matiky. Dneska jsme se učili konstrukci lichoběžníku, ukazovali jsme si ve třídě jeden jedinej příklad na to a ještě jsme to dělali tak nějak všichni společně. Vůbec nechápu ten postup, nevím jak to mám udělat:D Nejhorší na tom je, že matiku máme zítra hned 1.hodinu a já to potřebuju mít. A ještě horší je to, že do třídy přicházim tak 5 min před zvoněním..Vidím to tak, že si zítra musím přivstát a musim si to opsat!:D
Dneska se ještě musím kouknout na chemii a na příroďák://
Ta škola mě už fakt ubíjí..Ale dobrá stránka je to, že za měsíc už budem mít volno!!!♥


Lesk na rty - Miss Sporty Hollywood Forever

28. května 2013 v 10:50 | Anette Lollipop ♥ |  Kosmetika
168 - The Miss
Lesky na rty jsem nikdy nějak nenosila, já spíše ty balzámy na rozpraskanou pusu, ale tímhle se to změnilo:)
Je to naprosto úžasná barva. Líbí se jak mě, tak i mamce, protože ona má tyhle barvy taky dost ráda. Je takový docela nenápadný, ale má úžasný lesk a na rtech dlouho vydrží. Ale tahle barva není jedná, protože ho seženete v dalších skvělých barvách:)
Skvěle se nanáší a ještě k tomu všemu suprově voní!:)


Nová trička

27. května 2013 v 10:47 | Anette Lollipop ♥ |  Móda
Nedávno, když jsme psala článek o nových kraťasech, zmínila jsem se i o tom, že mám nějaká nová trička:) Četla jsem si komentáře a psali jste mi tam, že bych mohla udělat článek i o těch tričkách, tak je tedy tu :)
Dvě tílka jsem koupila v Tally Weijl. Měly tam opravdu výhodné nabídky. Dva topy za cenu jednoho!♥ No neberte to. Hned mi padly do oka 2 tílka v krásných letních barvičkách.
A ještě mám jedno nové tričko z NewYorkeru, po kterém jsem toužila už vážně dlouho :')..
No nic, pojďme se na to podívat:P

Tally Weijl :)
Z fotky to tak moc nevypadá, ale ve skutečnosti, je tahle barvička ještě lepší! :)
Hrozně mě zaujalo jak tou barvou tak taky tim "rozparkem" (pokud se to tak dá říct:D) ve výstřihu.
Výborný to bude, až budu v létě opálená:) To bude skvělý. Už se těším!:))

Tally Weijl :)
Koupené dohromady s předchozím tričkem:)
Je udělané tak, aby bylo trochu delší, takže se výborně hodí i k legínám, což je rozhodně velké plus!:) Ale i s kraťáskama to bude super:) A jak ho mám na sobě, tak je to takový příjemný materiál :D a je v něm pěkně:)

NewYorker :)
To je ono. Po něm jsem tak dlouho toužila!:D:)
Měla ho jedna holka ze školy akorát v tmavé barvě. Už tehdy se mi hrozně líbilo:) Když jsem byla v NY, uviděla ho a ještě ke všemu hned v několika barvách, bylo jasno:))

Rybí cop

26. května 2013 v 10:13 | Anette Lollipop ♥ |  Videa
aneb..tak trochu..jak na to :DD


Sweet 2 months & 5 days

25. května 2013 v 10:00 | Anette Lollipop ♥ |  Anette
Náš príběh začíná 2. března .. :')
Já a Péťa jsme se poprvé vydaly do Palladia. Obě jsme tam byly poprvé, takže jsme se tam zatím moc nevyznaly a než jsme něco našly, uplynulo hodně času:D..Ale i přes to jsme tam toho prošly hodně a moc se nám tam líbilo.
Péťa si koupila v Tally Weijl novou,černou peněženku. Měla z ní takovou radost, že si už chtěla přendat věci ze staré peněženky do té nové. Sedly jsme si před "Topshop" a tam si to začala přendavat :)
A najednou nějací, nám neznámí kluci.."Holky, nechtěly by jste jít na párty?" a letáček .. A Péťa že.."Ani néé" ..Ale dali nám letáky s tím, že si to máme rozmyslet:D Oni šli opodál, dál rozdávat. Péťa si douklidila věci do své nové peněženky, zkontrolovaly jsme čas a zjistily jsme, že už budeme muset jít domů. Sebraly jsme se a šly. Tamti kluci stáli pořád kousek od nás a koukali ..Prošly jsme kolem nich, všichni jsme se trochu pousmáli :D a my se vydaly hledat vchod do metra v tom "bludišti" :D Opravdu jsme to tam vůbec neznaly, tak jsme netušily kudy kam. Ale šly jsme rovnou za nosem:D V jednu chvíli se jedna z nás otočila, jen tak, shoda náhod ..a obě jsme zjistili, že ti kluci jdou za náma. Já jsem si nejdřívě myslela, že je to jen shoda a že zrovna mají stejnou cestu jako my. Jenže po chvíli jsem fakt zjistila, že jdou rovnou za náma:D V tu chvíli jsem byla hrozně nervózní, nevěděla jsem co mám dělat :D Pořád jsme se otáčely a jen.."Jdou?" "Jo jdou!" :DD a takhle pořád. Už jsme viděly něco jako východ a v tom nás doběhli a oslovili.. můj první pocit? WOW!! Různě jsme se představily (Dennis a Christian:)) a dali jsme si na sebe facebooky.. ještě ten večer jsme si začali psát a trochu se poznávat:D:) Víc jsem si začala psát tenkrát s "tím Dennisem" :D Psali jsem si v podstatě pořád, vymýšleli jsme nová a nová témata, smáli jsme se, dozvěděla jsem se,že dělá hudbu a hraje rugby:) a taky jsme vlastně zjistili, že toho máme vážně dost společného:)
Domluvili jsme se, že 5.března půjdem ven:)
celý článek :) -->

Koťátka

24. května 2013 v 10:37 | Anette Lollipop ♥ |  Anette
Není to dlouho co jsme si všimli, že naše kočička (Zrzinka, znáte z videa:DD) zas čeká koťátka :)
Narodily se zhruba před 14.dny :)
Kočka je porodila u nás na zahradě v takové kůlně. Jsou tam různé zahradní nástroje a potřeby, žebříky,sekačka na trávu a je tam docela nepořádek:D jsou tam různé skulinky, takže kočky si tam rádi hledají cestu :) Kočička se rozhodla, že koťátka vrhne zrovna tam, do staré krabice od sekačky.
Pár dní jsme si všímali, že už nemá takové břicho a tak nám bylo jasné, že už jsou koťata na světě :D Ale zatím jsme nevěděli kde. Pořád jsme jí "sledovali", všímali si kam jde.. a jednoho dne na to taťka přišel:)
Má 3 koťátka. Dvě zrzavé a jedno takové mourovaté. Já jsem je ještě naživo neviděla, protože jsou v té krabici docela vysoko a musí se tam lézt po žebříku:D Ale ta krabice je naštěstí hodně hluboká, tak není šance, že by vypadly.
Vlastně ta koťátka viděl jen táta a vyfotil je:) musím říct, že jsou vážně kouzelný a už se těším až si je budu moct konečně pochovat!:D

Podívejte na něě! Miláčkové, jak jsou k sobě natisklyy:DD♥♥

Mé zlozvyky

23. května 2013 v 17:41 | Anette Lollipop ♥ |  Anette
Asi většina z nás má nějaký ten zlozvyk :D Ať už dobrý nebo špatný, je to prostě zlozvyk:D
Řeknu vám pár mých takových zlozvyků :D

1. Neustále musím mít žvejkačku! :D Mám jí prostě cely den, od rána až do večera. Na internetu jsem se dočetla, že žvýkání je zlozvyk, který nám pomáhá,,že prý studenti, kteří při učení žvýkají mají lepší výsledky než ti, co nežvýkají. No..řekla bych, že jak u koho:D

2. "Loupání nehtů"..no, jak tohle vysvětlit. Možná to někteří znáte, na nehtech se vám vytvoří taková bílé "bubliny" a když to tak různě podebíráte, tak odendáte jakoby tu jednu malinkou vrstvu nehtu:D Většinou si to "loupu" u nehtů na nohou, ale když nemám na rukou nalakované nehty, tak i tam..:D

3. Když si sednu k PC, občas si řeknu,,"jen 15 minut" a pak z toho může být velice nečekaně i hodina:D

4. Hraní s vysazovacíma rovnátkama..Teďka, jak mi sundaly rovnátka, tak mi daly ještě vyndavací na den a ještě na noc. A ty na den jsou takový průhledný, tak o hodinách ve škole si to pořád vyndavám a zandaváám:D

5. Když přijdu odněkud třeba jen ze školy, tak většinou zapnu televizi, i když se na ní po té vůbec nedívám:D

6. Pokaždý když se večer koupu (koupu se jen ve vaně, protože ve sprcháči se bojim:D), tak vzdycky si nalejvám z tý sprchy vodu do pusy a pak to plivu:D

7. Moje nespokojenost se sebou..Pořád na sobě vidím něco špatného..někdy si připadám moc tlustá, jindy mam vysoký čelo, někdy mam moc velkej nos a občas jsem špatná celá!:D

Možná by se našlo ještě pár věcí, ale už si nevzpomenu :D
Fotka k bodu 2.:D

Nové kraťásky

21. května 2013 v 17:55 | Anette Lollipop ♥ |  Móda
Nedávno u nás byla babička a byly jsme spolu v obchodech a dovolila mi, že si můžu něco vybrat k svátku.
Vybrala jsem si tedy 3 trička a 2 kraťásky:)
Teď, když jsme o tom víkendu tam byly, dala mi to a já bych vám dnes chtěla napsat o těch dokonalých kraťáskách, které jsem si vybrala:)
Oboje jsou z Tally Weijl, měli tam 25% slevy na všechny kraťásky, takže opravdu něco jako sen:D
V předchozích článcích, jsem se zmiňovala o tom, že jedny favority tam mám a že bych nerada, aby mi je vyprodali..A..NEVYPRODALI!:))

Tak to jsou oni!:)♥
Když jsem je poprvý uviděla..ano, zamilovala jsem se:D Znáte to,taková ta láska na první pohled :D Několikrát jsem v Tally byla, kontrolovala jsem, jestli je ještě mají, jestli je neprodali, ale čekali tam na mě!:D
A první reakce mamky, když jsem jí v krámu ukázala a tak nějak se zmínila o tom, že bych je chtěla..:D "To si se zbláznila ne? Takovej kus hadru a ještě je to nějaký rozškubaný..To ti můžu ustříhnout normální džíny. A ještě za to takový peníze chtěj!" :DDDDDD no prostě moc!:D Ale nakonec mi je koupila teda babička k tomu svátku:)
Už jsem je jednou měla na sobě, když bylo fakt vedro a je v nich opravdu příjemně:))

A to jsou ty druhéé:)
Padly mi hned do oka, když jsem je viděla:) nejvíce mě na nich zaujalo těch několik knoflíků. Myslím, že to je vážně super!:D A navíc si ještě myslím, že je dobré mít do zásoby takovéhle řekněme..né tolik roztrhané:D
A navíc na ně byla 25% sleva, takže vlastně proč ne:) Líbily se i babičce, vlastně mi je ke kabinkám přinesla ona, ať si je vyzkouším:))

Teďka se to počasí furt nějak střídá. Je tak všelijak. Ani né uplný teplo a ani zas taková zima. No nic, hlavně ať už je pořádný teplo a já je budu moct oboje využít:)

19.května 2013

19. května 2013 v 21:12 | Anette Lollipop ♥ |  Deníček
V pátek odpoledne jsem s mamkou odjela k babičce a byly jsme tam celý víkend:)
Já jsem měla v pátek svátek..Ano, pátek bláznů svátek:D a ve čtvrtek měl můj bratranec 3.narozeniny, takže v sobotu jsme to všechno jeli oslavit. Sešli jsme se uplně celá rodina u tety a strejdy někdy odpoledne a odjížděli jsme na večer. Zase jsme se po dlouhé době sešli celá rodina, příjemně jsme pokecali, připili jsme si na Adámkovo (bratranec:D) zdraví a užívali si krásného počasí, protože svítilo krásně sluníčko a bylo konečně zase teplo:)
A dneska? Bylo ještě líp! Hned ráno mě vzbudilo sluníčko, které svítilo oknem:) Což je naprosto dokonalý pocit. Dopoledne jsem šla u babičky na zahradu, kde má takovou lavičku a přesně na ní svítilo sluníčko. Výborná chvíile se jít opalovat:D Využívám totiž každou chvíli na opalování. Opalovala jsem se dopoledne, trochu i po obědě,ale bohužel jen zepředu..takže ze zadu jsem pořád totálně bílá:D Ale musím říct, že to fakt pražilo, protože jsem totálně červená, opálená:D Ale ono mi to zhnědne,takže to nakonec snad bude krásná barva:)
Dneska jsme od babičky odjížděly okolo 16.30h a v Praze jsme byli asi za půl hoďky. Poprosila jsem mamku,aby mě hodila na metro, protože mě napadl uplně krutopřísnej napad:D Jela jsem za tím mým Denniskem:D VYstoupila jsem z metra, pak jsem šla kuus a došla před jeho dům:D hezky pred okno:D A on nicnetušící se koukal doma na telku:D Jela jsem tam dost riskantně, prootože kdyby nebyl doma, tak se mužu otočit a jet zpátky:D a tak jsem mu zavolala na mobil, jako jestli je doma a co dělá:D a ze je hezky, at se koukne z okna:D a tam jaaa :D Celý vikend jsme se nevideli, tak jsem prijela a vypadal ze ma radost:) coz je nejhezčí♥
Tedka tu tak pišu na blog, za chvili si budu muset jit vyfoukat vlasy a asi jeste dodelat par veci do školy:)

Bratrancův naprosto bezchybnej dort!:D


Přátelství

18. května 2013 v 10:25 | Anette Lollipop ♥ |  Články
Přátelství je v dnešní době jedno z nejdůležitějších věcí v životě člověka. Přátelství je vlastně takový vzácný dar, kterého by jsme si měli všichni považovat:)
Bez přátel by to nebylo ono, bez nich by to prostě vůbec nešlo. Ani si to nedokážu představit..Neobešla bych se bez nich!
Co je v přátelství pro mě nejdůležitější? Hrozně důležitá je důvěra :) Vědět, že tomu člověku můžeš říct naprosto všechno, můžeš se mu svěřit opravdu s čímkoliv a on tě milerád vyslechne a všechno spolu můžete probrat, nepodrazí tě:) Také když máte spoustu společných názorů a máte si o čem povídat. Vždycky padne nějaká hovadinka, která se může rozebírat dlouho :DD A že se někdy pohádáte? To k tomu přátelství prostě patří..:) Nejhlavnější je to, že se dřív nebo později zase usmíříte:D:))

Bohužel se najdou i falešní lidé.
Falešný přítel je horší než nepřítel.. Ano je to pravda, protože příteli věříš, ale nepříteli se vyhýbáš obloukem.

Jsem ráda, že mám takové kamarády jaké mám, tak skvělý lidi!:) .. Jo, někdy si řikám..Jak můžu mít ráda takový retardy?:D Ale pak mi dojde, že já jsem uplně stejná:D
Mám je hrozně ráda a ani za nic bych je nevyměnila!

Srdeční záležitosti :)
Oni jsou andělé, kteřé spadli z nebe. Chránit vás budou navždy.

Milionové holky

17. května 2013 v 10:02 | Anette Lollipop ♥ |  Doporučuji
Autor: Cathy Hopkinsová
Před rokem jsem dostala k Vánocům tuhle knížku. Vybírala jsem si jí vlastně sama. V knihkupectví jsem tak procházela regály, uviděla jsem ji a hned na první pohled mě zaujala. Koukla jsem se dovnitř, pár řádků jsem přečetla a bylo jasno:)
Měla jsem jí přečtenou snad za týden, možná dva. Hodně mě bavila.
Nedávno jsem se tak koukala na poličky, viděla jsem ji a začala znova číst :)

Děj se odehrává v Londýně, kde po smrti svojí milované mámy žije Jess Hallová se svým bratrem a kocourem u babičky. Pak ale jejich táta přijde s nápadem, že se Jess s bratrem přestěhují k němu do luxusní čtvrti - kde budou bydlet samí bohatí..celebrity,umělci..

No,nerada bych tu prozrazovala celý obsah téhle naprosto skvělé knížky a pak vám kazila ten prožitek;DD protože stojí za to si jí přečíst:)
Seženete jí určitě na internetu, ale i v nějakém knihkupectví za cenu tak maximálně 300 Kč:)
Doporučuju:)

Míra Badi ..Papíček :)

16. května 2013 v 10:00 | Anette Lollipop ♥ |  Články
Většina z vás, co má ask tohle jméno už jistě slyšela.
Na asku má stovky fans, kteří si říkají Papíčkers..má spousty obdivovatelek ale i obdivovatelů:D:)
A vy co ho ještě neznáte..kdo že to vlastně je? Kluk který si založil ask ( http://ask.fm/mirabadi). Začal tam točit vtipná videa, která vždy dokázala zvednout náladu a člověka trochu povznést a myslím, že tím si získal hodně lidí:)
Je to hrozně milý a skromný kluk, který má zdravý rozum a moc dobré názory se kterými souhlasím. Nebojí se je projevit veřejně a stojí si za tím. Což je rozhodně dobře!:)
Začal točit videa na youtube,která by vás mohla zaujmout..Zde je jeho kanál na který se opravdu doporučuji kouknout a rozhodně tam zanechte nějaký komentář či lajk nebo rovnou odebírejte a podpořte ho tím:) --> http://www.youtube.com/user/sirec12?feature=watch
Odkaz na tento kanál najdete i v horním boxu tady na blogu :) (Pod těmi ikonkami ask,fb,ytb:D)

http://img3.ask.fm/assets/163/179/365/normal/dscn1359.jpg

Rimmel - Sexy curves

15. května 2013 v 10:44 | Anette Lollipop ♥ |  Kosmetika
Už je to docela dlouho, co jsem dostala tuhle řasenku, ale napsat jsem se o ní rozhodla teprve až teď.
Viditelně prodlužuje řasy a dodá jim větší objem, což je fakt velké PLUS!:) Vůbec se nedrolí.
Má plastový kartáček a je i ohebný. Co jsem slyšela, tak většinou plastové kartáčky holkám nevyhovujou, vůbec nevím proč, protože tenhle je vážně úžasný a moc dobře se s ním manipuluje.
Parádně prodlouží a natočí. Neslepuje a řasy vypadají přirozeně:)

Všem jí doporučuju vyzkoušet!:)

Bílé tílko

14. května 2013 v 10:31 | Anette Lollipop ♥ |  Móda
Bílé obyčejné tílko by rozhodně nemělo chybět v žádném šatníku.
Je to takový základ, bez kterého bych se rozhodně neobešla a myslím, že nejsem sama:)
Můžete ho zkombinovat snad úplně se vším, vzít si k tomu nějaký delší řetízek nebo jiný doplněk a pořád budete vypadat .. jak to říct:D .. né uplně obyčejně, ale zase ne přeplácaně:)
Tílko se dá v podstatě nosit v jakémkoliv období.. V zimě přes něj přehodíte svetr, protože svlíknout si to můžete vždycky:) a v létě to je jasný:) !!
Cítím se v něm svá a hodně ráda ho nosím:)
Bílé tílko dnes seženete snad všude:)


Tally Weijl

13. května 2013 v 10:27 | Anette Lollipop ♥ |  Články
Většina z vás tento naprosto dokonalý obchod určitě zná..
Je to můj nejoblíbenější obchod, chodím do něj nejraději a pokaždé bych si tam něco vybrala, vždycky se mi tam něco líbí, ale né vždy si to můžu koupit:D
Tally Weijl - Totally sexy! :D
V Tally se udává takový ten styl a řekla bych, že je to přesně móda pro mladé holky:) ale samozřejmě se tam zajde podívat hodně věkových kategorií:)
Vždycky mě potěší a naprosto rozzáří, když stojím před Tally a jenom čtu ty velké nápisy: SLEVY! To se pak hrnu dovntiř ještě rychleji než obvykle:D
Nedávno u nás byla babička a protože budu mít svátek a ona mi něco chtěla koupit, tak jsme vyrazily do krámů a samozřejmě jsme nevynechaly Tally Weijl.. Byly tam 25% slevy na všechny kraťásky! Vybrala jsem si rovnou dvoje a ještě 2 tílka:) Ty měli taky za nějakou výhodou cenu, takže se ty nákupy docela vyplatily.. Dostanu to až přesně na svůj svátek, tak si ještě pár dní počkám, ale za to čekání to rozhodně stojíí :3 Už aby to bylo, akutně to potřebuji, jelikož nemám co na sebe a potřebuji toho stráááášně moc.D
Někdy bych potřebovala mít neomezené konto, abych si tam mohla koupit vše, co bych zrovna chtěla:3 No, ale myslím, že kdybych měla neomezené konto, tak budu nakupovat trochu jinde než v Tally :D
Ale .. Miluju Tally Weijl! Mají tam dokonalé kousky a pokaždé bych si tam dokázala něco vybrat!♥


Balerínky

12. května 2013 v 10:01 | Anette Lollipop ♥ |  Móda
Balerínky nesmí v tvém botníku chybět!
Na tohle období jsou naprosto ideální .. Teda ovšem, když zrovna neprší:) Proč se pařit v teniskách když existuje něco tak úžasného a stejně pohodlného jako tenisky ..
Z vyprávění kamarádek sice znám, že když si vezmou baleríny, tak se jim sem tam občas objeví nějaký ten puchýř. Mě se to ještě nikdy nestalo, tak s tím zkušenost nemám. Pochopitelně:D
Balerínky v nějaké neutrální barvě můžeš zkombinovat snad se vším:)
A pokud je ještě nemáš, tak neváhej, kup si je a objev jejich kouzlo.
Seženeš je snad v každé obuvi, ale mě se nejvíce líbí v Deichmannu.

To jsou ty moje:)
Celou zimu na mě tak smutně koukaly, vždycky když jsem šla kolem nich, tak jsem je utěšovala, že ještě chvíli a že už se konečně dočkáme :D aaa..dočkaly jsme se!:) Konečně už je můžu nosit!:)
Mám je pár let a taky na to už vypadají :D Ale mám je hrozně moc ráda!:)


Café olé & Party Princess

11. května 2013 v 13:40 | Anette Lollipop ♥ |  Kosmetika
Před pár dny jsem dostala tyto překrásné laky.
Teda..přesněji, já jsem si je vybrala:)
Moje velmi oblíbené laky od Essence..Essence laky patří k mým nejoblíbenějším, takže jsem z nich měla vážně velkou radost:)
Oba jsou naprosto úžasný a všem je můžu jen doporučit:)

Omlouvám se za moje vážně šílený nehty.. Mám je hrozně zníčený teďka..:/
05 - café olé
Barva laku, kterou jsem sháněla už opravdu dlouho:)
Kryje už ve dvou vrstvách, jen trochu pomaleji schne. Na nehtech vypadá celkem elegantně a nehty s ním působí upraveným dojmem.
Mám ho na nehtech už 3. den a pořád mi perfektně drží!:)

105 - party princess
Tento lak můžete použít klidně v jedné vrstvě. Pokud nanesete jednu vrstvu, tak je barva světle růžová a skoro až průhledná,ale pokud si dáte 2-3 vrstvy, máte poměrně sytou barvu a dobře kryje.Je v něm navíc plno třpytek:) Je to výrazný lak, hodí se na různé oslavy, party ..
Má dobrou výdrž na nehtech, takže jsem spokojená..Dokonalý lak a už podle toho názvu..jak pro princeznu:)

Co nosím ve své kabelce?

10. května 2013 v 10:32 | Anette Lollipop ♥ |  Videa
Je tu nové video:)
Vím,že jedno takové mám, ale jak říkám ve videu..od té doby se přecejen něco změnilo:D


Zlaté botičky

9. května 2013 v 10:41 | Anette Lollipop ♥ |  Chci
Tuhle jsem se byla podívat jen tak ze zvědavosti v Tescu, kde mají oblečení, boty a tak :D
Chvíli jsem se koukala, něco jsem si i prohlížela a pak jsem uviděla děsně nádherný boty na podpatku ve zlatý barvě:3 Taková ta láska na první pohled :D Doufám, že mi rozumíte!:D
Šla jsem k nim, našla jsem svojí velikost a vyzkoušela jsem jeee!:3 Celkem mi sedly..
Ani se na nich nechodilo, tak špatně a celkově mi přišly jako pro princeznu :))
Kdyby mi bylo o pár let víc, tak si je ukupuju ihned.. ale teďka bych je bohužel ještě neměla kam nosit:/
Ale tak třeba za páár leet ..:D:)
To naše pani učitelka třídní, ta nosí celej život už od mládí podpatky (dnes už je starší).., protože ona je celkem malá, tak jí to i pár centimetrů přidá :D.. ale ta má někdy tak nádherný ty boty!:D A nosí je každý den, denně podpatky! Musely jí hrozně bolet nohy, když na tom začínala chodit :D ..

K nějakým šatičkáám:33