Najdou se tu nějací Papíčkers? Klikněte na Mírův kanál a dejte odběr!:) Zanechte komentář a lajky:) --> http://www.youtube.com/user/sirec12?feature=watch

Máš na mě otázku? Napiš ji do komentářů: ZDE


♥♥ ℬℯℓιℯℬℯr ♥♥

Listopad 2013

Rozsvícení vánočního stromu na Staromáku

30. listopadu 2013 v 11:54 | Anette Lollipop ♥ |  Anette
Dneska se jako každoročně rozsvěcí vánoční strom na Staroměstském náměstí a spolu s tím začínají i Vánoční trhy, které tam končí 6.ledna. Mám pocit, že stromek se rozsvítí v 17h, to už je totiž tma no:/:D
Chtěla jsem se na stromeček jít podívat, protože pro mě je to vážně úžasný. Jak už se mnozí z vás na blogu mohli dočíst, tak miluju noční a ještě k tomu převánoční/ vánoční prahu. Do toho ta vůně trdelníků,svařáku a horkých kaštanů.. je to až nepopsatelný. Dnešek by byl vážně něco pro mě ♥ ..ALE :D Moje mamka by mě tam nepustila, protože ona nemá ráda takhle velký davy lidí, protože se bojí ušlapání nebo, že se ti lidé na ní nahrnou a ona nebude moct dýchat:D Je pravda, že občas se tam dá těžko pohybovat:D A taky jedeme dneska po obědě na otočku za babičkou a vrátíme se někdy k večeru, takže stromeček by jsme už asi nestihli. Je to docela škoda, protože bych si to fakt přála vidět :)) Ale určitě se tam půjdeme podívat jindy. Třeba už i napadne sníh a atmosféra Vánoc bude ještě lepší! :D:))
A kdo se dneska na rozsvícení nedostane, tak nezoufejtee!:D Doslechla jsem se, že to bude i živě v televizi nebo možná i na internetu:)


Tak kdo se jde kouknout dneska na stromeček? :)

TAG - 100 otázek, na které se nikdo neptá

27. listopadu 2013 v 19:50 | Anette Lollipop ♥ |  Videa
Ahoj, tak je tu opět nové video:) Tentokrát jsem se rozhodla natočit opět TAG :) Doufám, že se bude líbit:)


Večerní fotky 25.listopadu :)

25. listopadu 2013 v 17:21 | Anette Lollipop ♥ |  Fotogalerie
Ahoj:)
Evidentně na mě něco leze. Už něco kolem týdnu mě pobolívá v krku a občas i hlava. Dneska jsem byla u doktorky a prý to naštěstí na angínu nevypadá, ale že to nějaká viróza bude. Zatím mám být do středy doma a ve středu tam půjdu na nějakou kontrolu jestli se to zlepšilo a nebo naopak zhoršilo. Tak snad to už brzo bude lepší :)
Když jsem přijela domů od doktorky, tak jsem chtěla natočit video, ale než jsem si všechno přichystala, tak se pomalu začalo stmívat a světlo bylo na natáčení úplně špatné, takže video se bude točit až zítra:) Ale když už jsem se namalovala, tak jsem toho musela využít a nafotila jsem pár fotek:)


Má cesta k blogu

24. listopadu 2013 v 20:59 | Anette Lollipop ♥ |  Články
Ahoj všichni:) dnes je bohužel konec víkendu a zítra nám nastává opět nový týden a s ním zabijácké pondělí!:D Ve škole už nám pomalu říkají známky z čtvrtletek a čtvrtletní hodnocení. Jsem docela zvědavá, jak mi to všechno dopadne. Doufám, že dobře a že si do pololetí nic nezkazím, ale naopak spoustu věcí ještě vylepší. V úterý máme třídní schůzky, to budou teprve nervy:D Ale tak jsem si vědoma toho, že jsem nic neprovedla a všechno by mělo dopadnout OK!:D
Tak ale zpátky k dnešnímu tématu:)
Dnes mi jedna slečna dala takový návrh na článek. A to ten, že bych mohla napsat, jak jsem se vlastně k blogu dostala. Přišlo mi to jako vážně skvělý nápad a myslím si, že by to mohlo být zajímavé téma i pro vás.

Takže.. jak jsem se k blogu vlastně dostala?
Všechno to začalo kolem roku 2008. V té době byl nejpopulárnější blog Dominiky Myslivcové (tehdejší http://didlinka-d.blog.cz). Milovala jsem jí (do teď♥). Pamatuju si, že v té době existoval ještě jeden blog, který měl úplně ten samý název jako ten Domčin, ale samozřejmě na konci nebylo d, ale nějaké jiné písmenko, které si už nepamatuju:D. Ale nicméně jsem ho měla taky strašně ráda, stejně tak jako blog jedné holky, která se jmenovala Andy. Tehdy jsem si strašně přála být jako ony - krásná, oblíbená, mít hezký blog, a tak jsem si jeden také založila. Snažila jsem se a bavilo mě to. Lidi tam začali chodit, i přes to, že jsem v podstatě přidávala většinou jen nějaké pixelky, obrázky, písničky, recepty a občas i deníček, kde jsem si vylévala své srdíčko:D blog existuje do dnes. Ráda tam čas od času zajdu, protože je to prostě nostalgie si to všechno znova číst a prohlížet:')

V roce 2009-10 se začínal rozjíždět blog Lady Vanilky, Terky Holíkový a Teres Xeiny. Blog ladyvanilky jistě znáte (www.ladyvanilka.blog.cz):) Terka Holíková měla svůj blog zaměřený především na fotky a vytvářela i skvělé fotoromány. A Teres Xeina měla v podstatě podobný blog, jako Terka Holíková. V blogování pokračuje do dnes, akorát už má trochu jiné zaměření:) (www.teresaxeina.blog.cz)
.. Tyhle 3 holky jsem vážně denně sledovala a obdivovala. Opět jsem chtěla být jako ony. Byly ještě oblíbenější než ty, co jsem sledovala předím. Viděla jsem v nich svoje vzory. Hodně lidí je poznávalo, psalo se o "každé jejich chybě" na paparazzi a anti blogách. Ale moc dobře jsem věděla, že když budu na blog přidávat pouze pixelky nebo písničky, tak se o mě psát nikde nebude. A proto jsem se rozhodla založit si další blog www.a-ne-tin-ka.blog.cz (nesmějte se, bylo mi kolem 10:DD), který měl být čistě jen o mé maličkosti. Chtěla jsem se jim podobat úplně ve všem, ale pochopitelně se mi to moc nedařilo, i přesto, že jsem se sebevíc snažila. Postupem času mě to přestalo bavit a na tom blogu mě začal ze všeho nejvíc štvát ten název. A tak jsem se 4.října roku 2010 rozhodla, že založím něco jinýho, lepšího. A tak vznikl můj nynější blog Anette-Lollipop. I když to bylo ze začátku těžké, cítila jsem, že to bude lepší. Mnohem lepší. A taky že je:) Chci hrozně poděkovat všem návštěvníkům mého blogu za to, že sem chodíte, že vás baví moje videa a články a za tu neuvěřitelnou podporu! ♥
Děkuju vám ! ♥


Pro vás!:* :))

Kamarád taky rád

22. listopadu 2013 v 18:52 | Anette Lollipop ♥ |  Tipy
Ahoj všichni:) Přeji vám příjemný páteční večer. Večery bývají čas od času dloouhé a občas se i ta nuda najde, proto je fajn si večer zpestřit nějakým pěkným filmem:) Zrovna dnes bych vám chtěla jeden můj oblíbený doporučit.

Kamarád taky rád
Komedie / Romantický
USA, 2011 , 109 min

Oficiální popis filmu: Dylan (Justin Timberlake) a Jamie (Mila Kunis) rozhodně nemají na usedlý život ani pomyšlení. Když si Newyorčanka Jamie, zaměstnaná jako hledačka nových příležitostí, vyzkouší své umění na uměleckém řediteli Dylanovi z Los Angeles, kterého přemluví, aby vzal svou vysněnou práci v New Yorku, uvědomí si oba, že jsou si velice podobní. Každý z nich má za sebou tolik zkrachovalých vztahů, že jsou ochotni zkrátka pustit lásku z hlavy a starat se jen o zábavu.
Jakmile se tedy Dylan přestěhuje do New Yorku a začnou se spolu vídat častěji, užívají si spoustu legrace a sdílejí přesvědčení, že láska je jen mýtus z hollywoodských filmů. A právě tehdy se rozhodnou vyzkoušet báječně sexy a uvědoměle dospělý experiment. Mohou dva kamarádi, kteří se teprve nedávno poznali, nejsou zadaní a pohrdají závazky, ze svého kamarádství vytěžit ještě o něco víc? Rozšíří-li své přátelství o příležitostný, zcela nezávazný sex "bez jakýchkoliv emocí", dokáží se vyhnout všem úskalím, která se nutně objevují, pokud někdo začne být víc než pouhý kamarád?
Jako dva lidé, kteří se dobře orientují v nudných zápletkách romantických komedií, by Dylan a Jamie asi neměli být tak docela zaskočeni tím, že se jejich odvážný nápad promění v košilatou a sexy pouť do neprobádaných území, na které se sobě navzájem i svému okolí odhalí více, než kdy plánovali.

Můj názor: Řekla bych, že tenhle film většina z vás zná, a tak asi ani nemusím psát, jak moc úžasný je. Je to parádní film, který prostě nikdy neomrzí. Skvělý jak pro romantiky, tak i pro ty, kteří se u filmu rádi zasmějí :) Já sama jsem se smála
hlavně u postelových scén :D Nešlo se nesmát Dylanovým poznámkám. Ale nakonec jak už to u romantických filmů bývá, mi ukáplo pár slz :') Konec je prostě happy end, úplně nádherný, stejně tak jako celý film:)
Hned po prvním zapnutí filmu jsem věděla, že to bude luxusní a taky že bylo. Hrozně se mi zalíbil, splnil všechna moje očekávání a zařadil se mezi mé NEJ:) Všem vám ho doporučuju!:)
A vy, jestli jste ho ještě neviděli, tak tak to koukejte rychle napravit :D

To je ten konec:') .. Ale co všechno bylo předtím? To prostě musíte vidět !! :)
Tumblr_ma6q1xybng1qjuevro1_500_large


Sushi

21. listopadu 2013 v 18:21 | Anette Lollipop ♥ |  Články
Dnešní článek bych chtěla věnovat mému velmi oblíbenému, až nejoblíbenějšímu jídlu.
Může to být tak 2 roky zpátky, kdy mamka koupila sushi a já ho s ní zároveň poprvé ochutnala:) Předtím jsem o sushi hodněkrát jen slyšela, takže jsem vlastně nevěděla, co mám od toho očekávat. Mě i mamce to zachutnalo natolik, že čas od času to mamka doma uvaří. Říká, že to nejsložitější na tom je uvařit rýži, ale jinak je postup naprosto jednoduchý a výsledek rozhodně stojí za to!:D:) Teď mě tak napadlo, že až ho zas někdy bude dělat, tak bych to celé mohla natočit, abych vám "výrobu" sushi mohla trochu přiblížit:D A musím ještě dodat, že mamka ho vážně umí!
Sushi je výborné jídlo a samozřejmě je i zdravé a kdo na něm ujíždí stejně tak, jako já, tak mi může nejspíš potvrdit , že závislost se na něm utváří veeelmi rychle:D Sushi bych mohla jíst vážně pořád. Úplně jsem tomu propadla!:D Ráda bych někdy navštívila nějaký sushi bar, kterých je docela dost:)
Miluju sushi od prvního ochutnání ♥ :)


Ochutnali jste už někdy sushi? :)

My morning routine for school

19. listopadu 2013 v 21:47 | Anette Lollipop ♥ |  Videa
Ahoj, jsem tu s novým videem, které chystám už asi 14 dní:D ale asi každý zná tu obrovskou únavu po ránuuu. Pořád a pořád jsem to odkládala, ale dnes jsem se k tomu konečně dokopala:)
Doufám, že se vám bude líbit:)


17.listopadu 2013

17. listopadu 2013 v 12:21 | Anette Lollipop ♥ |  Deníček
Já vážně nemůžu uvěřit domu, že už je zase neděle a zítra se půjde opět do školy. Proč ten víkend vždycky uteče tak strašně rychle? :D
Zítra zase do školy. Tenhle týden to ve škole bude hustý, stejně jako minulej :D Blíží se čtvrtletí, takže všichni učitelé budou chtít psát různý testy a už přibližně i říkat známky na čtvrtletí. Z pár předmětů už jsme psali, ale ještě hodně budeme psát. Ve čtvrtek nás čeká čtvrtletka z matiky. Z tý má myslím nervy každej ze třídy. Bude v tom učivo od začátku roku, který neni zas až tak těžký. Dá se to naučit, člověk se na to prostě musí kouknout:) Ale jak se znám, tak budu totálně v nervech a udělám nějakou chybu..Hlavně se to musím všechno naučit, abych si s tím byla 100% jistá a když si tím budu 100% jistá, tak třeba i ty nervy trochu opadnou, musím prostě zachovat klidnou hlavu !:DD
26.11. máme ve škole třídní schůzky, tak jsem zvědavá jak to dopadne:D
Dneska jsem se celý dopoledne učila, hlavně češtinu a matiku a taky ještě trochu děják a odpoledne se chystám ven. Hodně se tedka koukám po krámech na různý oblečení, protože k nám přijede babička a bude mi chtít něco koupit k Vánocům:) Ani by jste nevěřili, jak mají v Tally Weijl nádherný černý šaty, uplně do divadlaa:3 a všude maji naprosto úchvatný svetříky a šály! Něco si vybrat je opravdu těžkýý:) Ve středu jsem se byla po krámech kouknout s mamkou a koupily jsme krásný kozačky, který ale taky dostanu až k Vánocům:D
Před pár dny už u nás sněžilo:XX naštěstí je zatím moc teplo na to, aby se ten sníh udržel..:/ Mohlo by napadnout na Vánoce a pak by to zas mohlo roztát :D:)

Ano, mám na čele beďary a tvářím se hrozně:DD Ale líbí se mi ty řasy a líbilo se mi i to světlo (takový pravý podzimní:D), tak jsem se při dloouhém čekání na autobus musela vyfotit:D


Pověry

15. listopadu 2013 v 19:28 | Anette Lollipop ♥ |  Články
Pověr existuje opravdu mnoho. Ať už o štěstí,smůle, svatbě, Štědrém dni, o smrti, o těhotenství..je to vlastně jen o tom, že lidé už nejspíš po staletí věří v neexistující jev:) ( ve většině případech:D)
Často přemýšlím o tom, jak asi pověra vznikla. Třeba to bylo jen takovou náhodou, že někdo našel čtyřlístek, pár hodin na to se mu událo něco dobrého, spojili si to s čtyřlístkem a pověra byla na světě :)
Musím říct, že já nejsem moc pověrčivá. Spíš jen někdy věřím takovým těm pověrám o štěstí. Jako například s tím čtyřlístkem nebo kominíkem, ale slyšela jsem, že štěstí přináší i králičí pacička!! :( Což mi přijde docela hnusny teda.
Hodně pověrčivá je hlavně moje mamka, nejvíc když nám černá kočka přeběhne přes cestu :D To se nám stalo už hodněkrát. Také jednou, když jsme jeli na chalupu. Už jsme tam skoro byli, troufnu si říct, že 20 metrů od chalupy, ale v tom černá kočka:D A tak to mamka otočila a úúplně celý jsme to objeli :D

Ale do teď nerozumím tomu, když střepy přináší štětstí, tak proč rozbité zrcadlo 7 let smůly? Střepy jako střepy ne?:D

"Padá hvězda, něco si přej!" "00:00 - něco si přej!" --> Věřím v to!:D Sice né tak uplně, ale věřim:D

A kdy si něco přeju já a na jaké pověry věřím? :)
  • Když se kouknu na hodiny a náhodně vidím čas třeba 22:22 (nejčastěji) nebo 10:10, 16:16. Nejhorší je když to přání nedořeknu a už to skočí např. na 22:23 , tak se to snažím urychlit :D
  • Když vidím padat hvězdu. Zavřu oči a vduchu si něco přeju:) Ale většinou se stává i to, že otevřu oči a zjistím, že to bylo jenom letadlo:D
  • Když si najdu třeba na mikině nebo tváři vypadlou řasu, tak jí hodím za tričko a samozřejmě si něco přeju :)
  • Když jsem byla malá, tak mě mamka naučila, že když vidím kominíka, mám se chytit za knoflík :)
  • Když najdu nějaký ten čtyřlístek :) Jako malá jsem pořád hledala nějaký čtyřlístky, abych si mohla něco přát:D.. ale většinou když jsme je hledala, tak jsem nenašla. Ale jakmile jsem pak třeba přestala, našla jsem :D
  • Na Vánoce si při věřeři dáváme k talíři šupinku z kapra :)
  • Na pozdim, když padají kaštany, tak si každý z rodiny dá jeden do peněženky. Prý pro štěstí :)


A co vy? Jste pověřčiví? :D

Terezín

12. listopadu 2013 v 18:25 | Anette Lollipop ♥ |  Videa
Ahoj,je tady video z našeho třídního výletu do Terezín, kde jsme byli 7.11. Chtěla jsem to udělat už ted den, co jsme tam byli, jenže se to celý nějak zkomplikovalo, na víkend jsme pak odjeli k babičce a tak je to teď :)
Doufám,že se vám bude líbit :)


Svatomartinský průvod

11. listopadu 2013 v 21:00 | Anette Lollipop ♥ |  Deníček
Dnes večer pořádala naše škola další menší "akci" na Svatého Martina.
Akce se zůčastnila samozřejmě většina školy, kromě těch, co měli například nějaký kroužek nebo jim do toho něco vlezlo. Přišli děti s rodičema, příbuznýma a i kamarádama. Přišli se podívat i lidi, kteří dřív chodili k nám do školy:)
Všichni jsme se sešli před 18h u hasičárny (+ učitelé samozřejmě:D) a odtamtud byl v 18h lampionový průvod až k areálu naší školy. Kdo chtěl, tak si přinesl lampion, aby byl průvod zajímavější, ale také se u hasičárny rozdávaly takové svítící čelenky, které můžete potom dole vidět na fotce:D

Když jsme dorazili všichni do areálu školy, tak jsme si po třídách stoupli ke krabicovým domečkům, které jsme si pár dní před akcí vyrobili. Sice nevím k čemu sloužily, ale budiž :D Ostatní lidi tam postávali různě opodál.. Musím říct, že tam byl chvíli docela rozruch a myslím, že nikdo netušil, co se bude dít :D.. ale po chvíli se objevil Martin na bílém koni. Myslím, že se nás ten kůň musel vážně hodně bát. Protože občas couval a většinou s ním radši jen stáli na místě. Chvílema mi ho začínalo být fakt líto:/ ..ale jakmile se "Martin" se svým koněm zjevil, děti z 1.stupně začaly zpívat písničku, kterou si nacvičily. Pak jsme přišly na řadu my :DD Myslím, že jsme začínali na 2x, ale nakonec to nějak dopadlo. Jako odměnu všichni dostali takové plněné rohlíčky a ke konci byl ohňostroj, na který jsem koukala v Dennyho náručí :') Krása ♥Výbeř střední skoly

9. listopadu 2013 v 19:21 | Anette Lollipop |  Anette
Jsem v 9.třídě a už je listopad. Uz se mi pomalu krátí ten čas na to, abych se rozhodla na jakou bych chtěla jít střední skolu.
Ve skole nám dali katalog škol,kde jsou všechny střední skoly v Praze. Od konzervatoři po učební obory. Musím říct,ze ten katalog je vážně fajne navíc i dost přehlednej, což je určitě velky plus:) Můžete si tam vybrat školu třeba podle toho, co vás baví a nebo něco najít i podle lokality např. školy na Praze 5,6,7...
A přihlášky máme donést néjak do konce února a můžeme si vybrat 2 skoly.


omlouvám se,nejde mi to otočit:( otocte monitor:D

Já už mám jednu školu, na kterou bych chtěla vybranou asi od ledna 2013:)
střední odborná škola civilního letectví (soscl) Ruzyně


Na letišti se mi vždycky líbilo. Nejen to prostředí tam, ale i ta úžasná atmosféra, pro me naprosto nepopsatelná :) letadla,letiště a letecká doprava me vždy zajímaly. Obdivovala jsem / obdivuji letušky (i kdyz bych letuska asi byt nechtěla, protoze to pry i dost narušuje ten osobni život:/) ale tenkrát jsem vyhledavala školu s tímto zaměřením. S tím co se mi líbí a co by me i bavilo (malá dada pro ty, které vyber ještě čeká:) )
Škola me ihned zaujala a mela jsem jasno. Má 3 obory,samozřejmě s maturitou:D Letecký mechanik, mechanik elektrotechnik a ekonomika a podnikání, na který se samozřejmě budu hlásit já:D asi by bylo malinko zvláštní kdybych byla letecky mechanik nebo elektrotechnik:DD
Na školu budu dělat někdy v dubnu prijmacky z matiky, češtiny, všeobecných znalosti a pak ještě pohovor v cizím jazyku, českým jazyku, znalost o oboru a něco se zemepisem + se ještě musím snažit ted ve skole,abych mela průměr aspon do 1,5 a jedničku z cestiny,ajiny a zemaku, protoze to se taky bude sčítat do celkových bodu za prijmacky:) Škola bude i nějak myslím v lednu pořádat placený přípravky na přijmačky,tak tam určitě budu chodit, protoze jsem četla a slyšela, ze tyhle přípravky hodne pomáhají:)
Ve skole bych vůbec nemela fyziku a chemii, takže to je docela boží!!:D a praxe bych mela na letišti:) vždycky jinde. Někdy třeba u odbavování, pak ve vip salonku a tak ruzne:)
Dám do toho všechno,abych se tam dostala!!:)

A druhou školu zatím ještě vybírám. Vybírám asi mezi 2 školama a musím říct, že mám teda velky dilema:O rozhoduju se mezi obchodní akademii Resslova, ve ktere je nejvyšší úspěšnost přijetí na vysokou skolu mezi obchodními akademiemi:) a mezi obchodní akademii na Vinohradech, kde jsou 3 obory. Jedním z nich je i obor obchodní akademie (cestovni ruch), který bych si vybrala.
Obě školy jsou hodně zajimavé a uz ted vím, ze vyber mezi jednou z nich bude sakra těžký!:D

Kam na rande

5. listopadu 2013 v 18:11 | Anette Lollipop ♥ |  Články
"Kam na rande" je téma dnešního týdne a rozhodla jsem se na to napsat takový menší článek:) Poslední dobou se často s touto otázkou setkávám. Ať už u mě, u jiných kamarádek a nebo na internetu :D Rozhodla jsem se, že tak přibližně z vlastních zkušeností vypíšu pár variant, kam by jste mohli vyrazit na rande:) Tak, můžem se na to vrhnout.

Kino
Řekla bych, že kino je taková už osvědčená klasika a nemůžete tím vůbec nic zkazit. Ať už si vyberete romantickou komedii a nebo horor, budete spokojeni a z kina nemůžete odejít zklamaní :P :) Je to dobré pro pobavení, ale i sblížení.

Kavárna
A nebo nějaká cukrárna, čajovna .. to už je na vás :) Budete v příjemném prostředí pro povídání a i dlooouhé hledění do očí :)

Bowling
Je to vážně zábava!:D A myslím si, že ještě větší, když to jeden neumí a druhému nezbývá nic jiného, než ho to naučit :D

4.listopadu 2013

4. listopadu 2013 v 18:21 | Anette Lollipop ♥ |  Deníček
Tak a po kráásném týdnu volna opět zpátky do školy. Pondělí a ve škole do tří:X
Ty rána jsou vždycky tak strašně těžký. A v pondělí prostě obzvlášť. Vzbudila jsem se ráno asi v 5:37 a uplně jsem se radovala, že jako jooo super, ještě můžu alespoň 3 hoďky spát, ale pak mi došlo, že za necelou půl hodinu mi zvoní budík -_- Na chvíli jsem zavřela oči, připadalo mi, že uběhla tak minuta a už zvonil budík 6:00 .. Hrozně to utíká takhle:D A pak nemají lidi zaspávat!:D
První dvě hodiny ve škole jsem se cítila skoro jako duch. Válela jsem se, usínala jsem, bylo to pro mě vážně těžký se po takový době zas soustředit:D Nicméně jsem dostala dvě jedničky z chemie, což bych teda nečekala ani já:O Ale jak naschvál jsem si zapomněla žákovskou doma, takže jsem si to nemohla zapsat:( já si totiž strašně ráda zapisuju dobrý známky, ale když mam nějaký špatný, tak bych tu žákovskou radši vyhodila z okna a dělala, že jí nemám :D
Když jsem přišla domů, tak jsem samozřejmě zapla počítač:DDD ale potom jsem si začala dělat úkoly a nejsem si jistá, jestli zítra z něčeho píšem, řekla bych že ne, ale přecejen se na to mrknu. Takový ty přepadový testy jsou nejhorší. Z těch jsou většinou ty blbé známky, které se pak už jen občas horko těžko dotahují :D

večerní nudička:D


TAG - My boyfriend does my makeup

3. listopadu 2013 v 18:36 | Anette Lollipop ♥ |  Videa
Čaaauky, takže je tu dlooouho plánované video My boyfriend does my makeup :)
Měla jsem s tím hrozný problémy. Movie maker mi to nechtěl zpracovat, protože to bylo moc dlouhý, v ytb editoru to nešlo, na nejakých online editorech na úpravu videa taky ne, a tak jsem si stáhla jiný a nový program:) Sice jsem si musela promazat hodně věcí z počítače, aby se mi tam vůbec vešel:DD ale nakonec to šlo :) a musím říct, že mi přijde hodně dobrej:)
Tak snad se vám video bude líbit a příjemnou zábavu :)


Po neuvěřitelných 7-8 hodinách nahrávání na ytb je videjko tadyy!:D

Památka zesnulých - dušičky

2. listopadu 2013 v 16:40 | Anette Lollipop ♥ |  Články
Památka zesnulých, Vzpomínka na všechny věrné zesnulé, Svátek zesnulých - ale lidově to jsou dušičky, které se už po staletí slaví 2.listopadu. Tento svátek se slaví už od 10. století, což je prostě haldaa když se nad tím taky zamyslím :)
V tento den je zvykem projevit mrtvým svou lásku, úctu a vděčnost. Navšítvit hrob nebo místo, kde je zesnulý pochovaný, zapálit svíčku a nosí se i takové věnce. Určitě víte, co myslím :) Symbolizuje to víru ve věčný život a také to má demonstrovat nějaké přesvědčení, že život hrobem nekončí.. ale to je spíš pro ty věřící :D:))
Hřbitovy mají zvláštní atmosféru (zvlášť o dušičkách). Tichou, ale podle mě i kouzelnou, i když občas strašidelnou. Je to zvláštní být někde, kde je pohřbeno plno lidí a třeba se tam na vás koukají a snaží se vám naznačit, že tam nahoře se mají líp. Věříte v duchy? Já trochu jo.. hrozně mě tohle nadpřirozeno zajímá :) Mám tisíce otázek kolem toho..
Na dušičky jsme dnes na žádný hřbitov nejeli, ale za týden pojedeme za tetou, babičkou a ostatními příbuznými, tak se při té příležitosti stavíme na hřbitově, kde leží příbuzní z babiččiny a z dědovy strany.


https://scontent-b-ams.xx.fbcdn.net/hphotos-prn1/v/603956_657962224224210_1729590253_n.jpg?oh=b47122a0762dc311f5e40d611148a605&oe=5275BFB4
Fotka od Janči Herotové :) snad nebude vadit, že jsem ji použila :D :))