Najdou se tu nějací Papíčkers? Klikněte na Mírův kanál a dejte odběr!:) Zanechte komentář a lajky:) --> http://www.youtube.com/user/sirec12?feature=watch

Máš na mě otázku? Napiš ji do komentářů: ZDE


♥♥ ℬℯℓιℯℬℯr ♥♥

Prosinec 2013

Chubby Bunny Challenge

31. prosince 2013 v 10:34 | Anette Lollipop ♥ |  Videa
Ahoj, omlouvám se za menší neaktivitu, ale rozhodla jsem se vám to nahradit novým videem a tentokrát i s Dennym:)


Snad se vám bude líbit:)
A ještě bych se vás ch těla zeptat, jestli by jste chtěli, abych dnes opět natočila takový silvestrovský večer jako to bylo loni?:)
A když by jste měli návrhy na nějaká videa, co by jsme spolu s Dennym mohli natočit, tak se nebojte a rozhodne mi to napište do komentářů:)

Nová youtuberka?

28. prosince 2013 v 21:17 | Anette Lollipop ♥
Čaaaau všichni!:)
Vypadá to, že moje kamarádka Kikinka se rozhodla točit videa na youtube!:O Což mě jako blogerce a youtuberce dělá samozřejmě ooobrovskou radost:D:)
Natočila takové video z Vánoc, na které se samozřejmě můžete podívat. Chystá video i o tom, co dostala a spoustu dalších:) Takže by jste si to rozhodně neměli nechat ujít:) A jestli vás její videa zaujmou, tak se jí můžete ptát na spoustu otázek na asku a nebo jí dávat různé návrhy na videa, která by se vám od ní líbily :) --> http://ask.fm/KristyneckaSvobodova
Dejte odběr, lajk a nebo připište komentář:)Co jsem našla pod stromečkem? 2013

27. prosince 2013 v 22:45 | Anette Lollipop ♥ |  Videa
Čauky:) Mám tady pro vás slibované video o tom, co jsem našla letos pod stromečkem, tedy o mojich dárcích:) Tak snad se vám to bude líbit a neusnete u toho:)
Tak přeju krásný večer a fajn podívanou:)


A je po Vánocích ..

26. prosince 2013 v 19:53 | Anette Lollipop ♥
Skoro jsem nestačila mrknout a je po Vánocích :) .. Takové 3 týdny stresu před Vánocemi a oni tak rychle utečou? :) Ale musím říct, že Štědrý den byl u mě super!:) Moc jsem si ho užila, v podstatě jako vždycky. Toho jste si mohli všimnout i na mém novém videu z Vánočního dne:)
25.12. měla moje maminka narozeniny a k nám domů přijel zbytek rodiny. Děda,babička,strejda,teta, bratranec a sestřenice. Rozdali jsme si dárky, povídali a bylo to fajn odpoledne.
A když tak mluvím o tom všem a hlavně i o těch dárcích, tak bych se vás při této příležitosti chtěla zeptat, jestli by jste chtěli video, co jsem dostala k letošním Vánocům? :) Napište mi do komentářů:) A napište mi tam také to, co jste dostali na Vánoce VY!:) Hrozně ráda si to přečtu:)


http://photo1.ask.fm/144/164/055/1280003036-1r3gncd-3f3o078i3hhcrf/original/file.jpg
Dáreček pro dědu :)

My christmas day 2013

25. prosince 2013 v 20:00 | Anette Lollipop ♥ |  Videa
Ahojky!!:)
Jsem tady opět s novým videem, které jste mohli jistě čekat :) Video My Christmas Day je tady:) Sice se mi to trošku vymklo z ruky, vzhledem k tomu jak je dlouhé, ale snad vás to bude bavit a bude se vám líbit!:)


Vánoční odpoledne :)

24. prosince 2013 v 19:00 | Anette Lollipop ♥ |  Deníček
Dnes po obědě jsem vyrazila za Dennym:) Koupily jsme si dárky, a tak jsme si je chtěli předat:) Pořád jsme vybírali nějaké místo, ale vůbec nás nic nenapadlo. Až nakonec přišlo jednoduché řešení, že by jsme si to mohli dát u nich doma pod stromečkem:) Měla jsem takovou maličkost i pro jeho mamku, tak to přišlo vhod:)
U nich doma jsme si dali dárky, povídali jsme si, koukali chvíli na Shreka a jedli cukroví:) Bylo to moc fajn.

Jeho mamince jsem koupila lak na nehty od essence. Vybírala jsem ho spolu s Dennym a on říkal, že by se jí mohl líbit. A taky, že líbil :) Měla jsem z toho radost nejen já, ale i ona:)

http://3.bp.blogspot.com/-RtxTbKL2rBI/UXYopZA--KI/AAAAAAAABt8/V49twttElHM/s400/P1150606.jpg
Lak jsem bohužel nestihla vyfotit, a tak přikládám jen ilustrační foto toho laku. Je krásný, že?:)

cč.

Šťastné a Veselé !!:)

24. prosince 2013 v 18:00 | Anette Lollipop ♥
Milí návštěvníci mého blogu:)
Úplně všem bych vám chtěla popřát pohádkové Vánoce. Aby se vám splnila všechna vaše tajná přání, aby jste pod stromečkem našli vše, co jste chtěli a příjemně strávili tyto nádherné svátky se svými nejbližšími v naprosté pohodě. Mějte fajn svátky a hlavně se ničím nestresujte:) Přeji vám všem šťastné a veselé Vánoce! ♥


Christmas nail inspiration

24. prosince 2013 v 13:00 | Anette Lollipop ♥ |  Kosmetika
Proč si k Vánočnímu stromečku nevyladit i nehty? :)
Přichystala jsem pro vás takovou malou vánoční nehtovou inspiraci, jak by jste si mohly nehty vánočně vyladit :)

Budete potřebovat
Červený lak na nehty - Essence / Fame Fetal
Stříbrný lak na nehty - Sephora
Ozdoby na nehty - ORIFLAME

Postup je zcela jednoduchý, myslím, že podle fotek ho rozhodně pochopí každý, a tak už není třeba ho ani moc vysvětlovat :)

Za nekvalitu fotek se omlouvám:/
Nehty nalakujeme červeným a stříbrným lakem:)


A poté už přichází piplačka s miniaturníma ozdobičkama od orfilamu, vyblbnout se na tom můžete jak je libo. Je to hlavně pro trpělivé holky:D Takže rozhodně nic pro mě:D

Christmas TAG

24. prosince 2013 v 12:00 | Anette Lollipop ♥ |  Videa
Dneska jsou ty Vánoce, a tak jsem si nemohla odpustit pravé Vánoční videjko:) Takže vítejte u Christmas TAGU! :)
Ale máte se ještě na co těšit, protože dnes opět natáčím video "My Christmas Day" :)


Lak na vlasy - L'ORÉAL PARiS - Silk & Gloss

24. prosince 2013 v 11:00 | Anette Lollipop ♥ |  Kosmetika
Čím jiným zafixovat účes na Štědrý den než lakem na vlasy?:) Jeden skvělý, který jsem nedávno dostala bych vám zrovna chtěla doporučit :)

Laků na vlasy jsem vystřídala už kupodivu hodně, ale s klidem můžu říct, že tenhle lak patří vážně k těm nejlepším!
Hned na první pohled mě samozřejmě zaujal jeho obal:D Když mi ho mamka položila na stůl, tak moje reakce byla jen "WOW" a také jsem samozřejmě poděkovala!:) Byla jsem hrozně natěšená na to, až ho vyzkouším:) A měla jsem být proč natěšená. Můžu vlastně říct, že splnil veškerá má očekávání.
Má skvělý rozprašovač, takže opatrně:D Neslepuje ani nezatěžuje vlasy, přitom účes vám vydrží celý den. Vlasy jsou po tom hebké na dotek a ani se nemastí. Lak se dá z vlasů taky dobře vyčesat. Pro mě je výhoda taky to, že nesmrdí jako většina laků na vlasy.
Sehnat se dá rozhodně v každé drogerce za přijatelnou cenu:) Takže za mě je to 1*

+ Silná a okamžitá fixace
+ Neslepuje vlasy
+ Voní
+ Snadné vyčesávání
+ Nezatěžuje vlasy
+ Neslepuje vlasy
+ Cena a dostupnostVánoční stromeček 2013

24. prosince 2013 v 10:00 | Anette Lollipop ♥ |  Fotogalerie
V rámci toho, že jsou ty Vánoce, tak se vám musím pochlubit s naší krásnou jedličkou, kterou taťka kupoval asi před týdnem. Ozdobený ho už máme asi od soboty 21.12 :) Ozdoben ho máme docela jednoduše, ale jak se říká.. v jednoduchosti je krása. V tomhle případě to podle mě rozhodně platí!! :)

cč.:)

Průběh Vánočního dne

24. prosince 2013 v 9:00 | Anette Lollipop ♥ |  Svátky
Jelikož jsou dnes ty Vánoce, rozhodla jsem se Vám tak stručně popsat, jak většinou probíhá náš Vánoční den. Nicméně nevím, jak to bude letos, ale odhaduji, že velmi podobně :)

Ráno vstávám přibližně kolem 9 - 9.30 h, takže jako vždy, když je víkend a nebo nějaké volno:) Na Štědrý den normálně snídani, oběd i večeři a na zlatého čuníka samozřejmě nevidíme:D..K snídani máme pokaždý Vánočku, kterou si občas namažeme třeba medem nebo nějakým džemem:3 To můžu jedině doporučit teda, protože je to vážně výborný:3.. Samozřejmě už od rána je televize úúplně plná pohádek, takže hned u snídaně to zapneme a celý den běží jen samé pohádky. Občas to ani nestíháme sledovat, jak je toho tolik:D
Dopoledne mamka vaří oběd, já balím dárky, trochu uklízím a potom skočím na sedačku v obýváku a sleduji moje oblíbené pohádky. U toho ještě samozřejmě pojídám cukroví, mandarinky - pomeranče a piju čaj:D
K obědu mamka vaří myslím bílou klobásu, ale vůbec si nejsem jistá s čím. No, to je jedno:D Bílá klobása - to stačí:D
Odpoledne opět čučím na televizi nebo jsem na počítači. Také plánuji, co si vezmu večer na sebe a hlavně už netrpělivě vyhlížím Ježíška!:D Letos půjdu po obědě ještě s Dennym a Péťou na chvilku ven. Pokecáme a dáme si dárky:)
Poté budu s přibývajícími hodinami stále více a více nervózní:D Je mi sice už 14, ale jsem před každým Štědrým večerem nervózní:D
K večeři máme klasicky kapra s bramborovým salátem:3 Večeříme cca v 19 - 20h. Minulý rok jsme jedli docela pozdě:D Každý už si psal na facebook statusy o tom, co dostal za dárky, ale my jsme ani nevečeřeli, ale vůbec mi to nevadilo, protože jsem se pořád víc a víc těšila:3 .. Po večeři sklidíme ze stolu a každý se někam "vytratí":D .. Po chvíli přiběhnu ke stromečku já, dám tam dárky pro rodiče a odběhnu zas do pokojíčku:D A pak už přiletí Ježííííšek, zazvoní zvonečkem - jako znamení, že už tam byl a já jdu ke stromečku:D:3 Pak už je vám zřejmě jasný, že rozdávám dárky a všichni rozbalujem. A u toho koukáme na naší nejoblibenější klasiku - Popelku :)

z loňských Vánoc:) Ještě s rovnátkama ♥

A jak probíhá váš den?:)

Vánoční program v televizi 2013

24. prosince 2013 v 8:00 | Anette Lollipop ♥ |  Zábava
Ahojky!!:)
Dnes jsou Vánoce a o Vánocích bývá každoročně v televizi nespočetně pohádek. Občas to ani nestíháme přepínat, protože je toho vážně hodně:) Rozhodla jsem se vám tu udělat výpis televizních programů a pohádek, pro lepší orientaci :)

ČT1NOVAPRIMA
7.20 - Popelka (1969)7.40 - Dařbuján a Pandrhola7.55 - Kouzelný strom
8.55 - Princové jsou na draka9.00 - O princezně Jasněnce a létajícím ševci9.30 - Rodinka
9.55 - Kouzla králů10.30 - Chobotnice z II. patra10.40 - Mamutí Vánoce
11.30 - Nesmrtelná teta12.15 - Třetí princ11.05 - Ať žije nebožtík
13.10 - Zlatovláska13.45 - Krakonoš a lyžníci12.35 - Pohádky na dobrou noc
14.30 - Pyšná princezna15.10 - Shrek14.35 - Karel a já
16.00 - Peklo s princeznou17.10 - Nebojsa16.20 - Princ a já 2
17.40 - Princezna se zlatou hvězdou18.40 - Šíleně smutná princezna18.30 - Na vlásku
19.00 - Duch nad zlato20.20 - Tři oříšky pro Popelku ♥20.35 - Sám doma
20.30 - Pelíšky21.55 - Slavnosti sněženek22.35 - Notting Hill
22.30 - Kristian23.20 - Vánoce naruby1.00 - Pýcha a předsudek
0.05 - Štědrý večer pana rady Vacátka1.00 - Mr. Bean3.00 - Král zlodějů
Tak už víte na co se budete koukat? :)

2013 (Téma týdne)

23. prosince 2013 v 21:48 | Anette Lollipop ♥ |  Články
"2013" je týdenní téma tady na blogu:) Přijde mi to jako fajn téma, na které se dá sepsat spoustu věcí, a tak se teď o něco málo pokusím:)

Rok 2013 už bohužel pomalu končí a já musím říct, že tento rok byl opravdu super!:) Ale vůbec se mi nechce věřit tomu, že už bude za pár dní rok 2014. Přijde mi to skoro jako včera, když jsme oslavovali začátek Nového roku 2013.
Za celý rok mám nespočetně zážitků a vzpomínek. Mohla bych vám tu o nich povídat až do druhého dne:) ale letnošní rok bych vám tu mohla tak ve zkrácené verzi různě vypsat:):D
Měla jsem takovou super možnost, že jsem si v únoru parádně zalyžovala v Itálii a poznala nová italská slovíčka :D ..
2.března 2013 jsem potkala úžasného kluka a jeho kamaráda:) Dennyho a Christiana.
5.března 2013 jsem vyrazila poprvé s Dennym ven. Jak jsme si později přiznali, tak jsme oba měli strach. Měli jsme strach, aby nebyla nějaká chvilka ticha, aby jsme nezapůsobili špatným dojmem, ale naše obavy byli zbytečné:) Chodili jsme ven častěji a častěji, až jsme se 20.března 2013 (na tátovi narozky) dali spolu dohromady a jsme spolu už 9 měsíců a 3 dny:) ♥ .. A když tak zpětně vzpomínám, tak vše bylo vlastně skoro úplně v pohodě:) (tím nechci říct, že teď není:D) Ať už ve škole, v rodině (tam sice občas byly takové ty drobné "hádky" s mamkou:D) a s kamarádama taky, až na jednu vyjímku:( Někdy v květnu-červnu jsem se kvůli absolutnímu nedorozumění "pohádala" s mou nejlepší kamarádkou Péťou. Nemluvily jsme spolu dlouho. Ale ke konci letních prázdnin jsme se potkaly v metru, vyříkaly jsme si to a teď konečně můžu hrdě říct, že jsem ráda, jakou mám kamarádku!! ♥
14.června 2013 jsem kolem 5 hodiny ranní odletěla na Djerbu k průzračnému moři, kde jsem si to nesmírně užila!!:) Až na to, že mi teda chyběl můj Dennisek:P:D
Dva dny před vysvědčením (které mi lépe snad dopadnout nemohlo:) - 4 dvojky) jsem nafotila svoje portfolio do modelingové agentury:)
Měla jsem taky tu obrovskou čest potkat se v létě s mým obrovským vzorem Dominikou Myslivcovou, která byla nadmíru úžasná:) .. O letních prázdninách jsem také prožila krásných 14 dní u babičky se svým bratrancem. Denny tam za mnou hodněkrát přijel a to bylo vážně moc moc úžasný:') .. Ke konci prázdnin jsem odjela opět na 2 týdny na tábor, kde se dalo vydržet:)
V září jsem prodělala angínu, takže prvních 14 dní školy jsem zůstala doma, tudíž jsem si dobře prodloužila prázdniny:D
V říjnu jsem navštívila Festival 4fans, kde jsem opět potkala Dominičku, ale i spoustu dalších známých lidí jako jsou např ViralBrothers, Aik Murczechy, Raego .. Také jsem konečně po dlouhé době zašla ven s Péťou a při té příležitosti jsme natočily další společné video:)
Na začátku listopadu jsem navštívila Terezín, za což jsem ráda, protože tyto věci mě zajímají a dozvěděla jsem se spoustu nového. Mohla jsem se na vlastní oči podívat, jak to v těhlech "táborech" chodilo. Joo, šel mi mráz po zádech:X
A co v prosinci? Ze začátku prosince jsem šla na focení barokního makeupu. Mé pocity odtamtud jsou opravdu smíšené, ale dodám k tomu asi jen to, že to bylo nakonec docela v pohodě:) .. Musím se pochválit:D za to, že i ve škole jsem se vcelku zlepšila, protože jsem si opravdu vědoma toho, že se bleskurychle blíží pololetí a je to důležité:D

Doufám, že rok 2014 bude ještě lepší než je tento. A jak pro vás, tak i pro mě :)


Jak jste prožili tento rok vy?:)

❄ My christmas decorations ❄

22. prosince 2013 v 20:46 | Anette Lollipop ♥ |  Videa
Ahojky:) Rozhodla jsem se vám natočit dekoraci v mém pokoji:) Není toho sice moc, ale hrozně se mi to líbí, a tak doufám, že se to bude líbit i vám:)
Do komentářů se můžete podělit o to, jestli také máte nějakou výzdobu a hlavně jak se těšíte na Vánoce, které tu jsou už za 2 dny:O


21.prosince 2013 - Večerní Praha ♥

21. prosince 2013 v 21:32 | Anette Lollipop ♥ |  Deníček
Ahoj, přeju vám příjemný sobotní večer:)
Dneska jsem své sobotní dopoledne trávila vyloženě předvánočním úklidem:D Převlíkala jsem si postel, uklízela sedačku i stůl, luxovala, utírala prach, zalejvala kytky a do toho snad každou půlhodinu chodila mamce utírat nádobí do kuchyně:D. Byla jsem z toho už docela vyčerpaná, takže jsem byla ráda,když jsem po obědě šla ven (s Dennym), jinak by mi z toho už asi hráblo. Zítra dopoledne si budu zdobit v pokoji stromeček:) Už jsem si na něj udělala místo a mám ho tu i přichystanej. K němu i všechna světýlka, ozdobičky a i háčky na ozdoby:D .. Náš velký stromek zdobila odpoledne mamka:) Je fakt krásnej! Kdyžtak bych později přidala fotku, ale tak či tak by jste ho viděli v mém videu "Christmas Day":).
Já jsem odpoledne už konečně úplně kompletně dokoupila všechny dárky, co jsem potřebovala a mám z toho takový ten super pocit, že už s tím nemusím mít vůůbec žádné nervy:D
Kolem 17h mi mamka napsala smsku, jestli za nima nechceme s Dennisem přijít na Kampu:). Co si pamatuju, tak je to tam kouzelný, ale o Vánocích ještě víc!:) Takže jsem skoro ani neváhali a jeli jsme:) Mamka nám koupila čaj a později přišla i její kamarádka s přítelem. A musím říct, že to byl hrozně fajn večer. Krmili jsme racky tvrdýma perníčkama (od maminky:D) a celkově se tak prošli večerní Prahou, kterou jak už je známo uuuplně miluju!:)

A jak trávite předvánoční čas vy?:)

Tady máte pár fotek k nahlédnutí :)


20.prosince 2013

20. prosince 2013 v 19:10 | Anette Lollipop ♥ |  Deníček
!!! POSLEDNÍ DEN ŠKOLY !!!

Dneska byl poslední krásný den školy v roce 2013 :O .. Měli jsme jenom 4 hodiny a prakticky jsme se ty 4 hodiny moc neučili:D A když něco málo jo, tak skoro nikdo nevnímal, jelikož všichni měli v hlavě 2 týdny volna! ♥
1.hodinu ve škole jsme koukali na angličtině na film "Vánoční koleda". Má to být pohádka, ale přišlo mi to spíš jako horor:D 2.hodinu o češtinu se říkal výklad, který jsme si museli připravit, ale já už jsem to přednášela asi 2týdny zpátky, takže jsem jen poslouchala:D .. 3. a 4. hodinu jsme meli němčinu, ze které jsme měli psát. Ale naše paní učitelka má 27.prosince narozky, a tak jsme se den před tím složili a koupili jsme jí kytku, malý dáreček a vymysleli německou básničku. Bylo videt, že z toho má radost a měli jsme i my,,nepsali jsme!:D
Po 4.hodině (11:35h) jsme si došli na oběd, popřáli učitelům, ale i mezi sebou hezký svátky a huráá domu!:D Už jsem ty prázdniny vážně potřebovala:D Jediné, co mě na tom děsí je to, že až přijdeme do školy, tak se sotva rozkoukáme a je tady pololetí:X To se musim fakt nechat z některých předmětů vyzkoušet, aby se mi nezkazilo pololetní vysvědčení, který tolik potřebuju:/
OK, UŽ DOST O ŠKOLE! :D
Za 4 dny tady máme Vánoce. Pomalu tomu nemůžu uvěřit, jak ten rok tak strašně rychle utekl. Mě to vážně přijde skoro jako včera:O
Mimochodem dárky už koupené mám, zabalené ještě ne, ale to se všechno doladí!:D O víkendu nejspíš budu zdobit u sebe v pokoji takovy maly stromeček, který tam každoročně mám, tak při té příležitosti můžete očekávat video o mé vánoční dekoraci v pokoji :) Samozřejmě také můžete očekávat video "My Christmas Day" a kdyby jste chtěli, tak po Vánocích bych mohla natočit, co jsem dostala:) .. Ale to si ještě počkáme:) Tak se zatím mějte pohádkově, užívejte klidu a prázdnin a ahooj:)

Co říkáte na mojí novou čepici? :D


Christmas Wishlist 2013

19. prosince 2013 v 21:21 | Anette Lollipop ♥ |  Videa
Ahojky, jsem tady opět s novým videem! :)
Doufám, že se vám bude líbit a do komentářů mi napište, co by jste si přáli vy!:)


Vánoční večírek ve škole

17. prosince 2013 v 19:52 | Anette Lollipop ♥ |  Videa
Ahoj všichni!:)
Včera jsme měli se třídou vánoční večírek :) Celé jsem to zdokumentovala:D


13. prosince 2013

13. prosince 2013 v 22:32 | Anette Lollipop ♥ |  Deníček
Dneska je pátek třináctého !:O A kupodivu jsem měla vážně super den:) Až na večer, kdy jsem chtěla natáčet video - Vánoční WISHLIST / Dopis Ježíškovi. Nakulmovala jsem si vlasy, lidsky se oblekla, nabila fotak a pripravila na stativ, nachystala si misto, kde to budu říkat a začala natáčet :) s celým videem jsem byla úplně spokojená, protože jsem si ho připřavila:) Potom jsem si videa z foťáku stáhla do počítače, vložila do programu, ve kterém to upravuju a .. ? Na videích nebylo skoro vůbec nic vidět, jen tma, kousky mých vlasů, můj hlas a vánoční žárovky zamnou. Nechtěla jsem tomu ani na chviličku věřit! Zkoušela jsem s tím různá "kouzla", ale prostě nic nepomáhalo a pořád to bylo stejný!:( Takže to nejspíš natočím znova a než začnu natáčet, tak si hlavně zkontroluju všechno osvětlení!!:D

Tak přesně takhle "pěkně" to vypadá:/:D Těšila jsem se, že to bude mít správný vánoční osvětlení, ale ne, nemá :D

Ve škole to byla dneska úúplná pohodička. V pátek je to vždycky takový volnější a pokaždý to docela rychle utíká, což je prostě super!:)
Odpoledne jsem vyrazila ven s Dennym :). Venku je úplně hrozná zima:X + mlha. Nejhorší na tom je, že nevím, co si v tomhle počasí oblíkat. I když si vezmu tričko, svetr, kabát a šálu, tak je mi prostě šílená zima!:D
Jsem zvědavá, jestli vůbec letos bude sněžit. Vím, že na horách už nějaký ten sníh je, ale i tady ve městě :) Po sněhu zrovna netoužím, ale na Vánoce by to bylo úžasný ♥

A jak se vůbec těšíte na Vánoce? Pečete už nějaké cukroví? My už několik druhů máme a dneska jsme upekly vanilkové rohlíčky, tak jsem je hned ujídala :D Byly ještě teplý a strašně výborný!:D
A co chystáte na víkend? Už máte nakoupené dárky?
Já je jdu koupit asi zítra :) Mám napsaný už dloouhý seznam, co komu přesně koupím. Takže ještě hlavně doufám, že budu mít tolik peněz na věci, co jsem si naplánovala :)Těch vlasů mi je líto!:D