Najdou se tu nějací Papíčkers? Klikněte na Mírův kanál a dejte odběr!:) Zanechte komentář a lajky:) --> http://www.youtube.com/user/sirec12?feature=watch

Máš na mě otázku? Napiš ji do komentářů: ZDE


♥♥ ℬℯℓιℯℬℯr ♥♥

Březen 2014

Rozbalování: Balíček od Kačky a Niki

31. března 2014 v 20:33 | Anette Lollipop ♥ |  Videa
Přišel mi balíček!!!!:)
Od dvou kamarádek, se kterýma jsem se seznámila díky blogu a díky videím:) Mají svůj blog taky, takže se na něj určitě nezapomeňte podívat http://ennie-and-kate.blog.cz/
Mam z toho neskutečnou radost, což je ve videu určitě vidět. Jsem naprosto dojatá a ještě holkám jednou děkuju ♥


Saturday Vlog #2

30. března 2014 v 10:44 | Anette Lollipop ♥ |  Videa
Video jsem chtěla zveřejnit již včera, ale pro nedostatek paměti v mém počítači nastala technická chyba a já jsem se mohla zbláznit!:D Ale včera bylo super počasí, stejně jako dnes, a tak jsem natočila takový krátký sobotní vlog:)


Měíc největšího strachu, nervů, učení a nejistoty

27. března 2014 v 18:41 | Anette Lollipop ♥ |  Anette
Ano, tenhle měsíc se už rozběhl na plný čáře:O Mám už totiž necelý měsíc do příjmaček (soscl ruzyne). Včera jsem na přípravkách dostala už i pozvánku. Tam mám termíny příjmaček a dozvěděla jsem se tam i pro mě novinku, že u písemného testu máme na každý předmět 20 minut. Nevím, jestli se mám obávat a nebo spíše být nadšená:D Usoudila jsem, že když je to na těch 20 minut, tak by těch cvičení tam nemuselo být tolik, ale člověk nikdy neví, takže se samozřejmě pořádně připravuji:) .. Jak už jsem se zmínila, včera jsem byla na přípravkách. Bylo to tam fakt fajn. Měla jsem strašnou radost z toho, že asi 15 minut před koncem hodiny si s náma češtinářka začala povídat a dávala nám otázky, které by jsme mohli dostat u ústního pohovoru. Já pořád melu o příjmačkách, ale ještě jsem vám ani neřekla z čeho vlastně budou:D. Jak si můžete na fotce dole všimnout, mám 22.4. písemný test z matiky, češtiny a angličtiny a hned den na to, jdu na ústní pohovor, který je zaměřený na komunikaci v českém a anglickém jazyce, na zeměpisné znalosti a ještě bude všeobecný přehled a vztah k oboru. Je toho vážně hodně. Mínus je to, že se tam hlásí asi přes 150 lidí a berou 44. Mám z toho strašnej strach. Ale jsem moc ráda, že chodím na ty přípravný kurzy. Jednak mi to dost pomáhá - prohlubování znalostí, věci co by u příjmaček mohly být a také si tam zvykám na to prostředí a na učitelé, což by mi i mohlo v dubnu pomoci proti nervozitě. Aspoň trošku:D))

A mimochodem 22.dubna se ještě dozvím, jestli mě vzali na druhou školu OA Vinohradská obor cestovni ruch. Myslím, že mám obrovskou šanci přijetí. Berou do průměru 1,9 a já mám 1,2 a berou hroozně lidí. Celkem si věřím, ale jsem z toho stejně na nervy, protože to prostě nemám potvrzený přímo od nich!:D


Osobnost měsíce

26. března 2014 v 21:00 | Anette Lollipop ♥ |  Anette
Chtěla bych vás seznámit s naší každoměsíční "akcí" u nás ve škole :) Škola tomu dala název "Osobnost měsíce" a jde vlastně o to, že v každém měsíci k nám přijde nějaká osobnost,pochopitelně:D Letos je to tak, že každý měsíc máme nějakého sportovce / sportovkyni a nebo osobu, která se o sport zajímá a pracuje v tom (díky tomu, že byli ZOH, proto ti sportovci).
Minulý školní rok to bylo tak, že každý měsíc se zadala nějaká profese např. herec a přišla k nám Alice Bendová, novinář a přišel Pavel Novotný a všechno to byly zajímavé a pokaždé i zábavné přednášky:)
V tomto školním roce jsme tu měli Kateřinu Neumannovou, kanoistu Tomáše Madera, jednu úspěšnou slepou běžkyni (nemůžu si vzpomenout na jméno:( ), Aleše Valentu, měli jsme tu i dokonce režiséra večerníčků "Krysáci" (ano vyjímka:D) a zrovna včera nás přišel navštívit Vojta Bernatský. Je to hodně známý sportovní komentátor a reportér. Pracuje pro českou televizi už přes 20 let. Vyprávěl nám o svých začátcích, trapasech a přeřecích, pouštěl nám videa, kde byl malý a vyprávěl nám o tom, jak měl v 1.třídě sen. Sen, že se jednou stane sportovním moderátorem a ono tomu tak dnes opravdu je. Byla to pro mě zároveň i motivační přednáška o tom, že jít si za svým snem a věřit v to, se opravdu vyplácí!:) Poznala jsem, že je to zároveň hrozně vtipnej a zábavnej člověk:) Skoro každou chvíli se někdo smál:)
Na konci přednášky dával celé škole podpisy:D V půlce ale došly podpisový kartičky, takže na nás starší zbyly už jen papírky:(:D


20.března 2014 ♥

20. března 2014 v 19:51 | Anette Lollipop ♥ |  Deníček
Dneska je hodně speciální den, protože máme s Denniskem výročí:') je to přesně 1 rok, co jsme spolu ♥ Zdá se mi to neskutečný, úžasný a vlastně naprosto nepopsatelný:* .. Dnes bylo nádherně a tak jsme zavítali do takového "parčíku":D, kde jsme si dali k výročí dárky (možná opět natočím video "Březnové nákupy a novinky", kam určitě dáreček zapojím:3 a čím jsem obdarovala já, můžete vidět na fotce dole:D) , já dostala i růžičku a to nejhlavnější bylo, že jsme byli spolu! ♥

Musím se vám pochlubit!! Už je to asi 4. den co jsem začala cvičit:3 Dělám pravidelně ráno a večer sedy-lehy. Mam z toho naprosto úžasnej pocit!:D Chci mít v létě dokonalou postavu do plavek ♥ Takže co nevidět ještě přidám nějaké cviky na nohy a možná ještě něco na zadek:D
Normálně, jak se oteplilo, tak já si přijdu taková svěžejší a lehčí než v zimě:D i na váze je to znaaat:D

Zítra už je konečně pátek a má být ještě krásnější počasí než dnes. Je tu jaro. Konečně ♥
Zítra ve škole mě čeká dvouhodinkova němčiny, ale jinak co se týká předmětů to bude taková oddechovka:)) Pak už víkend:*

A mám pro vás ještě takový návrh. Při výrobě tohoto dárku jsem to celé zdokumentovala, protože mě napadlo, že bych z toho poté mohla udělat DIY video, kterým by jste se někdy mohli inspirovat:) Nevím, jestli by se vám to líbilo:/ Stačí to jen sestříhat + namluvit. Takže budu ráda, pokud mi napíšete do komentářů svůj názor na to, jestli by jste chtěli DIY video na tento dárek pro kluka nebo i kamarádky (s jinym textem) :D:)


Zázrak jménem Tangle Teezer

16. března 2014 v 16:28 | Anette Lollipop ♥ |  Kosmetika
..v mém případě Tangle Hair Brush..
Vy, kteří pravidelně sledujete má videa, jste se ve videu "Únorové nákupy a novinky" mohli dozvědět, že jsem dostala naprosto úžasný a řekla bych, že i dost známý hřeben, jmenovaný jako Tangle Teezer. Vsadím se, že spousta z vás s ním má také tak dobré zkušenosti jako já :)
Poprvé jsem se o tomhle hřebenu dozvěděla v srpnu 2012 na táboře. Jeden vedoucí, kadeřník, jich tam přivezl spoustu - nových a nerozbalených. Hodně holek si ho od něj koupily a hned si ho vychvalovaly. Musím říct, že mě na první pohled zaujal také - lákavý tvar, design + kladné komentáře. Ale nakonec jsem si řekla, že nebudu vyhazovat 300 Kč za "obyčejný" hřeben. Už tenkrát jsem udělala chybu. Od té doby jsem na něj slýchávala samé kladné recenze, měla jsem i možnost ho konečně vyzkoušet (asi v lednu tohoto roku, kamarádka ve třídě má) a zatoužila jsem po něm také.
Jednou, když jsem přišla z venku, čekala na mém stole taška plná kosmetiky. Dárek, od mamčiný kámoškyMezi tím vším byl i tenhle úžasný hřeben!!

Díky svému dokonalému, ale i neobvyklému tvaru, padne do každé ruky. Bez jakékoli námahy a tahání vám rozčeše jak mokré tak suché vlasy. Z vlastní zkušenosti můžu říct, že i s mými dlouhými a docela cuchavými vlasy si hravě poradí, vlasy šetrně pročeše a uhladí. Dozvěděla jsem se o něm, že zabraňuje lámání a třepení vlasů a vlastně obnovuje jejich přirozenou pružnost a lesk. Nemůžu si ho vynachválit. Jeho snadná údržba je další výhodou :)

  • Snadné,rychlé a bezbolestné rozčesávání vlasů
  • Oslnivý lesk
  • Zdravější a zářivější vlasy
  • Minimalizuje poškození vlasů
  • Vhodný pro všechny typy a délky vlasů


https://www.email.cz/download/i/F0kPutEOyYFdeg9LJW6P3CIzQ_jO-LmsLOyWpuvL1-3tg0ctHMXfldvuXTBn-uk8wgZ1SEw/image.jpg

TAG - Jedno slovo

14. března 2014 v 22:15 | Anette Lollipop ♥ |  Videa
Ahoj všichni, jsem tady s novým videem:) Je to takové oddechové video. Tag, který se jmenuje "Jedno slovo". Doufám, že se vám bude líbit :)


Okouzlující pleť? Sáhni do lednice!:)

13. března 2014 v 18:46 | Anette Lollipop ♥ |  Tipy
Ano ano, jednou tu už podobný článek byl:) O pestré zelenině a o tom, na co pomáhá. Dnešní bude vlastně hodně podobný, ale zaměřený jen na pleť:) Tedy, co by vám mohlo pomoci proti akné, rozšířeným pórům.. a naopak pomoci k hydrataci, vyživení nebo čištění.
Odhaduji, že to co budete potřebovat, budete mít naprosto běžně doma. Takže připraveni?:D:)

Co dokáže citronová šťáva by si typnul nejspíš málokdo. Ta totiž naprosto skvěle působí na mastnou pleť. Díky jejím ovocným kyselinám odstraňuje odumřelé buňky a ještě k tomu bojuje proti černým tečkám a také proti rozšířeným pórům:) Krásně hydratuje - a k hydrataci starší pleti je ideální pomerančová šťáva:)

Nastouhané jablko nebo šťáva z jablka má pleti prospěšné kyseliny, hydratuje, zjemňuje a odstraňuje odumřelé buňky.
A nastrouhaná mrkev a nebo stejně jako u jablka, šťáva z mrkve hojí akné a působí antisepticky (ničí bakterie, zamezují nákaze)

Možná by jste se divili, ale zrovna med pleť léčí, zjemňuje a dá se říct, že zavlažuje:)

Vajíčko. Běžná věc v každé domácnosti. A teď se podržte, co všechno dovede!:O
Vaječný bílek - Je vhodný spíše pro mastnější pleti - lehce vysušuje a stahuje pleť. Majitelé suché pokožky, kteří nechcete přijít o jeho vyhlazovací efekt, promíchejte ho se zahřátým bílkem.
Vaječný žloutek - Vyživí pleť vitamínem A a narozdíl od bílku je vhodný i pro suchou pleť.

Strouhaná brambora? Kdo by řekl, že pomáhá proti akné a ekzémům?:)

A ještě se přesuneme k ovocné části:)
Taková meruňka, vám pleť krásně vyčistí,zjemní a bude hezky hadratovaná
A avokádo? Tak to hydratuje do hloubky pokožky a parádně vyživuje. Stejně jako banán, který vám pleť taky skvěle vyživí a ještě ke všemu zjemní:)
Milovníci jahod, poslouchejte!:) Nejen, že jsou tyhle červené dobroty naprosto dokonalé pro náš žaludek, ale i pro pleť. Jahody totiž obsahují prospěšné kyseliny a pleť zároveň dobře čistí:)
A na mastnou pleť? Ananas ideální:)

Zdroj obrázku: google.com

11.března 2014

11. března 2014 v 21:32 | Anette Lollipop ♥ |  Deníček
Již u nadpisu článku jsem se musela trochu pozastavit. Od první chvíle jsem věděla, jak to pojmenuji, ale na konci jsem místo "2014" napsala 2013. Dávno sice vím, že rok 2013 je za námi,ale asi to je taková ta síla zvyku a neuvěření v to, jak pekelně rychle rok utekl :)
Samozřejmě bych to ani nebyla já, abych se nezmínila o počasí:D Počasí, co je v posledních dnech? To je nádhera!! Nevím jak vám, ale mě to sluníčko vážně chybělo. Od té doby, co začalo už konečně pořádně svítit mám mnohem lepší nálady, citím se více energická a taky se mi ráno vstává za šera lépe, než za úplné tmy:) Prosím,prosím ať to vydrží!!! :3
Dneska jsme ve škole měli do 14h:) Což je paráádička:) Vždycky v pondělí máme do 15h. Takže asi si dokážete představit, jak je to otravný. První den v týdnu, ranní vstávání, škola do tří a třešnička na dortu .. 8kg těžká taška -_- Pak jsou všichni udivění z toho, že mají děti skoliozy a křivý záda.. z čeho asi.
Dneska jsem ve škole dostala jedničku z fyziky:33 Byla jsem docela překvapená, protože to byla taková náhodná známka, ale potěšila mě:D:)
Tenhle článek má sice být takový deníček vlastně jen za dnešek, ale chtěla bych do toho zahrnout i víkend, protože byl vážně suprovej!:)

Sobota

V sobou jsem se domluvila s Dennym a ještě s Christianem (http://anette-lollipop.blog.cz/1303/5-brezna-2013-dududuuum-ddd ) Ano, oba dva jsme je 2.3.2013 potkaly v Palladiu:)
Bylo nádherně, a tak jsem konečně v klidu mohla vytáhnout tenisky, legíny, slabej světřík a koženkovou bundu. Konečně jsem si taky mohla vzít moje oblíbené sluneční bryyle:)
Ten den jsme prošli snad půlku Prahy:D Zavítali jsme i na "pár" minut do Palladia :D Kluci se chtěli podívat na boty ve Foot Lockeru. Na nákupech to netrvá jen holkám, ale jak už jsem poznala, tak i klukům:D
Celý den jsme se smáli, padaly super hlášky, do toho pořád krásně.. no nemohla jsem si stěžovat:) .. Ke konci jsme se "usídlili" v parku:DD Měli jsme sebou nějaké křupky a colu. Pouštěli jsme si písničky, samozřejmě jedli a jak si můžete dole všimnout, tak jsme se i fotili.
Šíleně chillovej den, kterej jsem si patřičně užila:)

"Budem dělat, že nemáme zuby" .. "Aha, moment, já je tam mam" :DD

Neděle

Neděle probíhala podobně jako sobota. Bylo zase krásně (jako v sobotu a je do teď:) - Děkujuuuu!), a tak bylo zcela jisté, že vyrazíme opět někam ven! Vybrali jsme Petřín. Je to tam obzvlášť krásný, když je hezky:) A protože bylo vlastně i jasno, tak jsme přemýšleli o tom, že by jsme mohli jít na rozhlednu. Ale nakonec jsme došli k závěru, že to necháme na jindy:D:) .. Po nějaké době jsme jeli tramvají na Anděl. Šli jsme do Tesca koupit jahodový džus od Toma (luxusní- doporučuju:D), Kinder Bueno, k tomu ještě nějaký chipsy a šli jsme k Vltavě do parku,, dá se říct:D. Bylo už jen cca 25 min do odchodu a abych to pak stíhala včas domu:))

Večer jsem přemýšlela o tom, že bych mohla natočit video. Někdo psal Pétě na ask, že by jste chtěli, abych natočila nějaký ten TMI Tag jako točila ona:) Ptala jsem se jí na to a bude ráda, když to natočím:) Takže se na to snad už v blízké době můžete těšit:) Natočila bych to v tu neděli večer, ale měla jsem ještě pár věcí do školy a pak přišly klasické dívčí věci jako - mytí + foukání vlasů, trhání obočí, lakování nehtů, promýšlení, co druhý den na sebe .. znáte samy :))


DĚTI RÁJE

8. března 2014 v 21:48 | Anette Lollipop ♥ |  Deníček

Včera jsem byla s rodičema na muzikálu DĚTI RÁJE. Nikdy jsem na žádném muzikále nebyla, a tak jsem nevěděla, co přesně od toho mám očekávat, ale těšila jsem se:) .. Když jsem se dozveděla, že to bude trvat 4 hodiny, hlavou mi proběhla jediná myšlenka. "Co tam budem dělat tak dlouho?" .. byla to BOMBA!!

Muzikál Děti ráje je označovaný za první český hit muzikál, který napsal Sagvan Tofi. Je plný známých a energických písniček od Michala Davida :)
A určitě jste zvědaví o čem to vlastně bylo:) Zkusím to tu nějak stručně vypsat.
Děj se odehrává v 80.letech, kdy parta studentů/kamarádů tráví hodně volného času chozením na diskotéky. Tam se samozřejmě najdou 2 "dýdžejové":D - Stanley a Tom. Najde se tam Michal Gregor, který se vymyká ostatním. Na diskotéky vlastně moc nechodí, je terčem posměchu, protože píše básničky a také skládá písničky. Když se jednoho krásného dne (:D) nesmělý Michal i DJ Tom zamilují do třídní krásky Evy, začnou komplikace. Nakonec láska dá dohromady krásku Evu s Michalem. Jenže i tady nastanou komplikace. Evina nejlepší kamarádka Kájina, DJ Stanley i Tom jim vztah nepřejí. Podáří se jim je na dloouhých 20 let rozdělit. Eva se s Michalem po 20 letech opět setkají. Michal, jako vdovec a rozvedená Eva mají oba již osmnáctileté děti,které se do sebe zamilují. A jak to dopadne s Evou a Michalem? Tak na to se běžte podívat sami!:) Celé je to doprovázené super písničkama od Michala Davida. To tomu totiž dodává ty pravý grády!:D

A jak bych to zhodnotila já? Bylo to naprosto úžasný! Hrozně mě to bavilo a příběh mě do sebe dokázal vtáhnout. Byla jsem z toho nadšená, ke konci i dojatá a šíleně "napumpovaná" energií:D .. Ke konci tam zpívali nejspíš všechny písničky z muzikálu a k tomu tancovali. Tancovali nejen oni, ale i my. Celé publikum stálo, tleskalo, zpívalo a tancovalo. Byla to naprosto nepopsatelně úžasná atmosféra. Stál, tleskal a zpíval i můj taťka, který tam na začátku jen zarytě seděl:D Stál, zpíval i tleskal pán, který tam v průběhu spal a utíral sliny, když se na pár minut probudil:D
Musí to být úžasný i pro ty herce, když dokážou takhle rozpohybovat publikum:) Musí to být prostě i nádherná motivace a taková odměna za skvěle vydařenou práci:) I já bych si to někdy na divadelních prknech chtěla zkusit :)))

https://www.email.cz/download/i/o85oeetMcI701HlcXHjuHwM0ors_JxP1R4wobSCGS2PipKfZvUH5cPrpPPMGdUh_IwFUCy0/obr%C3%A1zek.JPG

Mimochodem, měli jsme nejlepší místa!:D

STOP černým tečkám!

5. března 2014 v 11:28 | Anette Lollipop ♥ |  Tipy
S pojmem "černé tečky" se jistě setkala každá holka, ale co jsou vlastně tyhle černé mršky zač? Jsou to ucpané póry, které vznikají nadměrným množstvím mazu a nečistot, které se na naší pleť dostávají denně.

Dá se černým tečkám předejít a nebo alespoň zmírnit jejich tvorbu? Ano jde to!:)
  • Zkus si přes den moc nesahat na obličej. Na rukách máš spoustu nečistot - bakterií, které vzniku černých teček můžou hodně pomoci:/
  • Aby jste zmírnily vznik černých teček, je třeba se každý den odličovat. Četla jsem, že i neodličováním na noc pěkně stárne pleť. Takže bacha na to :P
  • I pravidelným čištěním pleti můžeš zmírnit tvorbu černých teček.
  • Vyhýbání se znečištěnému prostředí.. i když, to v dnešní době zkrátka skoro nejde.
Černých teček (Komedonů) se můžete samozřejmě zbavit pomocí různých zakoupených přípravků,které jsou k tomu určeny nebo pomocí nějakých procedur, ale jak se jich zbavit pěkne po "domácku" ? :)

Želatinová maska

Co budeš potřebovat?
Mléko ( jakékoliv, jen ne slazené:) )
Želatinu v prášku
Sklenici + polévkovou lžíci
Mikrovlnku
Štěteček, tyčinku - cokoliv, čím bude možné hmotu nanášet na obličej :)

A jak na to?
Do sklenice smíchej jednu polévkovou lžíci mléka s jednou lžící želatiny. Vznikne ti hustá kašovitá hmota. Vlož na 10 sekund do mikrovlnky. Kašovitá hmota po zahřátí "zkrémovatí" a bude se lépe nanášet. Ještě před nanášením ale vyzkoušej, jestli není obsah sklenice moc horký. Pokud ano, chvilinku počkej. Za pár desítek sekund směs snesitelně schladne a můžeš začít. Vezmi si kosmetický štětec nebo cokoli jiného, čím můžeš směs nabrat. Nanes ji na všechna místa, kde chceš černé tečky odstranit. Vše nech 10 minut zaschnout. Po této době se ti na obličeji vytvoří "slupka", kterou budeš moct v klidu sloupnout. Na konec si nezapomeň obličej namazat krémem (čistýma rukama!!!:D)

Maska z droždí

Přiznám se hned na začátku:P Tuto masku ozkoušenou nemám. Našla jsem ji už dříve na internetu. Uložila jsem si ji, protože mě hrozně zaujala, jen jsem se pořád nedokopala k tomu ji vyzkoušet!:D

Co k tomu budete potřebovat?
cca 1 půllitr vlažného mléka nebo vody
cca 1/3 kvasnic

A jaký je postup? Naprosto jednoduchý!:)
Všechno spolu smíchejte tak dobře, aby vám vznikla kašička, která vám nebude stékat z obličeje. A pak už jen počkat cca 10 minut, aby maska na obličeji ztuhla. Poté to smyjete vodou. Četla jsem, že jediný zápor je prý to, že po tom budete v obličeji malinko bilé, ale to se rychle spraví :)

Domácí peeling
I ty, sama doma, si můžeš vyrobit svůj vlastní a hlavně naprosto jednoduchý peeling, ke kterému ti stačí bílý jogurt a nastrouhané pomerančové šlupky. Tyto dvě ingredience míchej tak dlouho, dokud z nich nevznikne měkká pasta. "Tečkovaná" místa ji asi 3 minuty leštěte. Dodržujte alespoň 2x týdně :)

Zelený čaj
Další naprosto jednoduchý způsob, který vám pomůže se pomalu, ale jistě zbavit černých teček. Jak už z názvu vypovídá, budete potřebovat zelený čaj:) .. Připravíte si ho klasickým způsobem, jen ho ničím neochucujte. Čaj si klidně vypijte, ale za žádnou cenu nevyhazujte vylouhovaný sáček, který nás teď bude zajimat! Jemně si ním "vypeelingujte" místa, na kterých vás černé tečky trápí. Stejně jako peeling s pomerančem a jogurtem, dodržujte alespoň 2x týdne:)

http://www.kamoska.cz/obrazky/rekni-sbohem-cernym-teckam-576x274.jpg
Zdroj obrázku - google.cz

NIVEA - odličovač voděodolného makeupu

4. března 2014 v 11:29 | Anette Lollipop ♥ |  Kosmetika
Čauky, jsem tu pro vás s další recenzí na oblíbený odličovač i voděodolného makeupu :) Dostala jsem ho asi před měsícem od máminé kamarádky:) ještě ho tam mám dost, protože odličovače tak střídám. Jeden den ubrousky, druhý den "vodový" odličovač,taktéž od Nivei a třetí den tento super "krémový" odličovač od Nivei, který vám chci trochu přiblížit a doporučit:)

Co se týká balení, je to jednoduchá lahvička. Nemá pumpičku, ale obyčejný aplikátor s dírkou, která mi často dá víc než si přeji:D

Odličuje vážně skvěle. Stačí párkrát pžiložit a setřít a je všechno pryč:) Odličovač je obohacený o výtažek z heřmánku a provitamín B5, což možná vysvětluje to, že při odličování očí vůbec nepálí, nesvědí a ani nijak nečervenají oči. Naopak mi přijde hrozně příjemný. Dobře hydratuje oblast kolem očí a nechává ji znatelně hebkou. Nezanechává na pleti žádný mastný film, a tím vlastně okamžitě umožňuje nové nalíčení.

Seženete ho rozhodně v každé drogerii okolo 120 Kč.

https://email.seznam.cz/imageshow/NHdaqrmLq669Na4z6q5_zDIDU8hAoT-vtvXbMbq57wWPx2egbMA_H8veTSBX6tks0vZlOFw

Únorové nákupy a novinky

3. března 2014 v 10:57 | Anette Lollipop ♥ |  Videa
Čauky, natočila jsem pro vás nové video. Tentokrát takové, jaké jsem ještě nenatáčela a asi moc často natáčet nebudu:/ Odůvodnění se dozvíte ve videu:) Tak snad se vám bude líbit a přijemnou zabavu:)


2.3.2013 ♥ ROK ♥

2. března 2014 v 10:55 | Anette Lollipop ♥ |  Anette
Dnešní článek bude v podstatě také malé pozastavení nad plynoucím časem, jako byl předešlý.
Dnes je to rok. Dnes je to rok, co jsem potkala moje štěstíčko. Ano, přesně před rokem jsem se seznámila s Dennym:') ♥
A jak to vlastně všchno bylo?:) Mohla bych to tu vypsat přesně do detailu, ale u toho by jste prostě museli být:) Je to nádherný příběh, který jsme už kdysi nahrávali jako video na ask, můžete se podívat, jak proběhlo naše seznámení:') --> http://ask.fm/AnettCermakova/answer/39882969323 .. http://ask.fm/petaaanet/answer/28677791628 video točeno 2.3.2013:')
Na 5.3. jsme se byli spolu poprvé venku. Bylo to strašně super:))


Pak odjel asi na týden s rugby do Francie. Psali jsme si mezitím pár smsek, o tom jak to tam probíhá, jak se má.. a domlouvali se pak na další venky. Chodili jsme ven docela často, pořádali dobrodružný výpravy:DD a 20. jsme spolu začali ♥ ale o tom ještě článe bude:')

Někdo se mě asi před 2 měsíci na asku ptal, co na něm vlastně miluju:) Ani jsem nemusela dlouho přemýšlet ..♥
Miluju jeho náruč. Ten pocit, když mě obejme a já se cítím v aboslutním bezpečí :')
Miluju jeho dokonalej smích a ještě lepší úsměv, ktery mi vzdycky dokaže zlepšit náladu.
Miluju jeho smysl pro humor :D
Miluju jeho úžasný oči a ten pohled, když se na mě kouká a usmívá se!:')
Miluju když spolu bloudíme v metru:D
Miluju když se v metru připlácneme na sklo a děláme xichty na lidi, do tý doby než se otevřou dveře:D
Miluju když mě hladí ve vlasech
Miluju jeho sladky pusinky:*
Miluju jeho rty:3
Miluju jeho srdce
Miluju jeho povahu.
Miluju jeho věčně rozcuchané vlasy:D (ode mě) :D
Miluju jeho nervíky, když mu ty vlasy nejdou upravit, tak jak by zrovna chtěl:D
Miluju když mě dokáže rozesmát na celé kolo:D
Miluju když mě dokáže na maximum ve všem podpořit, poradit nebo pomoct.
Miluju když je mi oporou ve všech těžkých chvílích.
Miluju jak si nonstop píšem, když zrovna nejsme spolu nebo nespíme:D
Miluju když si kupuje "rychlý pití" a nemůže se rozhodnout,který si koupí:D
Miluju když se mi snaží zlepšit náladu a vykouzlit úsmev na tváři:) vždycky se to povede ♥
Miluju když dělá zlej pohled na každýho kluka, co se po nás jen letmo koukne
Miluju ten pocit, když ho vidím. Zapomenu vše, co jsem chtěla říct, rozbuší se mi srdce, rozklepou nohy a ja ho utikam obejmout ♥
Miluju když si ze mě dělá srandu:D
Miluju když se objímáme a brečinkáme štěstím:D:'))
Miluju když cokoliv nakupujeme:D
Miluju jeho texty.
Miluju ho, protože je na něj vždycky spoleh.
Miluju když se mu nejvíc líbim nenamalovaná a v teplákách:3
Miluju když spolu papáme. Pak je bordel úplně všude a všechno je špinavý:D
Miluju ten jeho roztomilej pohled ♥
Miluju když by pro mě udělal všechno na světě:**
Miluju když spolu natáčíme videa.
Miluju když se fotíme:D:D
Miluju když si před spaním řeknem, co / kdo bude ten, co vstane druhej:D
Miluju to, že jsme naprosto stejni
Miluju ho, protože každý den zažívám ty nejkrásnější chvilky ♥
Miluju když má z něčeho radost.
Miluju když máme o sebe strach:')
Miluju když se stydinkame:D:D
Miluju každý jeho pohyb a každou reakci:')
Miluju kdyz s nim jsem to opravdu ja a spolu mame svuj svet ♥
Od března, co jsme se poznali se mi změnil život:') teď už je to rok, přesně rok, co se známe:')

2.březen 2013,, pořád si říkám Co by bylo, kdyby..! Tolik náhod. Ale přecejen. Jsem nejvíc vděčná za tenhle den. Nejvíc!
Nejde slovy vyjádřit, co cítim. Miluju ho! ♥


HAPPY BIRTHDAY JUSTIN !! ♥

1. března 2014 v 11:45 | Anette Lollipop ♥ |  Anette
Ať už patříte mezi Beliebers nebo ne, zpráva o tom, že má dnes Juss již 20. narozeniny vás rozhodně nemohla minout!! Už za rok bude plnoletý:) Je až neuvěřitelný, jak strašně rychle ten čas letí.
Jakoby to bylo včera, co se z noci na den stal hvězdou..
Jako by to bylo včera, kdy vyšel film Never Say Never..
Jako by to bylo včera kdy seděl před divadlem Avon, a hrál na kytaru..
Pamatujete z NSN jak hrál na tu kytaru a jeden to natáčel a do toho videa řekl "páni, ten bude jednou určitě slavný!!"
Ano je, a dnes mu je už 20. Utíká to, ale Kidrauhlem zůstane navždycky.


Justineee, BELIEBERS tu jsou pro tebe vždy, vím, je těžké si to říct, když bydlíš daleko od nich a my zase od tebe. Vím, že je to težký napsat na Twitter tvoje smutné pocity. Ale to nikam psát nemusíš. Stačí, kdyz budeš vědět, že Beliebers tu byli, jsou a navždy budou jen a jen pro tebe!

Takže Justinku, přeju ti krásné, nádherné, šťastné narozeniny, hodně úspěchů jako do teď, ať se ti ve všem daří. A můžu mluvit za všechny BELIEBERS..přejeme si , aby jsi byl už jen šťastný!

https://www.email.cz/download/i/UbLdcBUp2eZkKqav3gmFlrRNWbI6Lp3SHUpk-jNt8ohZfgctkgfMNE0gV-rZLOP2VDhvAsI/image.jpg
Hokus pokus:DD ano, mam chlupatý ruce:)

HAPPY BIRTHDAY JUSS!!! ♥