Najdou se tu nějací Papíčkers? Klikněte na Mírův kanál a dejte odběr!:) Zanechte komentář a lajky:) --> http://www.youtube.com/user/sirec12?feature=watch

Máš na mě otázku? Napiš ji do komentářů: ZDE


♥♥ ℬℯℓιℯℬℯr ♥♥

Duben 2014

What's new?

29. dubna 2014 v 21:35 | Anette Lollipop ♥ |  Deníček
Poslední dobu jsem blog zanedbávala jak se dalo. Nemyslete si, štve mě to a strašně mi to chybělo, proto jsem ráda, že už konečně můžu po dlouhý době napsat zas článek ♥
A protože jsem tedy už dlouho nepsala, napadlo mě, že bych mohla napsat článek "What's new?", kde by jste se v podstatě dozvěděli to, co se u mě v poslední době odehrávalo a jak to všechno dopadlo.

ŠKOLA

- přesněji příjmačky a příjetí na školy.
Vy, kteří sledujete můj ask, jste měli trochu přehled o mých pocitech z příjmaček. Písemné testy - http://ask.fm/AnettCermakova/answer/111396333803 a pohovor - http://ask.fm/AnettCermakova/answer/111449941995
Tak abych to shrnula, pocity z toho jsem měla převážně dobrý, ale něco uvnitř mi říkalo, že to bude těsný a že to bude sakra těsný. A vyplnilo se to. Ze 150 lidí, brali 44 a víte kolikátá jsem byla já? 48. Prostě pech!! Pár dní na to jsem se dozvěděla, že když bych měla o 1,5bodu navíc, dostala bych se. S mamkou už jsme podaly odvolání a teď už jen čekám, jestli si to někdo rozmyslí a půjde na jinou školu.. Celou tu dobu jsem samozřejmě točila video s tím, že bych ho už ve čtvrtek mohla zveřejnit, ale zkazilo mi to veškerý moje plány!:D Doufám, že už ho budu moc brzo zveřejnit:)
Kdyby mě ale nevzali, tak jsem přijatá na Vinohradskou na cestovní ruch:)) Tak pokud tam někdo jdete, dejte mi vědět!:D


A co se týká základky?:) Tam už je to fakt oddechovka, už je po všem, jsme všichni přijatí, takže teďka si už spíš užíváme spolu ty 2 poslední měsíce.
Normálně, asi před 2 týdny jsme se fotili na ročenky. A jediný co bych k tomu řekla je jedno.. HRŮZA! Ten fotograf nám tu fotku následně ukázal ve foťáku a přesně vám popíšu jak tam vypadám:D Připadám si jako
přesná kopie rajčete, mam tam ještě větší mezeru mezi zubama než ve skutečnosti a na čele mi doslova svítěj 2 obrovský strupy po beďarech. Prostě fakt fotka za všechny prachy:D Až to dostaneme, všechno vám to nafotím a dám to sem:DD

BLOG A VIDEA

Pozor pozor pozor pozor!!! Budu se snažit opět psát pravidelně články. Ano čtete dobře:D:) Vím, že jsem na to poslední dobou házela bobek, ale bylo to hlavně kvůli příjmačkách. Ležela jsem v učení, takže tím pádem jsem pak neměla moc času a ani náladu. Teď se ale budu vážně snažit přidávat pravidelně:) Co vám budu povídat, samotný mi to chybělo, a to je asi důvod proč bych s blogem nedokázala skončit♥

A dále tu máme videa:) Chystám jich pro vás poměrně dost a pokud by jste i vy ode mě rádi viděli nějaké video, nebojte se a napište do komentářů. Já budu za další a další návrhy samozřejmě jenom ráda:)
Chci vám i prozradit něco málo z toho, co chystám:)

  • Já a líčení
Nemám tedy ještě uplně přesně vymyšlený název tohodle videa, ale bylo by to asi spíš kecací video (i s fotkama) o tom, jak jsem začínala s líčením, jak to bylo časem, jak to bylo v určitých třídách a období, jak je to teď, zapojila bych do toho i nějaký tutorial na moje denní líčení a ještě se můžete těšit na supervtipný bonus!:D

  • Nákupy a novinky - březen, duben
Znovu bych mohla natočit nákupový video:) Za březen jsem ho bohužel nestihla natočit, a tak bych to teď mohla spojit i s dubnem :)

  • Piercing & Me
Ve videu bych prozradila veškeré své zkušenosti s piercingem. Moje problémy okolo něho, rady pro vás, pocity při píchání a samozřejmě bych to musela doplnit i videem (sice už na youtube video o tom, jak mi to píchají mám, ale k tomuhle bych to musela dát znova) ♥.

A pak mě napadly opět různé outfity, tagy, pokud to vyjde, tak i česací video:) Neslibuju všechna ta videa hned. Ale postupem času budou určitě:)


Mimochodem zítra jsou čarodějnice?:D Co chystáte?:) .. Já už tentokrát nic velkýho, jen bych chtěla být s Dennym a s kamarádama, to mi stačí:)

'Slow Down' COMMING SOON! (5.5.2014)

19. dubna 2014 v 12:16 | Anette Lollipop ♥ |  Videa
Točil se klip na písničku, kterou byla Carrie Kirsten (Péťa Zítková, kterou 100% znáte) nazpívat ve studiu. Máme pro vás takovou malou upoutávku.
Rozhodně se máte na co těšit, a to mi věřte ♥


ŽIJU

18. dubna 2014 v 16:36 | Anette Lollipop ♥ |  Anette
Ahooj všichni! :))
Ne, nezemřela jsem. V psaní článku mi poslední dobou hrozně brání škola. Respektivě blížící se příjmací zkoušky. Za 4 dny mě to čeká. V úterý písemný zkoušky a ve středu, den na to, pohovor. Připravuju se jak nejvíc můžu. Jde mi teď o všechno. V úterý dostanu 3 testy najednou a musím je všechny stihnout přesně za hodinu, což teda znamená, že na jeden test mám 20 minut. Toho se bojím nejvíc. Bojím se toho, že to nestihnu všechno napsat, ačkoliv bych to třeba všechno věděla. Ale nicméně jsem si teda začala psát s jedou slečnou z té školy. Radí mi jak to probíhá, na co se mám připravit, co mám od toho očekávat a také mi řekla, že ty testy se dají v pohodě stihnout za 40 minut. Díky ní a i přípravkám už zhruba vím, do čeho jdu a na co se mám připravit, znám to prostředí a i některé učitelky, takže to by mi mohlo trošku pomoct od stresu.
Výsledky se dozvím 24.4. (čtvrtek) na webu školy po 16h. Nevím jestli se zvládnu tam kouknout, aniž bych se složila:D
Jinak, ještě jsem se tak chtěla zeptat..:) Pár lidí mi psalo na ask, že až půjdu k příjmačkám, mohla bych natočit video, co točila Péťa vloni.


Já to video fakt zbožňuju!:3 na konci vždycky brečím s níí:D Nevím sice, jak by dopadlo v mém podání, ale když by jste chtěli, tak bych se o to pokusila a podle toho, jak by to nakonec bylo, bych zveřejnila:)

Dokonce už si připravuju oblečení, vymýšlím co s vlasama, plánuju jaké si vezmu doplňky.. ale nejhlavnější stejně bude to, co mám v hlavě:D
Ještě si musim na internetu nastudovat něco o tom, jak se uklidnit a nebýt tak hrozně nervózní. Jako já jsem nervák a neuvěřitelná trémistka skoro u všeho, takže to pak snadno zkazim:| Nějaký metody na uklidnění přece musí být. Jak se uklidňujete vy?:D:)


It´s my life III

7. dubna 2014 v 19:13 | Anette Lollipop ♥ |  Videa
Přijímačky už pomalu klepou na dveře, ale já měla šílenou chuť upravit video:) Už dříve se mi pár lidí ptalo na ask, jestli bude někdy i "It´s my life III" a právě teď je tady!!:)