Najdou se tu nějací Papíčkers? Klikněte na Mírův kanál a dejte odběr!:) Zanechte komentář a lajky:) --> http://www.youtube.com/user/sirec12?feature=watch

Máš na mě otázku? Napiš ji do komentářů: ZDE


♥♥ ℬℯℓιℯℬℯr ♥♥

Květen 2014

Vlog #4 - PŘIJÍMAČKY 22.4. - 23.4.2014

28. května 2014 v 17:17 | Anette Lollipop ♥ |  Videa
Ahoj:) Je tady už možná dlouho očekávané video, co jsem točila z příjmaček:) Nastaly "drobné" komplikace, a tak jsem video musela trochu oddálit. Všechno se dozvíte, když se na něj podívate:) Je sice poněkud delší, ale dala jsem si záležet, tak snad se vám bude líbit :)


Opar. Co teď?!

24. května 2014 v 12:49 | Anette Lollipop ♥ |  Tipy
Známe to asi uplně všechny. Vždycky se musí udělat v tu nejméně vhodnou chvilku, ať už na různá focení nebo v horším případě, na rande s tvým idolem. Nejen, že to příšerně vypadá, ono to i dost bolí.

Opar je infekční onemocnění kůže, vyvolané virem herpes. Vyskytuje se nejčastěji na rtech, u pusy nebo kolem nosu. Jedná se o malý puchýřek, naplněný tekutinou. Jeho doba výskytu trvá zhruba 10 dní.
Obecně lze říct, že se opar objevuje při oslabení imunitního systému. Nejčastějšími spouštěči pro vznik oparu jsou:
  • psychický stres
  • menstruace
  • únava
  • horečka
  • a u někoho je možná i změna prostředí (dovolená u moře, hory)

Pálení a svědění na rtech? To bude opar. Co mám dělat?
Pokud ucítíš svědění nebo pálení na rtech, pravděpodovně to bude opar. Bude to znít šíleně, ale sáhni po paralenu. Bohužel tě to nejspíš nezachrání úplně, ale včasnou léčbou můžeš zkrátit dobu, kterou opar budeš mít.
Jak pokračovat?
Existuje miliony mastiček určené na opary. Z vlastní zkušenosti musím potvrdit, že Tea Tree olejíček je uplně bezvadný. Po něm určitě sáhněte! A pak je tady také osvědčená babská rada, kterou mám nejraději. Pasta na zuby. Zubní pasta opar skvěle vysuší. Uznávám, že to nevypadá zrovna nejlíp, ale opar budeš mít rychle pryč. A až se budeš snaži po celém dnu dostat ztvrdlou pastu dolu, nikdy ji neztrhávej! Mohla by sis ztrhnout i část oparu a věř mi, že to neni zrovna dvakrát příjemné. Raději si ji opatrně smyj vodou - namočeným vatovým tamponkem.

Je i spoustu potravin, které slouží jako taková prevence proti oparům. Účinná v boji proti oparům je aminikyselina lyzin.
Doporučuje se tedy konzumace potravin, které tuto aminikyselinu obsahují: mléko, mléčné výrobky, maso, sojové boby, ryby, česnek, cibule, hlíva ústřičná nebo mořské řasy.
Tak hodně zdaru s opary :)

Tak až takhle krásné opary mám, když jsem/mám být nemocná:/:D

Psychiatrická nemocnice Bohnice

24. května 2014 v 11:29 | Anette Lollipop ♥ |  Deníček
Tento čtvrtek jsme se třídou navštívili psychiatrickou nemocnici, dříve léčebnu, v Bohnicích. Dostali jsme se tam díky paní Jarmile Honsové, která tam pracuje jako psychoterapeutka na oddělení drog. Každý rok navštěvuje pražské školy (samozřejmě i tu naši), kde dělá různé přednášky o drogách. Letos tomu nebylo jinak. Byla u nás tuším někdy v únoru a při té příležitosti se s učitelkama dohodla na naší návštěvě. Jsme byli docela VIP, jela jen naše 9A + B :3:D
Z naší čtvrti, kde já bydlím, se tam jede zhruba 45min, ale kupodivu ta cesta rychle utekla a nějak na 9h už jsme tam byli:)
Šli jsme do pavilonu 7, kde byli přímo i holky/ženy, co se tam léčí ze závislosti na drogách. Procházeli jsme takovou dlouhou chodbou, letmo jsme viděli i jejich pokoje, koupelnu a i vyvěšenej program dne. Jarmila nás zavedla do velké místnosti, kde jsme si celá třída sedla na křesla do kruhu. Mezi nás si sedly i 3 holky, které tam jsou na léčení. Chvíli jsme si tak povídali o drogách, říkali jsme i svoje názory a pak přišly na řadu příběhy od Pavli, Míši a Boženy. Hltala jsem každý jejich slovo a přišlo mi skoro až neskutečný, kolik si toho mohly takhle mladý holky prožít. Obdivovala jsem, jak o tom dokážou otevřeně mluvit a hlavně to, že se rozhodly s drogama skončit, léčit se a začít nový život. Většinou jsem takovýhle příběhy zažila jen v americkejch filmech, ale slyšet to naživo a uvědomit si, že je to vlastně skutečnost.. měla jsem skoro husinu.
Tam jsem si i pořádně uvědomila to, že lidi nemůžu soudit, dokud neznám jejich celý příběh. Nemůžu je soudit, protože nikdy nevím, jak bych se v dané situaci zachovala já, dokud to sama nezažiju. Jedna návštěva, pár hodin, ale tisíce myšlenek. Dalo mi to hrozně moc :)


Vlog #3 - Family Party

20. května 2014 v 20:00 | Anette Lollipop ♥ |  Videa
16.5. měl můj bratranec 4.narozeniny a já hned den na to svátek. Jely jsme to za rodinou oslavit a mě přišlo nejlepší, udělat z toho dne vlog. Snad se bude líbit :))


Jak si správě žehlit vlasy?

17. května 2014 v 13:10 | Anette Lollipop ♥ |  Tipy
Žehlení vlasů - pojem, který zná každá slečna či žena. Žehlení vlasů již neodmyslitelně patří k této době. Mít rovné vlasy je cílem mnoha dívek, hlavně tedy těch, které mají své vlasy od přírody vlnité, neposlušné a zkrátka ne takové, jaké by zrovna chtěly.

Žehlení vlasů se může zdát jako velice jednoduché. Vlastně ano, nic tak složitého na tom není, ale když svým vlasům nebudeš věnovat dostatečnou péči, zníčíš si je a to je mnohdy horší, než je mít vlnité.

Základem je kvalitní žehlička Neboj se investovat do žehličky o pár korun navíc, nebudeš toho litovat. Nejšetrnější k našim vlasům jsou žehličky turmalínové, keramické a popřípadě teflonové. V dnešní době bývá u žehpliček samozřejmostí nastavitelná teplota (okolo 140 - 220°C). Podle mě je to velmi důležité, protože některé vlasy se při 170°C pálí a s jinýma to zas pomalu ani "nehne". My doma máme žehličku od Ety, a tu si s mamkou vážně nemůže vynachválit. Je úžasná. Když si jí nastavím na 180°C, tak stačí jednou přejet a vlasy mi vydrží rovné až do večera a do toho všeho je krásně úzká, což je skvělé při manipulaci s ní.

Existuje mnoho přípravků, na ochranu vlasů před žehlením. Ani tuto péči bychom neměly vynechávat. Při vysokých teplotách se vlasy rychle vysušují a lámají. Po použití takového přípravku se na vlasech udělá filtr, který vlasy chrání před žárem a dodá jim potřebnou vlhkost.

Správné žehlení v pár bodech

  • Pokud máte žehličku, která není přímo na mokré vlasy (ano, i takové se prodávají), musíte si je nejprve dokonale vysušit. NIKDY se vlasy nesmí žehlit za mokra. Zníčila by sis nejen svoje vlasy, ale i žehličku.
  • Neměly by jste zapopmínat ani na přípravky, na ochranu vlasů, o který jsem se tu již zmiňovala. Můžete si vybrat sprej nebo mléko. V dnešní době jich na trhnu najdete slušný výběr.
Schwarzkopf Osis Flatliner - 160 Kč
L'ORÉAL PROFESSIONNEL Série Expert Absolut Repair Thermo Cell Repair - 225 Kč
O´right Green Tea Regulate Hair Mist - 250 Kč
  • Vlasy žehlete postupně pramen po prameni. Pokud máte vlasy hustší, můžete si je oddělit pomocí skřipců nebo sponek. Podlě mě je lepší si dát žehličku na vysokou teplotu a pak pramen přejet max. 2x, než abych si to dala na nižší teplotu a přejížděla po pramenu nejmíň 10x.
  • Tužidla a další stylingové přípravvky si nechte až po žehlení.
  • Po žehlení není od věci účes lehce zafixovat lakem na vlasy. Ještě bych vám chtěla poradit, aby jste lak nanášely až na studené vlasy a z trochu větší vzdálenosti.

A ještě bych se s vámi chtěla podělit o jednu radu, kterou jsem si nedávno přečetla na internetu. Než půjdeme ven, měly bychom s vyžehlenými vlasy tak 10 minut vydržet doma, aby se účes zpevnil a venkovní vlhkost nám vlasy opět nezkroutila :)
Vyžehleno:)*

TAG My first / TAG Moje poprvé

13. května 2014 v 19:01 | Anette Lollipop ♥ |  Videa
Anoo, je tady další video:) Snad už budu moct točit videa častěji:)
Carrie si založila svojí facebookovou stránku, takže pokud chcete vědět všechny novinky, co se týká Carrie, zpěvu a klipů, staňte se fanouškem :) https://www.facebook.com/carrienkakirsten


Carrie Kirsten - Slow Down (original version by Selena Gomez)

10. května 2014 v 12:08 | Anette Lollipop |  Videa
Jistě si vzpomínáte na ukázku klipu od Carrie Kirsten, kterou jsem vám sem nedávno dávala. Klip původně měl vyjít 5.května. Nastaly menší komplikace, ale klip už je na světě!:3


TMI TAG !

5. května 2014 v 22:52 | Anette Lollipop ♥ |  Videa
Konečně nové video!!:)
Pěkný večer:)


Závislosti

3. května 2014 v 23:17 | Anette Lollipop ♥ |  Články
V dnešní době, 21.století, je každý člověk na něčem závislý. Nemusí to být zrovna alkohol, cigarety nebo drogy, ale jsou to naprosto normální a běžný věci, se kterýma se setkáváme denně.
Prošla jsem pár internetových stránek a našla spooustu zajímavostí o závislosti na mobilu, kterou já osobně mám v nejpokročilejším stádiu:D

Podle průzkumů si 22 % dospělých a téměř polovina teenagerů bere mobil i do koupelny nebo na záchod.
90% připustilo, že pociťují stres či neklid, jestliže nepoužijí svůj mobil alespoň jednou za hodinu.
80% je také neklidných v případě, je-li mobilní síť delší dobu nedosažitelná.
60% ztrátu mobilu považuje za větší tragédii než ztrátu peněženky či klíčů od bytu.

A proč dokážeme být i tak závislí na čokoládě?
Čokoláda je přímo výborná na nervy, dokáže lidský organismus povzbudit i pozitivně naladit, a to vše díky látkám, které čokoláda obsahuje. Obsahuje theobromin a esenciální kyselinu tryptofan, ze které vzniká hormon štěstí serotonin, který ovlivňuje režim spánku a chuť k jídlu. Pokud ho má člověk dostatek, cítí se prostě výborně

Kofein, další látka bez které by se velké množství lidí zkrátka neobešlo. Látka, která příznivě ovlivňuje centrální nervovoou soustavu a povzbuzuje srdeční činnost. Musí se ale konzumovat v rozumný míře, protože užíváním ve větším množství se stává drogou. Kofein najdeme samozřejmě v kávě, energeťácích, čaji a limonádách typu coca cola. Když ono se tomu tak těžko odolává:D

Závislost na internetu? V dnešní době nic zvláštního:D Zrovna dnes jsem na internetu četla, že již tříleté děti jsou závislé na internetu. Tím prý začínají mizet jejich základní motorické schopnosti, které dříve získávaly klasickými dětskými aktivitami. Tím jsem teda byla absolutně zaskočená, je to obrovská chyba a selhání ze strany rodičů.
Ale jinak .. internet v mobilu, v jednom kuse zvuk fb chatu, email, na youtube písničky, "čekování" asku, psaní na blog, úprava videí .. ne nejsem závislá!!:D Využívám internet samozřejmě i na školní projekty, na překladač, když potřebuju:D a všelijak pro mé vzdělání:D

Za poslední měsíc,možná 2, jsem si vytvořila závislost na cvičení. Jednou jsem s tím začala a už s tím nepřestanu!:3 Je to dokonalé odregování od všeho, dělám něco pro sebe, pozoruju lepší postavu a hlavně se cítím vždycky mnohem líp :)

Závislost na druhých, na lásce, na smíchu, na různých věcech, samozřejmě na jídle, vodě ...
Je až zajímavé na co vše si lze vytvořit závislost .. :)