Najdou se tu nějací Papíčkers? Klikněte na Mírův kanál a dejte odběr!:) Zanechte komentář a lajky:) --> http://www.youtube.com/user/sirec12?feature=watch

Máš na mě otázku? Napiš ji do komentářů: ZDE


♥♥ ℬℯℓιℯℬℯr ♥♥

Červen 2014

Co si beru s sebou do letadla?

29. června 2014 v 12:28 | Anette Lollipop ♥ |  Videa
Ahoj, je tady další video:) Tentokrát na téma Co si beru s sebou do letadla:)


Jak zachránit vyschlou řasenku?

28. června 2014 v 10:59 | Anette Lollipop ♥ |  Tipy
Každá z nás má oblíbenou řasenku, která již bohužel, třeba i několikrát vyschla. Je mi vždy hrozně líto, když jí musím vyhodit:D. Nedávno jsem ale přišla na to, že ji vyhazuji zcela zbytečně. I vyschlá řasenka se může jednoduchými triky dostat zpátky do formy.

 • Horká voda
Do jakékoliv nádobky nalijete horkou vodu a dobře uzavřenou řasenku do ní ponoříte. Po zhruba deseti minutách ji můžete vyndat:) Zaschlá náplň se rozehřeje a měla by se na nějakou dobu zase vrátit do původního stavu.


 • Oční kapky
Kapky do očí si s řasenkou dobře rozumí. Nakapete zhruba 5-10 kapek, poté důkladně promícháte a můžete řasenku i protřepat. Řasenka se zvlhčí a její životnost se o pár týdnu zvýší :)

 • Krém
Na tenhle jednoduchý trik vám bude stačit jakýkoliv krém, který běžně používáte. Krémem se pokuste "obalit" kartáček řasenky. Poté kartáček vraťte zpátky do tuby a otřete ho o stěny. Aby náplň byla znovu použitelná, musíte postup víckrát zopakovat.

A pokud je vaše oblíbená řasenka už v takovém stavu, že jí ani tato záchrana nepomůže, nechte si alespoň její kartáček. Můžete ho následně využít k úpravě obočí nebo rozčesání řas:)


Goodbye Prague, Hello Turkey!

27. června 2014 v 9:57 | Anette Lollipop ♥ |  Anette
Ahoj všichnii:)
Tak dneska vysvědčení! Hned se mi musíte pochlubit do komentářů, jak to dopadlo :)) .. Já už jsem v jednom předchozím článku zmiňovala, že budu mít zázrakem 1 dvojku:3 Moje nejlepší vysvědčení za celý 2.stupeň ,, pořád tomu nemůžu uvěřit:) Hodila bych vám sem tradičně fotku, ale to už bohužel nestihnu, protože vpoledne odlétám na týden do Turecka! ♥ Letíme tradičně s babičkou a s maminkou na Egejskou riviéru do Kusadasi. Už se nemůžu dočkat!:) Až se vrátím, tak určitě můžete čekat videodeníček. Nemůžu slíbit kdy, protože úprava videa zabere spoustu času, ale pár dní po příletu to bude určitě :)) Tak já doufám, že budem mít hezký počasí, což tedy nejpravděpodobněji ano:D a že se dovolená vydaří :)
Vám přeju krásné prázdniny a pokud někam jedete jako já, tak si to užijte a šťastnou cestu! :) Za týden ahoj ♥


Červnové nákupy a novinky :)

24. června 2014 v 19:18 | Anette Lollipop ♥ |  Videa
Poměrně slušně vás poslední dobou zásobuji videi :) A píšu to proto, že je tu samozřejmě nové video! Nákupy a novinky za červen!:)


Správné opalování

23. června 2014 v 15:50 | Anette Lollipop ♥ |  Články
Léto bez opalování si většina z nás určitě nedokáže představit. Ani já. Opalování naprosto zbožňuji, snědá pokožka je v létě něco nepopsatelného ♥ Opalování může být dokonce prospěšné zdraví, ale i u opalování by jsme měli dbát na moudrou větu - Všeho moc škodí. A je to tak. Příliš mnoho slunečních paprsků může vaši pokožku poškodit, narušit buňky a vest až ke vzniku rakoviny. Aby jste docílili krásného,, a kddyž to tak řeknu, zdravého opáleni, musíte dodržovat pár snadných zásad.

 • !! OPALOVACÍ KRÉM !!
To je nutnost, na kterou nesmíte nikdy zapomínat! Čím vyšší ochranný faktor, tím lépe. Mazat bychom se měli cca 20 minut před sluněním. Vrstva ochranného krému by se měla obnovovat každé 2 hodiny.
Vaše pozornost by se měla zaměřit hlavně na různá mateřská znaménka, jizvy nebo vystouplejší pihy. Mám u podprsenky vystouplou pihu, kterou se při opalování snažím vždy co nejlépe zakrýt.
Můžete se opálit i od záření odraženého od vody (na lehátku na vodě se vždy opálím nejlíp:3 ), od plážového písku, ale také v tu dobu, když je trochu zataženo. Proto používejte ochranné krémy i v případě, že nejste vystaveni přímému slunci.
 • Stejně tak, jako opalovací krém, je nutnost i pokrývka hlavy, sluneční brýle a vždy dostatek vody. Úpal či úžeh rozhodně příjemnými "přáteli" nejsou.
 • Sluníčko je nejsilější, ale i nejnebezpečnější v poledních hodinách, kolem 12-14 hodiny. V tuhle dobu by jste na sluníčku neměli dlouho pobývat.
 • Snáze se opálíte zvýšením vitamínu A, C, E a provitaminu betakarotenu, který nalezneme například v mrkvi. Betakaroten se prodává i v lékárnách v balení, kde jsou malé tabletky.
Nezapomeňte ani na přípravky po opalování. Jejich hlavním úkolem je totiž zklidnění a regenerace kůže - obnovení vlhkosti, ale také pružnosti.

Na spáleniny je vhodný krém s panthenolem nebo samotný panthenol, můžete vyzkoušet i obklad z vychlazeného zeleného či černého čaje.


Vlog #6 - Výlet na Karlštejn

22. června 2014 v 14:04 | Anette Lollipop ♥ |  Videa
Včera jsme podnikli s panem učitelem a s pár lidma se třídy dobrovolný výlet na Karlštejn, na kolech. I když jsem dneska celá rozlámaná a úplně všechno mě bolí, tak můžu říct, že to bylo naprosto skvělý! A samozřejmě bych to nebyla já, když bych netočila video:D Takže jsem tady pro vás již s 6.vlogem :)


♥ Základka = 9 let mého života ♥

21. června 2014 v 10:20 | Anette Lollipop ♥ |  Videa
Jednou jsem si na facebooku psala s jednou bezva holkou, která mi dala návrh na tohle video. Zalíbilo se mi to ihned, tak jsem ani neváhala a natočila ho:) Snad se vám bude líbit. Já už teď vím, že se na něj vždycky budu ráda koukat:')


Má téměř půl hoďky, takže kdo máte dlouhou chvíli, určitě se na něj podívejte:D:))

Absolventská trička

20. června 2014 v 17:19 | Anette Lollipop ♥ |  Fotogalerie
Po neuvěřitelných 5 měsících se naše třída dohodla, jaká budeme mít trička a po neuvěřitelných 2-3 týdnech nám konečně přišly!! Sice poslední týden do konce roku, ale hlavní je, že je vůbec máme:D
Musím ale říct, že jsou nádherný. Vybrali jsme fakt dobře, takže to, že jsme se o tom dlouho dohadovali k něčemu bylo:)


Je to božská barva, která se mi líbila hned na začátku. Jsem ráda, že jí máme, protože tahle barva podle mě sluší úplně každýmu :)

19. června 2014

19. června 2014 v 13:36 | Anette Lollipop ♥ |  Deníček
Ahoj:)
Napřed se vám musím pochlubit se zprávou, které ještě pořád nedokážu uvěřit:3 Z matiky mi vycházela známka mezi 1-2, průměr 1,6. Naše pancelka na matiku mi řekla, že když bych se ještě nechala vyzkoušet, tak by mi tu 1 ráda dala. Řekla jsem si, že to zkusím. Když to zkazím, tak budu mít dvojku, ale zas je tady druhá stránka..když se mi to povede, budu mít 1 z matiky i na vysvědčení:3 .. Pár dní před tím jsem si počítala různé rovnice, které jsme probírali asi v listopadu, abych si to tak trochu "oživila":D Většina rovnic mi vyšla, tak jsem si i říkala, že bych to mohla zvládnout:) .. Ten den, když jsem to měla psát, se ke mně už ráno dostavily obrovský nervy a všechno to, že jsem si věřila se vypařilo:D Během toho testu jsem počítala na kalkulačce i 22x2 a v jedný chvíli mi dokonce nějakou dobu trvalo, než jsem vypočítala kolik je 5-3, a to nekecám:D Nakonec mi všechny rovnice vyšly:') tak jsem to odevzdala s velkým úsměvem a s vědomím, že to ta jednička stoprocetně bude, a taky že joo:3 Tudíž,, tramtararááá ,, moje vysvědčení? Jedna dvojka z češtiny:') Normálně, mám lepší vysvědčení než v pololetí:D a to jsem se na to už tenhle půlrok slušně vykašlala:D


Dneska máme spaní ve škole. Budeme mít táborák, různé hry, dokonce budeme i grilovat a vařit v kotlíku guláš:D to jsem zvědavá, protože zrovna já s mojí skupinou budu ten guláš vařit. Upřímně, já jsem ráda, když si ráno uvařim čaj, natož teda pak guláš:D Těším se, protože je to jedna z posledních akcí s naší skvělou třídou :)) Můžete se určitě těšit na spoustu fotek:)


V sobotu jedeme s panem učitelem na kole na Karlštejn. Jedou jen dobrovolníci a já jsem mezi nima:D to by nikdo nečekal, že já bych se někam přihlásila dobrovolně! O mně už je hlavně ve škole známo, že jsem trochu antisportovkyně, tudíž bylo hodně lidí překvapených, že jedu taky:D Myslím, že to bude sranda, ale večer budu naprosto vyčerpaná. Tohle ale bude takový to krásný vyčerpání.
Pokusím se natočit vlog a když to nepůjde, tak budou jen fotky:) Já kdybych měla něco natáčet za jízdy na kole, tak se asi vybourám:D

Simple Summer Outfits

18. června 2014 v 20:47 | Anette Lollipop ♥ |  Videa
Stejně tak jako na podzim, tak i ted, v létě, jsem se rozhodla natočit pár jednoduchých outfitů, ze kterých můžete čerpat inspiraci:) doufám, že se vám budou líbit :))


A&P - Marine Life

15. června 2014 v 10:25 | Anette Lollipop ♥ |  Videa
Včera jsme s Carrie vyrazily do Mořského světa v Holešovicích :) Bylo to fakt super, líbilo se nám to a samozřejmě jsme pro vás natočili video!:D


Jak přežít vedra?

12. června 2014 v 12:44 | Anette Lollipop ♥ |  Články
Od minulého víkendu byly teploty přímo tropické. 33 a více °C nebylo v posledních dnech nic zvláštního. Vždy ráno, když jsem okolo 7.40 vycházela do školy, na teploměru jsme měli 30 stupňů. Během dne to samozřejmě stoupalo. A pokud bych měla popsat, jak to vypadalo u nás ve třídě .. každý učitel k nám přišel se slovy, že tu máme hrozně, nedejchatelno a že je u nás nejhůř z celý školy:D Nejhorší na tom všem bylo, že když jsme si otevřeli okna, tak to moc nepomáhalo. Dokonce jsme měli zkrácený odpolední vyučování na 25 min, takže jsme šli dřív domu:3
A jak přežít ta vedra, která se během těchto měsíců určitě ještě dostaví?

1) Můj předchozí článek byl věnovaný pitnému režimu, z čehož teda vyplývá, že jednou z nejdůležitějších věcí je pít,pít a pít. Pořád u sebe mít nějakou vodu.

2) Stejně jako vodu, by jste u sebe měli mít sluneční brýle a nějakou pokrývku hlavy. V týdnu jsem si koupila v Claire's dokonalej klobouk!! Už konečně musím natočit to nakupovací video, protože ten vám musim ukázat. Je absolutně dokonalej ♥

3) Na ven je vhodné volné a vzdušné oblečení, nejlépe světlých barev. Černé oblečení by zrovna nebylo moc ideální.

4) Jednoduchá rada nad zlato - pokud se zrovna nesmažíte někde u vody, snažte se držet ve stínu. V týdnu jsem někam šla a skoro celou tu cestu pražilo sluníčko. Po stínu skoro ani památka. A když už se nějaký objevil, strávila jsem tam asi 5 minut a až potom jsem pokračovala v cestě. Na tom sluníčku bylo tak přes 40 -.-

5) Věřte, že sprcha ve vlažné vodě také není uplně od věci. Při ní se otevřou póry, a tak se tělo lépe vyrovnává s teplem

6) Každý asi zná ten pocit, když se to přežene s opalováním:D Na spálená místa je nejlepší bílý jogurt nebo panthenol.

7) Jistě i u vás doma bývá vedro, proto je dobré větrat průvanem. A pokud vlastníte větrák, tak není o čem mluvit!:D Ale pozor na klimatizaci.

8) Dozvěděla jsem se věc, kterou jsem byla mírně zaskočena. Zmrzlina nebo džus s ledem nás ochladí, ale jenom krátkodobě. Může z toho normálně být i angína.

9) Když už jsem načala takovou část, která se týká stravování, budu pokračovat. Co se týká jídel, měli by jsme se vyhnout sladkému a příliš kořeněným jídlům. V horku by nám mohla hrozit salmonela z vlašského salátu nebo majonézy. Z masa by jsme měli jíst kuřecí a nebo ryby. A naprosto ideální by bylo ovoce, zelenina nebo nějaký dobrý salátek:3

10) Zakempit to někde u vody, samozřejmě nezapomenout ani opalovací krém s faktorem alespoň 20.

11) A na závěr celého článku jsem pro vás na internetovém webu Blesku našla zajímavý japonský trik. Pokud čeká Japonce nepříjemné horko, nejprve se osprchují vlažnou vodou a pak si dopřejí zhruba patnáctiminutovou horkou koupel. Tělo po ní nemá potřebu ochlazovat se pocením a zůstanete delší dobu svěží. Pozor, zkoušet to může jen zdravý člověk.


2013..♥ Těším se zas na to sladké nicnedělání a opalování u vody.. Jo a abych nezapomněla,, mam nový plavky!! A totálně, ale absolutně totálně BOŽSKÝ!!♥ To video fakt musim natočit, protože vám to chci všechno ukázat, takže ho někdy ke konci června snad můžete čekat:3

Pitný režim

11. června 2014 v 12:31 | Anette Lollipop ♥ |  Články
Voda je životně důležitou tekutinou. Říká se, že člověk dokáže přežít týden bez jídla, ale bez vody 2-3 dny. Je známo, že za den by jsme měli vypít alespoň 2,5l vody. Ve vedrech, co právě vládnou, se doporučují až 4l.
Na internetu je spoustu počítadel, kam zadáte vaší výšku a váhu a orientačně vám to spočítá kolik litrů by jste za den měli zhruba vypít. Ovlivňují to teda i jiné faktory, jako např. sportovní aktivity, náš zdravotní stav, ale dokonce i prostředí, ve kterém se nacházíme (horký vzduch..)

Je lepší si denní dávku tekutin rozdělit na celý den, klidně i po menších dávkách. Horší pak je, když do sebe najednou nalejejte spoustu tekutin a "přepijete" se:D Nemá to dobrý vliv na ledviny, ale ani na mozek. Četla jsem, že když se vyložene hodně "přepijete", něco určitého se stane v mozku, a to může vést k zástavě dechu, křečím a následné smrti. Takže jak se říká, všeho s mírou:)

Nejvhodnějším nápojem, který můžeme stále popíjet je samozřejmě obyčejná pitná voda. Kupovaná, ale i z vodovodu. Vhodné jsou i ne přiliš silné čaje a přírodní šťávy. Tekutiny si ale můžeme také doplnit ovocem a zeleninou. Nejvíce tekutin nám dodají rajčata, melouny, okurky, jahody a nebo citrusy.
Určitě všichni z vás slyšeli, že slazené nápoje typu coca cola vhodným zdrojem tekutin rozhodně nejsou. A když se nad tím zamyslíte, tak je to pravda. Protože obsažený cukr v těchto nápojích zvyšuje pocit žízně.

Projevy nedostatku vody:
 • sucho v puse a k tomu ještě může být velmi nepříjemný zápach z pusy. Každý už asi poznal že to není nic přijemného -.-
 • ospalost a bolest hlavy většinou bývají z nedostatku tekutin. Znám z vlatních zkušeností:/
 • jedním z projevů můžou být i lesklé, zapadlé oči a kruhy pod očima
 • stává se i to, že jste velmi bledí

9. června 2014 - procházka do Šárky

10. června 2014 v 12:10 | Anette Lollipop ♥ |  Deníček
Ve včerejším "článku" jsem se zmiňovala, že u nás ve škole je to vyložene lážo plážo. Učíme se naprosto minimálně a když už, tak většinou jen děláme, že se učíme nebo si povídáme, koukáme na filmy a nebo ti co chtějí, tak si napravujou známky. Ono i těch na učitelích je už vidět, že by potřebovali prázdniny:D
Včera jsme byli na takovém třídním výletě - 9A a 9B. Šli jsme na procházku do Divoké Šárky. Je to pražská přírodní rezervace,, je tam přírodní koupaliště, normální koupaliště, protejká tam potok, všude tam jsou stromy, les, skály a je to tam fakt moc hezký:). Měli jsme sraz až v 8:50, takže jsem se nádherně prospala až do 7h. Každý den bych to tak brala!Prý jsme byli upozorněni, že půjdeme převážně lesem, tak ať si vezmeme sportovní obuv. Nevím, co jsem zrovna v tu chvíli dělala, ale to, co jsem měla na nohách se sportovní obuví opravdu nazvat nedalo:D


Ze začátku jsem se o ně hrozně bála, ale nakonec jsme šli pořád jen po asfaltce (jako je na fotce), která vede celým údolím:)
Šli jsme tak hoďku a půl, pak jsme došli na takový "palouk", kde jsme si všichni sedli a hned se najedli. Hned vedle tekl již zmiňovaný potok, a tak nám bylo dovoleno, že si můžeme smočit nohy, protože bylo šílené horko! Většina si ty nohy namočit šla, ale najednou se to tak nevinně rozrostlo. Začalo to cákáním, pokračovalo litím vody na ostatní z flašky. Naše malá skupinka seděla ve stínu opodál a s radostí jsme pohlíželi na všechny mokré členy naší třídy:D My jediní byli suchí. Pak jsem ale nechtěně na sebe upozornila a už jsem to schytala taky!:D Celá mokrá:D .. Byl to hrozně hezkej minivýlet. Užívám si poslední měsíc s mojí třídou, protože vim, že je to naposled. Už za méně jak 20 dní se rozdělíme:') ♥Vlog #5 - Třídní výlet Dobrošov

9. června 2014 v 19:17 | Anette Lollipop ♥ |  Videa
Zdravím vás do krásného slunečního dne. Začátek června, konec školního roku a tohle krásné počasí = dokonalá kombinace. U nás ve škole se učíme už minimálně, respektive skoro vubec. Učitelé už pochopili, že jsme všichni přijati na střední školu a že už to zkrátka moc nemá cenu:D .. Ve škole jsem naposledy byla minulou středu. Ne, že bych byla záškolačka:D Ale! Ve čtvrtek jsme měli exkurzi TOKAMAK, v pátek jsme byli na celodenním výletě v Dobrošově a dnes jsme šli na procházku do Divoké Šárky:) .. A právě z Dobrošova mám pro vás video :)


Ročenka a třídní fotky

2. června 2014 v 19:10 | Anette Lollipop ♥ |  Fotogalerie
Je to tady, ročenka a třídní fotky. Nejdřív jsem se děsila toho, jak to zas dopadne, ale pak mi došlo to, že ať to dopadne jakkoliv, budu na to do smrti ráda vzpomínat. Naše poslední fotky ze ZŠ:') .. Za půl roku to už bude nostalgie, nechce se mi odejít ♥


Kliknutím na celý článek, nakouknete do části naší ročenky, to si nemůžete nechat ujít:D