Najdou se tu nějací Papíčkers? Klikněte na Mírův kanál a dejte odběr!:) Zanechte komentář a lajky:) --> http://www.youtube.com/user/sirec12?feature=watch

Máš na mě otázku? Napiš ji do komentářů: ZDE


♥♥ ℬℯℓιℯℬℯr ♥♥

Červenec 2014

31.července 2014

31. července 2014 v 19:19 | Anette Lollipop ♥ |  Deníček

Už je to skoro týden, co jsem u babičky a je to tu fakt super:))
Dneska po obědě jsme si s babičkou řekly, že půjdeme na procházku do lesa. Pro případ, že by jsme našly borůvky jsme si vzaly hrníčky a bandasku. Upřímně jsem si myslela, že najdeme třeba 2-3 borůvky. Babička se mě před vstupem do lesa zeptala, jestli si myslím, že natrháme aspon půlku bandasky. Jen jsem se zasmála a řekla jsem, že budem rády, když natrháme půlku hrníčku. Ale to byl omyl!:D V lese bylo takových borůvek, že jsme to pomalu nestačily trhat. Nakonec jsme bandasku opravdu naplnily celou. Babička nasbírala cca 5 hrnků.. já stěží 2,5 :DD Ale myslím si, že když by se počítalo i to, co jsem snědla, babičku bych na plný čáře předstihla!:D

Vždycky jsem byla šikovná:D
A co tu s babičkou ještě podnikáme?:) --> celý článek :))

TAG - 25 náhodných otázek

31. července 2014 v 12:06 | Anette Lollipop ♥ |  Videa
Mám tu pro vás další video:) Tentokrát to bude TAG, tak doufám, že se bude líbit :))


Léto stvořené k seznamování

30. července 2014 v 13:03 | Anette Lollipop |  Články
K letním dnům neodmyslitelně patří seznamování a poznávání nových lidí. U počítače nebo doma u televize nikoho nového nepotkáme, takže hurá ven! Ale kam?

Letní tábor

Na letním táboře získáte stoprocentně nespočet nových známostí. Nezdá se to, ale i tam můžeš potkat X nových lidí z tvého města nebo okolí. Možností je nespočet. Od dětských táborů, přes tábory s různým zaměřením, až po tábory pro teenagery.

Koupaliště

V horkých letních dnech je ideální vyrazit na koupaliště. Na tom se shodneme určitě všichni:D I zde můžeš najít svou partu. Ale protentokrát žádné válení se na dece, ale šup do vody, na tobogány nebo na beach volejbal.

Sport

Snadno se můžeš seznámit během provozování tvého oblíbeného sportu. Párdenní výlet na kolech, inline brusle..garantuju, že se skvěle seznámíš i při golfu, minigolfu a tenise.

Dovolená u moře

Pokud v zahraničí nenarazíte zrovna na nějakého čecha, nebývají to dlouhé známosti..bohužel. Ale v dnešní facebookové době se dá kontakt ještě velmi dobře udržet. Velké plus na tom je i to, že se po týdenní komunikaci s cizinci 100% procvičíš a zlepšíš v jazyku:)

Festivaly

Nejpravděpodobnější varianta,kde můžeš potkat svou spřízněnou duši jsou podle mě fesťáky. Tam poznáš lidi se stejným vkusem hudby, většinou i podobným stylem života. Štěstí přeje připraveným, tak se neboj a do toho!:)


Tábor 2013 :)) <3

Retrica

29. července 2014 v 13:19 | Anette Lollipop |  Doporučuji
Kdo mě sledujete na instagramu, často si u fotek můžete všimnout loga "Retrica". Co to vlastně je?
Retrica je především moje oblíbená mobilní fotografická aplikace. Je zdarma jak pro iOS, tak pro android. Retrica nabízí nespočet barevných efektů. Velká většina z nich je zadarmo, několik by jste si jich museli zaplatit, aby jste je mohli použít. Ale ty nejhezčí, co tam najdete jsou zdarma. Každý filtr má svoje jméno:D Já mám nejradši efekt "Caramel", který poslední dobou používám nejčastěji.
Barevné filtry ale nejsou to jediné, co aplikace má. U fotky si můžete rozostřit některá místa, tvořit koláže nebo dodat fotce rámečky. Když bude v pravém dolním rohu někomu vadit logo Retrica, může si ho v nastavení lehce vypnout.
Pokud rádi fotíte (sebe či okolí), tak vám tuto mobilní aplikaci vřele doporučuji. Jsem s ní naprosto spokojená a jako aplokaci ji používám nejčastěji:)

Znáte Retricu? Používáte jí?:)


Me & Moustache

28. července 2014 v 12:44 | Anette Lollipop |  Fotogalerie
Projížděla jsem si svými rubrikami a viděla jsem, že tu vlastně mám rubriku "Fotogalerie", což se hodí:) Nedávno jsem totiž dostala jeden takovej nápad na fotku, vzala foťák do ruky a už to bylo. Klasicky jsem udělala snad milion fotek a z toho všeho vybrala jen pár, který vám teď musím ukázat:D


Kam v létě na brigádu?

27. července 2014 v 13:48 | Anette Lollipop |  Články
Pokud ti ještě nebylo 15 let a nemáš nikde známý, brigádu seženeš bohužel jen těžko. Ale nezoufej. Můžeš např. rodičům nebo prarodičům s něčím pomáhat a uvidíš, že jistě ocení tvou snahu nějakou tou kačkou:D Stejně tak můžeš venčit sousedovy psy nebo hlídat děti. Určitě všem moc pomůžeš a ještě si něco málo vyděláš.
Já jsem patnáctiny oslavila teprve před pár dny, brigád není moc a hlavně jsem na tom špatně s časem, takže po brigádě jako takové, se pořádně porozhlédnu až za rok. Ale po jaké?

Říká se, že když začneme hledat brigádu později, zbydou buď ty nejhorší a nebo vůbec žádné práce. Je jasné, že se každá kačka hodí, ale vždy musíš přemýšlet, jestli se ti to opravdu vyplatí. Myslím si, že čím dříve začneme brigádu na léto hledat, tím seženeme něco lepšího.

Kde vlastně hledat brigádu? Ze všeho nejjednodušší je to právě tady, na internetu. Na internetu můžete najít několik portálů, nabízející brigády např. http://www.jobs.cz/brigady/, http://www.jenprace.cz/brigady, http://www.fajn-brigady.cz, a tak dále, a tak dále :) Mezi takové klasické létní brigády patří určitě uklízení, práce na pokladně, doplňování zboží, sběr ovoce, různé manuální práce nebo roznášení letáků. Za hodinu takové práce dostaneš kolem 65 - 100 Kč.

Na letní brigádu můžeš vyrazit i do zahraničí. V tomhle případě je teda největší problém věk a finanční náklady. Velkou výhodou na tomhle je, že se můžeš perfektně zdokonalit v jazyku (typuju, že převážně teda v angličtině) a určitě to bude placené trošku jinak, než tady u nás. Nejpopulárnější prý je sběr plodin ve Španělsku a nebo Au pair pobyt v Anglii nebo USA. Au pair může být svobodná dívka, která pomáhá hostitelské rodině s péčí o děti a v domácnosti. Au pair ve většině případech bydlí u hostitelské rodiny, která jí zajišťuje i stravu a dává týdenní nebo měsíční kapesné. Lákala by tě práce v zahraničí?


Anorexie

26. července 2014 v 13:29 | Anette Lollipop ♥ |  Články
Lidé (převážně dívky nebo ženy) prahnou po dokonalosti a k tomu se samozřejmě váže i hezká postava. Všude na internetu a sociálních sítí se objevují fotky "dokonalých" a hlavně naprosto vychrtlých modelek (ano, kolikrát to hraničí i právě s anorexií.) Hodně holek v tom vidí ideál krásy, a proto se jim snaží vyrovnat. Holky se rády mezi sebou srovnávají a stejně tak je to i u tohodle. Začnou si více všímat svých nedokonalostí a také koukat na každý přebytečný špíček. "Na co cvičit a jíst zdravě? Lepší bude, když nebudu jíst vubec" .. a přesně takhle vzniká anorexie. Ze začátku si určitě každá říká, jak moc to má pod kontrolou, ale pak do téhle strašné nemoci spadnou, nechají se pohltit a jen těžko se z toho dostává.
Čas od času se mi také nechtěně podaří natrefit na tzv. pro ana blogy nebo stránky typu - Jak se stát anorektičkou. To už je vrchol. Autoři - respektivě pravděpodobně autorky, to nemají v hlavě v pořádku. Přijde mi, že jsou psychicky úplně někde jidne, mimo. Psát o nesmyslných dietách a jídelníčcích, které se skládají z jogurtu a jablka za celý den,, to je uhozený. Třešňička na dortu je ovšem to, když majitelka těchto stránek napíše, že snědla jogurt, jablko a ještě k tomu sušenky, no a že se za to strašně nenávidí a že je celá dieta v p*deli a že musí začít znova. Holky, proberte se!! Anorexie není vaše nejlepší kamarádka, tohle je nebezpečná nemoc. Chápu, že každá z nás prahne po dokonalé postavě, ale nemyslíte, že to jde i jinak? Věřte mi, že cvičením a zdravou stravou budete vypadat o něco lépe, než hladověním. Pak z vás zbydou akorát kosti, budete mít v háji zuby, budou vám padat vlasy .. není to nic krásného.

Vím, že někteří anorexií trpí a nemůžou za to. Těch je mi opravdu líto. Ale každému, kdo si tímhle projde, přeji úspěšné vyléčení.

http://data.whicdn.com/images/2991151/ff6dkh_large.jpg
obrázek: google

Poslední den, kdy ještě nejsem trestně odpovědná

24. července 2014 v 15:11 | Anette Lollipop ♥ |  Anette
aneb .. poslední den čtrnáctkou:D
Zítra, přesněji v 8:45h mi bude 15. Už nemám 51 cm a 3,66 kg, už jsem tak trochu vyrostla.
Každý narozeniny mi přijdou zvláštní. Přijde mi zvláštní si uvědomit, že už mi vlastně nikdy těch 14 nebude a že věk půjde jen a jen nahoru:D Ano, tohle je život, je to běžný a normální .. ale když se do toho trochu zahloubáte,, je to magický.

Zítra hned ráno jdeme na patnáctiletou prohlídku. To bude moje smrt. Tam bych se akorát chtěla dozvědět kolik měřím. Toť vše.. Po prohlídce si jdeme zařídit občanku (:DDD) a k tomu ještě pas. V únoru 2015 mi propadá, tak ať to máme z krku. Navíc, když jsme byly v Turecku a ukazovaly jsme různě na letišti pasy, tak někteří mě strašně porovnávali s tou fotkou, co mám na pase. Uvažovali nad tím, jestli to jsem opravdu já. Taky aby ne, když tam mam 4-5let starou fotku:D .. Hrozně se netěším, až se budu muset jak na pas tak na občanku podepisovat. Když jsem si poprvé zařizovala pas, tak jsem se tam podepisovala na 5x, vůbec mi to nešlo:DD a ještě něco horšího .. fotka. Škoda slov. Uvidíme, jak to teda dopadne.

Zítra večer odjíždím k babičcce na 14 dní. Bude tam semnou i bratranec a sestřenice:) Budu se snažit natáčet vlogy a budu přidávat příspěvky na mou fb stránku --> https://www.facebook.com/anettcermakova . Co se týká blogu, tak jsem stačila přednastavit poměrně hodně článků, bude i video,, takže skoro by nikdo neřekl, že v tu dobu budu neaktivní:D No nic, zatím se mějte a užívejte prázdnin!! :)


Já a líčení

23. července 2014 v 11:23 | Anette Lollipop ♥ |  Videa
Hodně se mě na asku ptáte ohledně líčení. Kdy jsem se začala malovat a co jsem si malovala atd atd.. Proto jsem se rozhodla natočit tohle video, ve kterém naprosto všechno pořádně objasním:) Jako bonus tam máte 2 velmi poučné tutorialy. Hezkou zábavu :)


RC studios

21. července 2014 v 23:00 | Anette Lollipop ♥
Ahoj:) Kamarádi točí animáky, srandovní videa , natočili i skvělej horor. Určitě stojí za podívanou.. A pokud jste na podzim zaznamenali na internetu a na známých servrech video "Debilní kecy Vladka", které bylo mimochodem hodně úspěšné, tak je od nich:P
Koncem července vydají novej film. Viděla jsem pár záběrů, sice nesestříhaných,, ale byly super. Takže určitě dejte odběr, aby vám už žádné video neuniklo:D:P18.července 2014

18. července 2014 v 19:57 | Anette Lollipop |  Deníček
Ahoj, všechny vás moc zdravim z chalupy:)
Jsme tady od včerejška od večera. Jsem tu s rodičema a ještě s máminou kámoškou a jejim přítelem.
Dneska dopoledne bylo naprosto nádherně:) Chvíli jsem poklízela spadaná jablka na zahradě a pak jsem se opalovala, protože nemužu dopustit, abych vybledla!!:D Už ráno jsme si naplánovali,že se po obědě pojedem koupat. Po obědě se bohužel trochu změnilo počasí, tak jsme nikam nejeli. Úplně ošklivo nebylo, ale na koupání taky moc ne. Na výlet bylo počasí jako stavěné. Proto jsme se dohodli, že pojedeme na blízký Choustník. Jely jsme jen my, dámy, protože chlapům začínal kolem 17-18h fotbal, a ten si samozřejmě nesmí nechat ujít:D Ale tak jsme si užily dámskou jízdu:P
Na Choustník jsme to stihly jen tak tak před zavíračkou:D Vystoupaly jsme na věž ( unikátní video nesmí chybět:D https://www.facebook.com/photo.php?v=767117190005095&set=vb.766086340108180&type=2&theater&notif_t=like), byl krásnej výhled. V dálce v oparu jsme viděly i Temelín. Potom jsme jely na zmrzku a obhlídly jsme koupaliště, na které zítra ráno vyrazíme. Doufám, že počasí bude stejné, jako dnes dopoledne!!:D

Mimochodem,, 26.července odjíždím na 14 dnů k babičce. Vůbec nevím, jak to tam budu mít s internetem a jak se dostanu nebo nedostanu na blog, ale nicméně se teď hodně snažím přednastavovat články, takže něco tady určitě bude:)).. Ale když bych se na blog náhodou nedostala, tak určitě budu aktivní na asku, instagramu i facebookové stránce:)


Best Friends TAG - Anett & Carrie

18. července 2014 v 11:10 | Anette Lollipop ♥ |  Videa
Zmiňovala jsem se, že jsme s Carrie natočily video. To video pro vás teď mám!:) Je to Best Friend Tag a můžeme to považovat za speciální bazénovou verzi:DD Snad se vám bude líbit, podle mě je to video naprosto boží ♥


+ jsme se ještě rozhodly, že by jsme koncem prázdnin uspořádaly v Praze sraz. Byly bychom rády, když by jste všichni přišli. Budeme se moc těšit:)
Zde je facebooková pozvánka, kde se dozvíte bližší informace: https://www.facebook.com/events/274160392775181/?ref_dashboard_filter=upcoming&source=1

FANS stránka

17. července 2014 v 12:38 | Anette Lollipop ♥ |  Anette
Včera jsem konečně zrealizovala to, o čem jsem už dlouho uvažovala. Teda respektivě mě k tomu Carrie dokopala. A to k tomu, abych si založila na facebooku takovou fans stránku. Přidávala bych tam hodně novinek, fotek, informací nebo něco co chystám, něco co se týká blogu, videí.. nebo když někdy nebudu mít přístup na blog, abych vám napsala něco důležitýho, tak to napíšu na stránku:D

https://www.facebook.com/anettcermakova -> Anoo,tak to je ono:D.. Takže všichni, co si nechcete nechat nic ujít - LAJK!:D

Včera s Carrie u nás v bazénu. Brzy se můžete z tohodle dne těšit na videjííčko:D

Proč věřím na duchy?

16. července 2014 v 22:08 | Anette Lollipop ♥ |  Videa
Ahoj:)
Rozhodla jsem se natočit video, o kterém jsem mluvila už v předchozích videích. A to video o tom, proč věřím na duchy. Přiznám se, že jsem se to hodně dlouho bála natočit, protože jsem nevěřila tomu, že bych o tom takhle dokázala mluvit, ještě ke všemu, když nebylo uplný světlo:D Ale dokázala jsem to a tady máte výsledek!:D


Kdo na duchy také věříte, tak bych byla moc ráda, když by jste do komentářů napsali třeba proč a jestli se vám také stalo něco podobného,, hrozně ráda si to čtu!:D
Tak hezkej večer:D

♥ Turkey → 27.6. - 4.7.2014 ♥

12. července 2014 v 13:16 | Anette Lollipop ♥ |  Videa
ČTĚTE VŠICHNI!! Po neuvěřitelném týdnu a něco, se mi podařilo dokončit videodeníček z Turecka. Řeknu Vám,, větší nervy jsem u žádného jiného videa předtím neměla:D Včera mi s tim přišel pomoct kamarád, protože už jsem se vážně ocitala ve chvilkách, kdy jsem na to nestačila:D


Můžu to považovat za moje nejdelší video. Původně jsem čekala, že to bude mnohem dělší, takže jsem v podstatě mile překvapená:D Před pár dny jsem na asku byla velmi nešťastná:D Už tehdy jsem věděla, že to video bude něco jako celovečerní film,, chtěla jsem to zkrátit a to tak, že hodně, protože jsem věděla, že když to bude tak dlouhý, moc lidí se na to koukat nebude. Ale vzápětí na to, jste mi na ask napsali tolik hezkých vzkazů o tom, že i kdyby to mělo 5 hodin, tak se na to prostě kouknete ♥ To mě vážně moc potěšilo a hlavně přesvědčilo a ve videu jsem pokračovala dál:) Budu ráda když si každý najdete 42 minut na shlédnutí mého videjka:DDDD Můžete si to nechat třeba na večer, protože chápu, že teď přes den, když je hezky, bude spíš každý někde venku :))


ZA TOHLE CHCI OSCARA!!!:3


Kokos

7. července 2014 v 19:38 | Carrienka |  Koš
Čauko, tady Carrda:D
nějak jsem si čistě záměrně náhodou pujčila Anettky blog, abych se zas vrátila do toho, jaký to je:D
Dneska sem u ní a můžete si povšimnout mnoha nových fotek na jejím instagramu (klasicky) a taky pár menších změn na asku (mezi náma, chtělo to změnu, už to bylo okoukaný:DDD) tak se mrkněte.

Anettka vám právě vzkazuje, že se jí nemáte imr vére ptát na to, kdy bude vrčandní videodeníček z Turecka:D řeknu vám to já.. bude, až bude. Což znamená zhruba do tejdne až 14 dnů:)

Taky jsme s Anett měly zas po čase Vánoce. Koupily jsme si navzájem nějaký dárky:33 Já jí Baby Lips od Maybelline (kterej u nás neprodávaj) a nárameček a ona mě malou kabelečku♥
Další novinka je, že se Anetka přestěhovala do města Las Ananas, takže holt paparazzi budou muset jezdit otravovat jinam.
Prej jsem jí ovládla instagram, ask a teď už i blog:DDDDD takže se u všeho radši ptejte, kdo je momentálně autorem:DDDDDDDDDDD
To je asi všechno.. Tak se mějte, zase někdy,, vaše Carrienka:DD